Sayfa 132/651 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Bu seferde Vakıfı satıp ak almayın bekleyin bari; Akbnk 5.67 yi gecebilirse 5.76-77 olur. Vakbnk satıs yedi Akbnk alısda
    Bekliyoruz doktorum, yukarıda yazdığım gibi Pala yatırıp öpse bile ona Akbank yok zararına

2. AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Doktorum bu robotun aldığına emin misiniz? Miras malı gibi Önüne gelene dağıtıyor gibi geldi bana

3. 5.62 den sonra dagıttı .Tüm Bankalarda satıs yapan tamamen bir iki oyuncu. Yabancı fon degil. Yabancı kalmadı. Cekebildigi kadar asagı cekmeye calışıyor, Ama bence bu endex i 94 bine GETİREMİYECEK. Dibte Patinaj başladı. Heran Bankalar a alış gelebilir. Ytd

4. Bakın 5.53 e kadar verdiler. Şuan 5.59-60. Ne oldu??? Vakıfbnk 4.54 kıyamet mal sattı yıkamadı. işbank da 4.85 sattı ne oldu. Kapanışlara bakın. Üstelik vadeliler ekside . Panik yaptırıp Stoploss ları calıstırmak istiyor. BASARAMADI

5. Ama şuda gorundükü bugun; Kuvvetli alıcı yok. Akbnk ve Garan gitmesi için yabancı fon gerekir. Ben cok memnun degilim 2 kademeye donup duruyorum. 96500 altına zor diyorum. Tabiki benim görüşüm.kenera cekildim bekliyorum. Vakıf ‘ ın bilancosu na ragmen geriye gelmesi beni soguttu. İtiraf edeyim artık bakmıyorum. Poltk larım var onu izliyorum.

6. Sorun yok, AKBNK gibi mal olsun elimizde yeter ki, ne de olsa rahmetli Sakıp Ağa'nın hatırası ..

7. Yabancı yatırımcı duygusal davranmaz. Kazancın peşindedir. Türkiye'deki belli başlı lokomotif banka hisselerini terketmez. Terkediyor görüntüsü verir ama at sineği gibi yapışmış bir kere, asla bırakmaz. Geçen hafta sattıklarını yeniden geri alacaklardır. Sadece zamanlamayı bekliyorlar bence.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8. Bugun de Deli Danalar gibi alıma gectiler, Baktılar panik düşüşü yaratamadılar. TEB de bir yere kadar zararına satısları yaptı. Zararı karsılıyacak o Paraları Malum HOCA ‘ dan alıabilirse cok iyi. Bunlar cok alanen yapılacak işlemler Degil. Herkes biliyor. Bu yüzden de Panik olmuyor. Stoplosd larda calısmıyor. Olan KY cıta oluyor

Sayfa 132/651 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •