Sayfa 358/652 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by _betatrader Yazıyı Oku
    Konusman diyor ya zaten .. Bu da ayri bir genel kultur cok gezenlerin bir yerde yasamasina gerek yok.. Orali da degilim.. Flood ile kirlilik yapma davranisa gore davranis kazanirsin..

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sana bu son yazışım...

sen saldırmayı biliyorsun rahatsız etmişim anlaşılan...

ben öyle çok yazmam...akbank aldım ucuz diye...2004 yılının fiyatları..dolar bazında..oboya takıldım...birde akbankla ilgili bir şey yazmıyorsun...

sorulana değilde kabağa bakıyorsun...merak etme bi daha yazmama gerek yok okuyan anlayan anlar..

ytd...

2. Kimseye saldirmiyorum dalga gecer gibi 5 kez flood yapmaniza gerek yok.. Ben bunu kimseye yapmiyorum yapilmasini da istemem.. Evet hisse hakkinda konusmuyoruz hisseler hakkinda ve gelecek hakkinda konusuyoruz dikkatle okursan hak vereceksin.. Faizlerden kredilerden sorunlu kredi ve pandemi surecinde yasanan parasal genislemelerin ilerideki bize olacak olasi etkilerini tartisiyoruz.. 15 dk 30 dk 60 dk virt zirt bana gore grafik isi biraz mantar zira grafik olmasa bu kadar cok kazanamazlardi.. Ör/ Destegi kirmis dusmus herkes destegi bekler kirildigi anda satarsa zaten dusecektir.. Grafigi haber ve ozellikle para cizer..Sahsi fikrim bu tesekkurler..
     Alıntı Originally Posted by ispartakus Yazıyı Oku
    sana bu son yazışım...

sen saldırmayı biliyorsun rahatsız etmişim anlaşılan...

ben öyle çok yazmam...akbank aldım ucuz diye...2004 yılının fiyatları..dolar bazında..oboya takıldım...birde akbankla ilgili bir şey yazmıyorsun...

sorulana değilde kabağa bakıyorsun...merak etme bi daha yazmama gerek yok okuyan anlayan anlar..

ytd...
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Akbnk önümüzdeki 1-3 yıl içinde muhtemelen dolar/türk lirası getirisine göre daha fazla prim yapabilir keza isctr de.

4.  Alıntı Originally Posted by doors Yazıyı Oku
    Akbnk önümüzdeki 1-3 yıl içinde muhtemelen dolar/türk lirası getirisine göre daha fazla prim yapabilir keza isctr de.

akbank önümüzdeki yıllarda( şayet banka satılmaz ise)bir tl fiyatı düşmesi çok kuvvetle muhtemel. rahmetli SAKJIP SABANCININ (NURİÇİNDE YATSIN) vefasız hayırsız sakıp ağanın onurunu zereece taşımayan birbirine düşman varisleri bankanın içini boşaltarak bitirebilirler değerlendirmesi var.ilk fırsatta bu lanetolası şirketten çıkmayı kafama koydum.50-60 bin liralık zararı sineye çekip birdaha sabancıya ait hiçbir şirkete bulaşmıyacağım. çünkü irin kokuyor.bu benim şahsi düşüncemdir kimse yatırım tavsiyesi olarak dikkate almasın.

5.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    akbank önümüzdeki yıllarda( şayet banka satılmaz ise)bir tl fiyatı düşmesi çok kuvvetle muhtemel. rahmetli SAKJIP SABANCININ (NURİÇİNDE YATSIN) vefasız hayırsız sakıp ağanın onurunu zereece taşımayan birbirine düşman varisleri bankanın içini boşaltarak bitirebilirler değerlendirmesi var.ilk fırsatta bu lanetolası şirketten çıkmayı kafama koydum.50-60 bin liralık zararı sineye çekip birdaha sabancıya ait hiçbir şirkete bulaşmıyacağım. çünkü irin kokuyor.bu benim şahsi düşüncemdir kimse yatırım tavsiyesi olarak dikkate almasın.
    Bence biraz daha sabir, 50-60 bin kayip cok fazla.

Ben sahsen yillarca 6.60'in altindan alamadigima uzulmustum.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bence biraz daha sabir, 50-60 bin kayip cok fazla.

Ben sahsen yillarca 6.60'in altindan alamadigima uzulmustum.

SABRIMIZ BİTTİ KARDEŞİM.artık yabancı akbank batacak görüşünü benimsemiş. her fırsatta mal boşaltıyorlar.bi taraftan merkez bankası diğer taraftan BDDK yönetimi bankaya vurdukça vuruyor.

7. Sitemlerin haklılık payı olmakla beraber,mevcut seviyeler Akbnk a özgü değil. İsctr mesela,o kadar herbiri muazzam değere sahip iştirakleri var.
    Fakat Akbnk dan daha düşük fiyatlama yapılıyor.
    Isctr 0.36 pd /dd iken; akbnk ın 0.47.
    Onun da kendine özgü nedenleri olabilir ama sonuçta yatırımcı neticeye bakar.
    Diğer bankalar da öyle.Hangi banka aldı yürüdü de bu kaldı geride.
    Ha son aylarda diğerlerinden fazla düştü bir miktar, yükselişlere hep kısıtlı eşlik ediyor,başkaları 4 çıkarken bu 2 çıkıyor.
    Ama asıl sorun bankaların kendinden kaynaklanmıyor ki.Bizim sikayetlerimiz normal şartlarda ön planda olacakken,şu an 2.planda kalıyor. Ama ne olursa olsun böyle bir bankanın öyle kolayca heba olacağını düşünmüyorum. Bir şekilde ya toparlar, olmazsa en kötü ihtimalle satılır.
    Ama mevcut durum ve uygulamalardan çıkarsak bunları bile konuşmuyor olacağımızı düşünüyorum. Maliyeti yüksek olanlara sabır dilerim,kolay değil ama zamanla telafi edeceğine /kâra geçeceğine inanıyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Şahsi tahminlerimdir.

8.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    Sakıp Sabancı sonrası şirketlerinin tamamında yönetim sorunu olsa da Akbank'ın batırılmasına devlet izin vermez zaten batarsa ülke bitmiş demektir 2001'de yapı kredi batacak söylentisiyle 1 liraya düşmüştü sonuç olarak Koç a sattılar,akbank yerine isctr alınabilir 2si de hemen hemen aynı seviyelerde ama borsada dibin dibi de olduğundan düşüş bezdirene kadar sürebilir.

Sayfa 358/652 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •