Sayfa 18/25 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
Arama sonucu : 199 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Çeaş ve Kepez de Neler Oluyor

1. dün gazetenin birinde yazıyordu, bddk diyorki, basında çıkan c. uzanın mahkemeyi kazandığı yönünde yapilan açıklama gerçeği yansıtmıyor deniliyor.
    artık kime inanacağımızı şaşırdık.

2. uzanlar hala bu hisselerin peşinde
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3. Hayırlısıyla başvuru dilekçemi, evraklarımı hazırladım 10 Kasım 2020 salı günü haklarımızı almak yeniden yargılanmak için anayasa mahkemesine başvuruyorum, dualarınızı bekliyorum.

4. Allah utandırmasın, muvaffak etsin inşallah.

Venus E4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Anayasa mahkemesine bireysel başvurumuzu bugün yaptık. İnşallah kazanırsak emsalden tüm mağdurlar kazanmış olacak. Gönlümüzden geçeni yüce rabbim hayırlısıyla nasip etsin. Amin

6.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    Anayasa mahkemesine bireysel başvurumuzu bugün yaptık. İnşallah kazanırsak emsalden tüm mağdurlar kazanmış olacak. Gönlümüzden geçeni yüce rabbim hayırlısıyla nasip etsin. Amin
    umarım kazanırsınız bizede emsal olur teşekkürler. .
    normalde açtığınız davanın kabul görüp görmemesi gibi bi durum var sanırsam, ne zaman belli olur blr bilginiz varmı,

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. cem uzan kasımda yine röportaj yapmış. dolar 18 , euro 20 tl demiş. youtube de var.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 18/25 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •