Sayfa 158/652 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 5215 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. yurtdışı piyasalar -de seyrediyor

2. Bunun beşi gelmiş , beş demeden rahatlamaz .
    Gidip orda beklemek lazım..

3. Arkadaşlar tekrardan soruyorum; Borsada bu batık tan daha kötüsünü gösterene iftardan sonra çay ve sigara. (Endeks 82 bin batık 5.36, endeks 103 bin batık 5.4* küsür),

4. Bloomber ht'deki habere göre Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Georgieva, bankalara temettü ödemeleri ve geri alımları durdurmaları çağrısında bulunmuş.

Yani yatırımcılara bir şey koklatmayın, kendinizi güçlü tutun diyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Antireklam yapmayalım lütfen. Zorla hisse satmıyor kimse. Beğenmeyen satar çıkar. Akbank dışında sürüyle hisse var, orada arayın şansınızı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Faiz kararıyla öncesi 5.54 e gelip karardan sonra endekste 103.100 ü geçemeyince uyuz oldum sattım gitti. Şuan 102.700 de 5.48 e alım fırsatı verdiğine göre gözü yine aşağıda. Her zaman ki gibi günü kırmızı kapatma yolunda ilerliyor. 5.50 açıldı 5.50 altında 5 günlük ortalama altında kapatma uğraşındalar. Dip yada dönüşü görürsem tekrar alırım. Şimdilik nakitte bekleyelim bakalım.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7. Bankalar ve sanayi ya ölü kedi taklidi yapıyor ya da solunum cihazına bağlanmış. Bütün kumar hisseleri uzaya çıkmış ama bankalar ve sanayi çakılmış, ya da kumar hisseleri endeks hissesi olmuş ki endeks yükselmiş. Örneğin;
    Ersu, Flap, beyaz, İzmir hayvan bitki ürünleri, İzmir et, Pınar su, Pınar et, Konfrut, Kerevitaş, pkent, kent, klimasan, ünye çimento, Adana çimento, tukaş, alkim, deva holding, kaplamin, bimaş, megap, serve, tkuru, tgsas, tyas, tspor, yonga, ekiz, selçuk gıda gibi hisselerin son 2 ay da çoğu yüzde 400 ortalama yükselerek getiride birinci sıralara gelmiştir. Tabi bu kağıtların endeksi yükselttiği de söylenebilir yani aslında endeks 85000 puanda ama bu kağıtlar yüzünden endeks şu anda 103000 görünüyor. O zaman, Borsaya 250 bin kumarbaz geldi. Butun millet saglam diye sanayi ve banka hisselerinde. Adamlar onlara tasittirmaya devam ettiler iste, yeni gelen kumarbazlar icin masa actilar. Bunlar borsa dersleri.

8.  Alıntı Originally Posted by keriz Yazıyı Oku
    maliyetim 8,52
    maliyetim sorun değil ki, diğer hisselerde yakalansa idik en azında diğer hisseler de borsanın temel kuralı işleniyor, endeks düşünce hisselerde düşüş oluyor, ama endeks toparladığında hisseler hemen yukarı tepki veriyor.
    Bu batık endeks düşünce zaten lider ona artık tüm bu batık bank yatırımcıları alıştık, ama endeks yükselince de bu batık düşüyor sorun bu.
    Ben de halkb' de yüksek maliyetten yakalandım. Düşük maliyetten tavsiyelerde bulunmak kolaydır. Umarım ikimizde zararlarımızı tez zamanda çıkarırız.

Sayfa 158/652 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •