Sayfa 128/651 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

yavaş yavaş almak lazım sanki....2-3 yıl vadede.......
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

2. Tek care fiyati ortalamaya calismak.

3.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    O zaman sana ve diger yatırımcı Arkadaslara bir profesyonel olarak anlatayım. Bankalarda Yabancılar 126 bin endex den beri satıs yonundeler haklısın. Bugune kadar sattıkları rakam da 2.4 milyar USD e yakın.Borsada tüm hisselerdeki rakam bu. Petrol de 35 USD dan beri alımları korkunc bir düzeyde. Long pozisyonlarındaki teminatlarına sürekli nakit aktarımları oldu. Bizde de en cok hızlı ve yuksek cıkacakları hisseler Bankalardı.Ayrıca Ocak ayınıda endex gelmiş 126 bin , Usd: 5.90 -80 arası sürünüyordu.Tüm Analizler SAT diyordu. Stoch günlerce 80-100 arası geziyordu. Yani ozaman Sat dogru hamle idi, Usd deki yerli mevduatkar da 190 milyar usd idi. Ve ısrarla cozülmeyip duruyordu. Bu Hükümet ve Maliye Bakanının hataları, üstüne şimdiye kadar Hiç görmedigimiz Corona virus olayı patladı borsa güm. Şimdi; neden prim yapmadı Bankalar? Cünkü piyasada 3-4 Robot , Banka hisselerini yabancı fonların olmadıgını da görünce hergün çalkalama yaparak günlük trade peşine düstüler.Zaten terse de gelmeleri mümkün degil. Cünkü mal cok ellerinde arada da kalan kucuk yatırımcı da eziliyor. Zararda olmanı anlıyorum. Bende zarardayım.Ama şu bir gercekki ; Petrol 45 usd a gelmeden hiç bir fon buraya gelmez.Bugünkü çalkalama ile hadlerini aştılar. Ben ve Kurumum REKABET Kurumuna, Bist yöt. Krl’ na. CİMER ‘e ciddi delillerle başvuru kararı aldık. Rekabet kurumu bunlara okkalı bir ceza verebilir. Eski Başkanına anlattım bugün.Prof. Dr. Ayaydın, (ilk Başkanı idi). Sizlerin emirlerini engelleme bile yapıyorlar. Sizin sıralamada ani alış ve satışlarda önünüze geçiyorlar. Ayrıca tahtadaki tüm emirleri rek tek inceleyebiliyorlar. Bu ayrıcalıklar kimsede yok.Bunlar’ ın kim oldugunu da belirtecegiz.Delilleri hazırlıyoruz.Ptesi yada Salı günü başvuruları yapıp. İnceleme &Denetleme isteyecegiz.Netice alamazsak Savcılıga Nitelikli Dokandırıcılık dan şikayetci olacagız.Türkiyede ilk olacagı için; Basın a da bildiriler gönderecegiz. Bakalım sonra neler olacak görecegiz. Bunlar kesinlikle yasaklanmalı.Ayrıca dikkat ediyorum bunşar da Acıga satış yasagına da uyma yok.Bıst Başkanı bunlara göz yumuyor. Onunda başı yanacak.
    Şimdi olay netleşiyor.

Ölü manda gibi yatan tahtaya aktif emir gönderdiğimiz anda, pasife düşmenin (her gün onlarca defa) tek açıklaması bu derken kendi

kendimize, kimseden paranoyak damgası yememek için sineye çekiyorduk.

Çok güzel bir şekilde açıklamasını yapmışsınız.

Ama bu sadece AKBANK tahtasında olmuyor ki.

4. Hoca bu sular derin.Boğulmayasın bu sularda.

Sayın Doctors Finance ;İtibar puanı veremiyorum bari buradan vereyim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    O zaman sana ve diger yatırımcı Arkadaslara bir profesyonel olarak anlatayım. Bankalarda Yabancılar 126 bin endex den beri satıs yonundeler haklısın. Bugune kadar sattıkları rakam da 2.4 milyar USD e yakın.Borsada tüm hisselerdeki rakam bu. Petrol de 35 USD dan beri alımları korkunc bir düzeyde. Long pozisyonlarındaki teminatlarına sürekli nakit aktarımları oldu. Bizde de en cok hızlı ve yuksek cıkacakları hisseler Bankalardı.Ayrıca Ocak ayınıda endex gelmiş 126 bin , Usd: 5.90 -80 arası sürünüyordu.Tüm Analizler SAT diyordu. Stoch günlerce 80-100 arası geziyordu. Yani ozaman Sat dogru hamle idi, Usd deki yerli mevduatkar da 190 milyar usd idi. Ve ısrarla cozülmeyip duruyordu. Bu Hükümet ve Maliye Bakanının hataları, üstüne şimdiye kadar Hiç görmedigimiz Corona virus olayı patladı borsa güm. Şimdi; neden prim yapmadı Bankalar? Cünkü piyasada 3-4 Robot , Banka hisselerini yabancı fonların olmadıgını da görünce hergün çalkalama yaparak günlük trade peşine düstüler.Zaten terse de gelmeleri mümkün degil. Cünkü mal cok ellerinde arada da kalan kucuk yatırımcı da eziliyor. Zararda olmanı anlıyorum. Bende zarardayım.Ama şu bir gercekki ; Petrol 45 usd a gelmeden hiç bir fon buraya gelmez.Bugünkü çalkalama ile hadlerini aştılar. Ben ve Kurumum REKABET Kurumuna, Bist yöt. Krl’ na. CİMER ‘e ciddi delillerle başvuru kararı aldık. Rekabet kurumu bunlara okkalı bir ceza verebilir. Eski Başkanına anlattım bugün.Prof. Dr. Ayaydın, (ilk Başkanı idi). Sizlerin emirlerini engelleme bile yapıyorlar. Sizin sıralamada ani alış ve satışlarda önünüze geçiyorlar. Ayrıca tahtadaki tüm emirleri rek tek inceleyebiliyorlar. Bu ayrıcalıklar kimsede yok.Bunlar’ ın kim oldugunu da belirtecegiz.Delilleri hazırlıyoruz.Ptesi yada Salı günü başvuruları yapıp. İnceleme &Denetleme isteyecegiz.Netice alamazsak Savcılıga Nitelikli Dokandırıcılık dan şikayetci olacagız.Türkiyede ilk olacagı için; Basın a da bildiriler gönderecegiz. Bakalım sonra neler olacak görecegiz. Bunlar kesinlikle yasaklanmalı.Ayrıca dikkat ediyorum bunşar da Acıga satış yasagına da uyma yok.Bıst Başkanı bunlara göz yumuyor. Onunda başı yanacak.
    Başvuru yaptınız mı? Eğer yaptıysanız bizimle de paylaşın biz de gönderelim. Siz günlük dönen bu dolaplara bizden daha hakimsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hoca bu sular derin.Boğulmayasın bu sularda.

Sayın Doctors Finance ;İtibar puanı veremiyorum bari buradan vereyim.
    Ooooo,

Para ağacım gelmiş..

Var mı meyven toplayayım, Lunarım..

7.  Alıntı Originally Posted by izmirli_hoca Yazıyı Oku
    Ooooo,

Para ağacım gelmiş..

Var mı meyven toplayayım, Lunarım..
    Nerde meyvemi toplayabildin ki.Rüyanda mı?Bir de dikkat et Dinçköklere çarpıldın sanırım ağlanıyordun topicte zorlandığın bir kısım varsa sor biliyorsun uzmanlık alanımdır kendileri.Bu arada en son bir grafik hedefi attın grafik elinde kaldı galiba ortalarda yoksun.Bir de geçen gördüm Tarman çarptı seni.Biraz kendini geliştir artık.Elalem algoritma kullanıyor sen hala takoz formasyonunda kalmışsın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Zdx&Lunar Soul abi merhabalar.. babamın selamı var ,rahmetli dedemin hocasıymış İzmirli Hoca amcacığımız ..
    Allah uzun ömür versin, kendisi mısır tabletlerindeki grafiklerin müellifiymiş. dokunmasın saygı göstersin diyor.
    ak sakallarından akenerjiler yayılırmışı etrafa, 2-3 bin yıllık stratejiler oluştururmuş.

Sayfa 128/651 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •