Sayfa 130/651 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mrblgn Yazıyı Oku
    hissenin durumu teknik olarak nasıl?
    Ben daha cok temel analiz yaparim, teknikci arkadaslar var.

https://tr.tradingview.com/symbols/BIST-AKBNK/

2. Piyasalar toz duman. ne temel ne de teknik analize güvenemiyorum. Önümde açtığım grafiklere dahi güvenim yok. Her an her şey olabilir bir hava var
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

satısın bir sebebini bulamadım.bir bilen varsa yazarsa sevinirim.hangi kademeye alış girdiysem verdiler.halk ve vakıf giderken üstelik.....
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

4. DRAGON'un (yani benim) dün kapanışa doğru VAKBN yi zararına satıp bugün sabah AKBNK alması

Alıntı Originally Posted by drozaksoy Yazıyı Oku
    satısın bir sebebini bulamadım.bir bilen varsa yazarsa sevinirim.hangi kademeye alış girdiysem verdiler.halk ve vakıf giderken üstelik.....

5.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    DRAGON'un (yani benim) dün kapanışa doğru VAKBN yi zararına satıp bugün sabah AKBNK alması
    Eyvah Dragon hata yaptın ; Seni uyardım satma diye Vakbnk larını. 2 gündür Akbnk ve Garan ları satmalarının sebebi; Vakıfbank almak içinmiş. Vakıfbank karı cok iyi geldi. Akyatırım bugun (Pala) Akbnk larını zararına verdi. Vakbnk aldı. Sonra tekrar Akbnk a gelir.Akbnk normalde 5.60 altına gelmezdi düşün. En fazla satan Pala 17 milyon lot 5.62 ortalama ile satmış. 4.58 ort. 8 milyon lot Vakbnk almış. İşbank almış. İşbank karı da iyi geldi.İşte size işin gercegi; Bazı yorumcular hala yabancı satıyor falan fiyorda cok gülüyorum ya. Bankalarda aynı 5 li gurup dönüp duruyor. Vakbnk da Ak yatırım satıs a gectigi gün ; girip Garan ve Akbnk alır. Bu usd degeri ve bu faizde Borsada para dısarıya gitmez, Dolaşır hisselerde, sürekli Trade.TÜM BUNLAR TAKAS TAKİP İLE SİZLERDE GÖREBİLİRSİNİZ.Hersey acık ve Net. Ben sadece gercekleri bildigim kadarıyla sizleri de uyandırmak için yazıyorum. Ytd.

6. Abi sorma kafayı yemek üzereyim. Adamlar sanki beni takip ediyor. Bu nasıl iş anlamadım

Ama artık aynı hatayı yapmıcam. Pala beni yatırıp ...se bile Akbank'ı zararına satmam. Buradan ilanen duyurulur.

Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Eyvah Dragon hata yaptın ; Seni uyardım satma diye Vakbnk larını. 2 gündür Akbnk ve Garan ları satmalarının sebebi; Vakıfbank almak içinmiş. Vakıfbank karı cok iyi geldi. Akyatırım bugun (Pala) Akbnk larını zararına verdi. Vakbnk aldı. Sonra tekrar Akbnk a gelir.Akbnk normalde 5.60 altına gelmezdi düşün. En fazla satan Pala 17 milyon lot 5.62 ortalama ile satmış. 4.58 ort. 8 milyon lot Vakbnk almış. İşbank almış. İşbank karı da iyi geldi.İşte size işin gercegi; Bazı yorumcular hala yabancı satıyor falan fiyorda cok gülüyorum ya. Bankalarda aynı 5 li gurup dönüp duruyor. Vakbnk da Ak yatırım satıs a gectigi gün ; girip Garan ve Akbnk alır. Bu usd degeri ve bu faizde Borsada para dısarıya gitmez, Dolaşır hisselerde, sürekli Trade.TÜM BUNLAR TAKAS TAKİP İLE SİZLERDE GÖREBİLİRSİNİZ.Hersey acık ve Net. Ben sadece gercekleri bildigim kadarıyla sizleri de uyandırmak için yazıyorum. Ytd.

7. Sen aldıysan( bende Ptesi gireyim) .Akbnk kesin yukarı döner. 😂

8. Merak etme ; Vakıf ları sattıgında tekrar Akbnk a gelir. Akbnk tarihi dibinde zaten.5.60 altına gelmezdi. 2. Ceyrek te Bilancosu düzelir insallah

Sayfa 130/651 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •