Sayfa 329/652 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Yıldız ortak sen de mi hapsoldun buralarda.
    Nereye gitsek üstümüze oynuyorlar ortak.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Yıldız ortak sen de mi hapsoldun buralarda.
    Nereye gitsek üstümüze oynuyorlar ortak.

Ortak sorma.Ben adam olmam.
    5 ay önce Akbnk full vardı. Sattım. 3-5 kağıda girdim.Kâr zarar kar zarar derken tamamen sıfıra sıfır aynı yerde.
    Tek olumlu taraf var.5 ay önceki paramla şimdi yüzde 13 daha fazla lot alabildim.
    Maliyeti yüksek arkadaşlara sabır dilerim ama benim de başka hisselerden zarar çok. Bunu iskonto gördüm aldım. Hayırlısı.
    Sen hulk u ne yaptın. Bunda yüksek değildir umarım maliyetin.

Hepimiz aynıyız ortak.
    Ucuz diye alıyoruz.
    Sonra yakalanıyoruz birinde.
    6 yakın maliyet var.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    ziraat yatırımın borsada işlem gören ve alınıp satılabilen banka endeksi fonu var, bilmiyorsanız diye yazayım dedim.
    Ortak böyle daha zevkli

Bu hafta Ekonomi kurulu toplantısından somut seyler cıkarsa mesela faiz artısı, aktif rasyo indirimi, bankalara kar payı dagıtımı izni o zaman borsa bu sefer yukselis yapacak ise bankalar onculugunde olur. Duserse de bankalar artık daha saglam durur. Bakalim ne kararlar cıkar. YTD

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Sağlam durdu.
    4,70'li rakamlarda tutundu.
    Cari fiyat 0,68 usd.
    Batık kredilerle ve iş bilmez ekonomi yöneticileri ile, 0.50 usd altını bekliyorum.
    Nasip kısmet bakalım.
    Gelirse alırız, gelmezse de başka hisselerde kısmetimizi ararız.

1En az 400 baza ihtiyaç var aktif rasyo tamamen kaldırılmalı kredi veren verir vermeyen vermez... dövizi serbest bırakmalılar gideceği maksimum yer 8 9 lira bence bu halde tuttukça daha çok enerji birikiyor tepki yükselişini yapsın satmak isteyen satar geçer

2 katma değerli üretime geçilmeli artık beton olayı bitirilmeli emlak balonı yıkacak bu ülkeyi...

3atatürk dönemi devletçilik modeli uygulanmalı 81 ile 81 fabrika temasıyla yola çıkılıp fabrikalaşma sağlanmalı yurt dışından ithal edilen ve üretimi mümkün olan ne varsa onu üretmeliyiz.

3 ülke göstergeleri makyajlı olmamalı enflasyon yüzde 25 ise cesaretle yayınlanmalı bunu düşürmek içi yapısal reformlar yapılmalı

4.isrsf önlenmeli gereksiz yatırımlardan vaz geçilmeli yol bina saray vs gibi.

5. varlık fonu ortadan kaldırılmalı yada şefaflaştırılmalı

6 liyakat özellikle ekonomi yönetimimi aynı bilim kurulu gibi bir yönetim yapmalı Ekonomi yönetim kurulu olmalı ekonomi bakanı bu kurulun kararlanrını uygulamalı

7. Merkez bankası tamamen özerk olmalı faiz kararını kendisi vermeli.

8. Siyasetçiler ekonomi konuşmamalı sadece ekonomiye hizmetlerdeki

9. halkın refahı artırılmalı geliri yükseltilmesi

10. piyasa yönetimi özellikle ürün ve hizmetlerde vergi indirimi yapılmalı ama fiyat artışlarının önüne geçilmeli

11. Ülkrmizde üretilmeyen ürünlerden kdv alınmamalı ülkemizde üretilen ürünlerden ötv alınmamalı

12. Ülke yer altı madenleri işletilmeli yurt dışına hammade olarak değil işlenmiş maden olarak sayılmalı

13. Ülkeler ile dostluklar kurulmalı ticari anlamda diyorum bu olmalı. kendi ülkemizin lehine kararlar alınmalı dünyanın bekçisi biz olmamalıyız.

14 bankacılık sistemi güçlendirilmeli

bir vatatandaş olarak önerilerim bunlar.

8. Serbest piyasayı artık serbest bırakmalıyız ne kadar saçma bir cümle oldu dimi

Sayfa 329/652 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •