Sayfa 368/652 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. iDeal Özel Haber- Avrupa Parlamentosu, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de tek taraflı adımlar atmaması çağrısında bulundu

çift taraflı adım atıcaz milet dikkat edin..

ytd.ytd..

2.  Alıntı Originally Posted by AYININ OĞLU Yazıyı Oku
    10/AKBNK grafiğinde 13 günlük basit HO altına inmedikçe fiyatlarda düşüş eğilimi devam edebilir. Gerçek fiyat grafiğinde, güncel fiyatlar her ne kadar düşen trend çizgisine yaklaşsa da, düşüş akımının etkisinden çıkabilmek için, yüksek alıcılı ve para girişinin olduğu bir veya iki bar görmeliyiz. Düşüş trendi kırıldıktan sonra hemen hızlı yukarı bir harekette olmayabilir ve yatay bir süreçten sonra uzun soluklu yükseliş hareketi başlayabilir.
    10/AKBNK grafiğinde son iki aylık hareketler, yükselişin sonunu, RSI ile uyumsuz bir flama yada yükselen üçgen hedefi ile bitirmek isteyebilir. Bu durumda hisse fiyatı hiç istemediğimiz yerleri görür. İşlem hacminin normalden çok yüksek olduğu gün dönüş sinyalinin ilki alınmış olur.
    Değerli ortaklar, grafik ve açıklamaları felaket tellallığı yapmak için değil, bir durum tespiti için paylaşıyorum.
    Grafikler ile ilgili olumlu veya olumsuz sorusu olan arkadaşlarımın sorularını özelden ve ya buradaki forumdan yanıtlarım
    Saygılar,

https://www.tradingview.com/x/XABRg3JG/

------------------------------------------------------------------------
    Al-Tut-Sat tavsiyesi değildir. Her koyun kendi bacağından asılır.
    Burdaki fiyatlar ne bazinda? Akbank 2 tlleri mi gordu?

Ver kurtul klasik tarihimizin özeti.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

4. işlem haçmi çok düştü kimse bu fiyatlardan almak istemiyor 4 yolculuğu başlamak üzere.demekki ederi buymuş.siyaset ağalarının ceplerine uygun oluncaya kadar düşecek sanırım.ensonunda AKPARTİNİN AKBANKI doğacak o zaman TUT tutabilirsen. bu senaryo imkansız mı çok kolay BDDK 4-5 KEZ CEZAYI basar iş biter.('). bizim ülkemizde herşey olabilir değil mi?... ben bir düşünce ortaya koydum ciddiye almayın.biraz gülelim dedim

5. Burdaki fiyatlar ne bazinda? Akbank 2 tlleri mi gordu?
    Sayın Burzumvarg, grafik Akbankın fiyat hareketlerinin tersidir. Bu grafikteki yükselişler fiyatın düştüğünü gösterir. yani 10 br/AKBNK fiyatı dır. 10 sayısını küsuratlı sayılar görmeyelim diye aldım. 1 veya 100 sayısı da kullanılabilir. Örnek olarak Akbank güncel fiyat 5 tl ise grafikte 10 br/5=2 değerini görürsünüz. Genelde kısa pozisyon açan veya açığa satanlar bu grafiği kullanabilir.

------------------------------------------------------------------------
    Al-Tut-Sat tavsiyesi değildir. Her koyun kendi bacağından asılır.

6. yine temettü kısıtlaması 3 ay süreyle uzatıldı. hükümet şirketlerin parasını yönetmeye devam ediyor.

7. Ne zaman normalleşeceğiz? Devamlı piyasaya müdahale
     Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    yine temettü kısıtlaması 3 ay süreyle uzatıldı. hükümet şirketlerin parasını yönetmeye devam ediyor.
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Ne zaman normalleşeceğiz? Devamlı piyasaya müdahale

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    çok basit cevabı var hükümetin paraya ihtiyacı var tüm karları bir kanun hükmünde kararname düzenliyerek şirketlerden alabilir.bu bir ihtimaldir.hazine durmadan borçlanıyor ihtiyacı var.

Sayfa 368/652 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •