Sayfa 152/652 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Akbank yıllardır en kötü ortalama usd bazında 2 dolar üzeri.Siz de usd bazında grafikte inceleyin.Bazen üç doları geçmiş bazen 1.5 fakat hiç bu dönemdeki kadar çile çektirmemiş yatırımcısına.Bu günlerde 80 cent civarı.En kötü su endeks seviyesinde en kötü 1 usd olmalı.Fakat sahipsiz kaldı hisse.Tahta yapıcı yok.Degneksiz koy misali .Umarım artik bu iskence biter.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Ben de sizin gibi ucuz diye düşünüp maliyet düşürme adına aldım.
    Aldıkça aşağı düştü... bence ucuz filan değil, onu anladım. Daha da aşağı
    düşürübelirler, dikkatli olmakta fayda var
    Maliyetinizin ne oldugunu bilemiyorum tabi, acikcasi ben 5.56'dan maliyetlendim. 2018 krizinde bedelli oncesi 5li fiyatlarda birkac kez trade edip ufak kar marjlari yakalamistim. O gunlerde alip biraz daha orta vade bakanlae guzel kar yapti. Garan icin 11-12 akbank icin ise 8-9 seviyesinde maliyeti olanlar su anda ya kol kesecek ya mecbur uzuncu olacak. Bankaciliktaki bu fiyatlamalarin sebebi su anda corona korkusundan ote getirilen regulasyonlar ve yabancinin urkutulmesi, guven ortaminin her gecen gun zayiflamasi. Tam kafayi kaldiriyoruz deriz isbankasina el atarlar muhtemelen.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

Su anda bu hisseden çıksak hangi hisseye gidilir.Dusunuyorum ne 30 içinde ne de 100 de bir hisse bulamıyorum.Asırı temkinli davranıyorum fakat artık endekse göre yükselmemiş,aşırı cezalanmış,hem kendi endeksinden hem de genelden dusuk kalmış hissesi gibi görüyorum.Olmuş esek kurttan korkmaz misali.Fakat yanılmak bize mahsus.Ki su ana kadar da bu hisseye aşırı güvendiğim için çok yanıldım.Zaman gösterecek hayırlısı olsun.YTD

4.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Su anda bu hisseden çıksak hangi hisseye gidilir.Dusunuyorum ne 30 içinde ne de 100 de bir hisse bulamıyorum.Asırı temkinli davranıyorum fakat artık endekse göre yükselmemiş,aşırı cezalanmış,hem kendi endeksinden hem de genelden dusuk kalmış hissesi gibi görüyorum.Olmuş esek kurttan korkmaz misali.Fakat yanılmak bize mahsus.Ki su ana kadar da bu hisseye aşırı güvendiğim için çok yanıldım.Zaman gösterecek hayırlısı olsun.YTD
    Bence asiri tepki veriyorsunuz.

Bende dunyanin mali var, ort. maaliyet 5.5750

Hic endisem yok.

Yarin mutlaka hak ettigi yere gelecek.

Hisse bulamama konusuna gelince, buralarda yazamiyoruz, biliyorsunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Yukardaki tweet Ocak ayında atılmış tamamen yanıltmaca. Bu konu coktan bitti. Bugune kalmadı zaten. Her hissedar ozel yatırım şirketi kurdu.Kendi yatırım şirketine sattılar zaten. Şimdi gündeme getirmenin altındaki oyun cok belli SENİ GİDİ SHORTCU. Ytd

Ben mi shortcu Etmeyin hocam.. Borsacilik her ne kadar ana fikrinde yatirim icerse de ben trade ile heyecan yasayanlardanim.. Isc ilk aldigimda 4.9xx maaliyet vardi ve ben daha dun 4.2xx gibi ortalama alis maaliyeti ile 20k malimi sattim.. Akbank icin se maaliyetim 5.59 idi ilk aldigimda su anda 5.48 maaliyetle icerdeyim.. Yani acikcasi full girme gafletine kapilmadiktan sonra maaliyet dusurmek heyecan yaratir.. Isc de 6m hacim yapmisim o maaliyet icin 900 tl benim oranimla komisyon eder.. Bereket versin.. Akbank ta yeniyim.. Oncesinde isyat ismen dolastim geldim.. Yalniz #xbank ta takili kaldik bakalim zaman ne gosterir ama beni de kardesiniz gorun bende boga tarafindayim

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Madem soyle yapalim.. Yukaridaki tweet tarihinden bu gune kim almia kim satmis ona bakalim derken bir de baktim ki hic alakasiz bir kurum cikti ortaya..

Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Bugunkü Ak yatırım satısından bunumu çözdün. Allah akıl fikir versin. Garan� da ki Akyatırım daki ile aynı kişi olmasın ??ytd
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. ünlü menkul değerler ve doçenin akbank düşmanlığı elindeki lotlar bitene kadar devam eder.onlar bitince hisse toparlanır sanırım.

8. Gözü hep aşağıda....kredi verdigi şirketler 10/15/20 bu 5 lerde..
    Banka degincede havasından geçilmez.

Sayfa 152/652 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •