Sayfa 22/25 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
Arama sonucu : 199 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Çeaş ve Kepez de Neler Oluyor

ulkeyi dolandirmislar.. sonra kacmislar. dusman topraklarinda hemde somurgeci fransadan yayin yapiyor ve turk halkini beyinsiz saniyorlar cogunlugun oy verdigi yonetimde degilmi ,niye kactin memleketten, niye devamli algiya oynuyirsunuz., gel burya ornalari yakanlari cezalandir sondurmeye yardim et. aslinda idam geri gelmesi gerekiralgicilari ve alet olanlari ..neyse sabah sabah ,dusmanla harp sahasinda mucadele edilir. burda degil

2. devlet artık bu sorunu çözmeli. yeter artık. 20 yıl oldu. yetkililere , sayın cumhurbaşkanına sesleniyoruz burdan hissedarlar olarak.

3. https://www.borsagundem.com/haber/oz...ka-arz/1613388

kimin malını kime satıyorsunuz?

4. Helalleşirler mi ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. konjektur elektrik firmalarından yana . ruzgar arkadan esiyor. ben devletin yerinde olsam blok olarak çeaşı kamu payını ihaleye çıkarır,borsaya açarım.

6. Yakinen tanıdık bir arkadaşım 2014 tarihlerinde yatırım aracı kapanmış olan kurumda 1.5 lot Kepez hissesine karşılık 33 bin küsür TL paryi 8 ay gibi bir süre içinde Yatırımcı Tazmin Merkezinden Aldığını söyledi, bunun gibi talepte bulunup gerçekten alan varmıdır .

7.  Alıntı Originally Posted by iiiskender Yazıyı Oku
    Yakinen tanıdık bir arkadaşım 2014 tarihlerinde yatırım aracı kapanmış olan kurumda 1.5 lot Kepez hissesine karşılık 33 bin küsür TL paryi 8 ay gibi bir süre içinde Yatırımcı Tazmin Merkezinden Aldığını söyledi, bunun gibi talepte bulunup gerçekten alan varmıdır .
    Yatırımcı tazmin merkezi ilk kez duyuyorum.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

8. garip bu kadar madur niye duymadıkı?

Sayfa 22/25 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •