Sayfa 160/651 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Dolar/TL operasyonunda özellikle Garanti ve Akbank kullanıldı. Yabancılar TL bulabilmek için bu bankaları satmasına rağmen viob' da ise alış pozisyonunu aldı.

2.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Sattın mı halkı Bozoklu?
    Bende buraya geçmeyi düşünüyorum.

sayın agha halkı iyiki satmışım. şimdi halk alacak olsam 100 bin lotun üzerinde halk alabilirim.kamu bankalarını kendi payıma yatırım açısından çok tehlikeli buldum.çok ucuzlar ancak güven vermiyorlar ben 9 küsürlü fiyatlardan 39 bin lot alarak halk bankasına girdim.halk bankasında kalsam paramın yarısı buharlaşmıştı.başka senetlere geçerek değerlendirdim.yoksa ocağıma çoktan incir ağacı dikilmişti.ben akbankı çok ucuz buluyorum.en azından daha güvenilir..şunu çok iyi öğrendim ki mal alışta kazanılıyor.öyle yada böyle akbank inse çıksada su akar yolunu bulur misali 8 tl fiyata gelecek diye umuyorum.hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyorum.

3. Bilançoları büyük zararlar yazan hisseler yine tavan gidiyor... Tuhaf şeyler oluyor borsamızda, hem de çok tuhaf !!!
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. Ay basından berı ılk defa CITI'yı nette alıcı tarafta goruyorum t+2 takaslarda... Fırtına gectı heralde ınsallah...

Garantı'ye musallat oldular 2-3 gundur... CHP hısselerı meselesı buyudukce ISCTR'yı de zıyaret etmelerı oldukca olası... Burası bır sure az bıraz da olsa pozıtıf ayrısabılır dıger ozellere oranla...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    uzun bir aradan sonra 5 günlük ortalama üstünde kapatmış. 5,50 üstünde kapatmaya devam ederse 5,60 denemesi yapabilir .y.t.d.

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

6. Gun gecmiyor ki bankalar uzerinde fiyat baskisi olusturacak yeni regulasyonlar gelmesin!

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

7. Eger guven saglanirsa yabancinin ilk pozisyon alacagi sektor bankacilik sektoru.bence dib fiyatlar.
    Yabanci daha az parayla viop da long acmis zaten.
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by cenkct Yazıyı Oku
    Eger guven saglanirsa yabancinin ilk pozisyon alacagi sektor bankacilik sektoru.bence dib fiyatlar.
    Yabanci daha az parayla viop da long acmis zaten.
    Ytd
    Yahu, yabanci damadin atandigi gun baslamadi mi satmaya.

11 Kusurlardan GARAN 6'lara indi, bir hatirlayin.

Hemde ayni gun, atama basina aciklandigi anda basladilar bosaltmaya.

Bugun ne degisti ki, yabanci gelsin ?

Hangi guven ?

Sayfa 160/651 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •