Sayfa 291/652 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Nakit iyidir
    Bir yerden döner piyasalar.
    Fırsatlar çıkar doas gibi

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Nakit iyidir
    Bir yerden döner piyasalar.
    Fırsatlar çıkar doas gibi

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    inşallah takipteyim

3. Muhtemelen yarın endeks ve hisseler tepki verecek ama sonrası yine.....

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    Yakın zamanda zarar açıklayacak şirket var mı veya FK sı 40 filan olan onu alayım diyorum her türlü yükseliyorlar.
    Birileri bu işe hakikaten dur desin artık. burası muz cumhuriyeti değil...
    Analiz yapıyoruz inceliyoruz. hakikaten sürekli düzenli kar eden, defter değeri cazip, fiyat kazancı gayet uygun olan hisselere giriyoruz, ki doğru olan budur.
    Sen bir şirkete ortak olsan, değerinin 3-4 katı para verirmisin. Fakat bizim borsada veriyorlar, çok çok ilginç, bu işler düzelmezse, küçük yatırımcılar borsaya bırakır. Az olan katılım, dahada azalır..

Yanlış giden birşeyler var, buna artık dur deyin... (Spk , Borsa istanbul, ekonomi kurmayları)

Bugun Akbank emekli Sandıgı alımından sonra ben olaganustu durum olmazsa artık dusus sonlandı satıslar karsılanır diye dusunuyorum.Her malın ederi vardır.Bankalar en kotu kosullarda eger satılırsa mesela Denizbankin BAE ne satısı ozkaynaklarından asagıya satılmaz.Akbank ozkaynaklar 60 milyar.Yani bugun akbankı yerli ya da yabancı alıcıya satsalar satsalar hesaplanan rakam en az 60 milyar bu piyasada bile.Bugun bir Cinli ya da Arap yatırımcı gelse bu rakamdan asagı kimse vermez.
    Su anki PD ise 24 milyar yani ozkaynakların yarısı bile degil.Piyasalar cok kotulesirse tabi duser.ruzgara karsı su dokulmez.Ama ederini goren satanın satısını bir noktada karsılar arz talep dengesi en sonunda saglanır.Cok da enseyi karartmamak lazım.Hayırlısı olsun piyasa ile inatlasılmaz da bir noktada piyasa da gerceklere doner,YTD

6.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Bugun Akbank emekli Sandıgı alımından sonra ben olaganustu durum olmazsa artık dusus sonlandı satıslar karsılanır diye dusunuyorum.Her malın ederi vardır.Bankalar en kotu kosullarda eger satılırsa mesela Denizbankin BAE ne satısı ozkaynaklarından asagıya satılmaz.Akbank ozkaynaklar 60 milyar.Yani bugun akbankı yerli ya da yabancı alıcıya satsalar satsalar hesaplanan rakam en az 60 milyar bu piyasada bile.Bugun bir Cinli ya da Arap yatırımcı gelse bu rakamdan asagı kimse vermez.
    Su anki PD ise 24 milyar yani ozkaynakların yarısı bile degil.Piyasalar cok kotulesirse tabi duser.ruzgara karsı su dokulmez.Ama ederini goren satanın satısını bir noktada karsılar arz talep dengesi en sonunda saglanır.Cok da enseyi karartmamak lazım.Hayırlısı olsun piyasa ile inatlasılmaz da bir noktada piyasa da gerceklere doner,YTD
    sayın ant
    yazdıklarınız doğru. yukarda bir arkadaş daha yazmış böyle şeyler. eskiden Hisse senedi alınacağı zaman; Karlılığına, F/K oranına, PD/DD ne, cari oranına, B/ÖK oranına, temettü verimine Bedelsiz bölünmesine bakılırdı... Şimdi bunların tamamı geçersiz kaldı. Hele hele bu sene ( salgın sonrası ) Endeks 30 dışındanerede çöp senetler varsa % 200-400 arasında değerlendi. En az giden %100 yaptı. bankalr ( küçükleri saymassak) en fazlaYKB gitti %35 gibi diğerleri %15 ...Biz piyasaya uyum sağlayamadık kaybettik..uyum sağlayanlar kazandı....herkese sağlıklı bol kazançlı günler...

7. Bu görüşme ne oldu bir açıklama filan yok.

8. Uzun vadeli graf de;
    4.75 üzerine atamadığı taktirde 4.35-40 uzun vadeli düşen kanal desteği ve 4.20-25 yatay desteği önem arzetmektedir

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 291/652 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •