Sayfa 366/651 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. 89..90...mal almamı vermemi...

soru ve cevap bilen kazanır..

ytd..ytd..

sözün ve grafiğin biittigi yrdeyiz..

2. Bu fiyatlar dibe yakın diye düşünüyorum. Burdan alan%10 kaybetse %90 kazanır
    Benim maliyet 8.20 +enflasyon

3.  Alıntı Originally Posted by ayn Yazıyı Oku
    Bu fiyatlar dibe yakın diye düşünüyorum. Burdan alan%10 kaybetse %90 kazanır

ALLAH SABRINI artırsın çok yüksekten mallanmışın küçük yatırımcıların çoğu senin gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    ALLAH SABRINI artırsın çok yüksekten mallanmışın küçük yatırımcıların çoğu senin gibi.
    Oldu bi kere banka batmadigi sürece umudum var
    Bütün küçük yatırımcılar zararını inşallah kurtarır

5.  Alıntı Originally Posted by ayn Yazıyı Oku
    Bu fiyatlar dibe yakın diye düşünüyorum. Burdan alan%10 kaybetse %90 kazanır
    Ortak garantide var galiba o da biraz yukardan almışsın ama rüzgar tersine dönerse zararın kâra dönüşür inşallah şuan biraz uzak gibi ama sabredecez hep birlikte başka çare yok

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ayn Yazıyı Oku
    Oldu bi kere banka batmadigi sürece umudum var
    Bütün küçük yatırımcılar zararını inşallah kurtarır

insan olanın başına herşey gelir.benim maliyetim 5 ile 6 tl arasında bizim bile canımız yanıyor senin ki daha yıkıcı.acını paylaşıyor sabırlar diliyorum.birzamanla 10 tlden halk aldım 4 tlye düştü ordan çıktım başka şirketlere geçtim ana sermayemi kurtardım burada akbanka ucuz kaldı diye yakalandım.akbanktan hisse aldığıma çok pişmanım. kimse bulaşmasın bankalara çünkü ekonomimiz çok kötü.ekonomi yönetimi çok cahil ve çağdışı.güven duygusu bitti borsa kumarhane oldu.reel faiz 8,5 gerçek faiz 13 böyle çarpık bir ekonomi düzeni içindeyiz. doları zaptedemiyoruz. ülke hergün dibe vuruyor.ülkeyi yönetenler mutlu ve mesut lüks içindeler.dargelirli aç ve perişan.
    ALLAH sonumuzu hayır eylesin.

7.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    insan olanın başına herşey gelir.benim maliyetim 5 ile 6 tl arasında bizim bile canımız yanıyor senin ki daha yıkıcı.acını paylaşıyor sabırlar diliyorum.birzamanla 10 tlden halk aldım 4 tlye düştü ordan çıktım başka şirketlere geçtim ana sermayemi kurtardım burada akbanka ucuz kaldı diye yakalandım.akbanktan hisse aldığıma çok pişmanım. kimse bulaşmasın bankalara çünkü ekonomimiz çok kötü.ekonomi yönetimi çok cahil ve çağdışı.güven duygusu bitti borsa kumarhane oldu.reel faiz 8,5 gerçek faiz 13 böyle çarpık bir ekonomi düzeni içindeyiz. doları zaptedemiyoruz. ülke hergün dibe vuruyor.ülkeyi yönetenler mutlu ve mesut lüks içindeler.dargelirli aç ve perişan.
    ALLAH sonumuzu hayır eylesin.
    Kışın ekgyo da 1.04 kadar çekildi. Herkes bitti battı derken 3 ayda 2.40 gördü. Şu an bankalara o oyunu çektiler. Notlar düştü, dolar 8 e doğru yaklaştı... Yabancılara kaymaklı ortam oluştu.
    Yakında bankalara giriş bekliyorum. 24 yıldır borsada yım. Risk her zaman var. Daha önce de belirttiğim gibi kazanma ihtimalinin yükseldiğini düşünüyorum. YTD..

8.  Alıntı Originally Posted by scurty Yazıyı Oku
    Ortak garantide var galiba o da biraz yukardan almışsın ama rüzgar tersine dönerse zararın kâra dönüşür inşallah şuan biraz uzak gibi ama sabredecez hep birlikte başka çare yok

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Maalesef garan ve ak da saplandık ortak.

Sayfa 366/651 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •