Sayfa 371/652 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Rezil ettiler kağıdı, destek yok, altı bağlı değil. Niye alsın millet. Leş gibi kokuttular bugün

İşin kötüsü daha zor günler var önümüzde(bu hisse özelinden bahsetmiyorum), kar kış korona, yurtdışında şişen balonlar. çok tarihi anlara tanıklık edebiliriz. Allah sonumuzu hayır etsin.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

3.  Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    İşin kötüsü daha zor günler var önümüzde(bu hisse özelinden bahsetmiyorum), kar kış korona, yurtdışında şişen balonlar. çok tarihi anlara tanıklık edebiliriz. Allah sonumuzu hayır etsin.

daha kötüsü savaş kapıda gözüküyor. gerçekten çok zor günlere gebe bölgemiz

4. Ne zamandır süründüğü yatay seviyeyi aşağıya kırdı. Yukarı kırar diye umuyordum ama olmadı.
    Nerede durursa artık.

5.  Alıntı Originally Posted by gino Yazıyı Oku
    %20 akbank taşıyorum.Alım için izlediğim rakamlar aşağıda 4.70-4.82 aralığı,olası aşağı yönlü harekette izleyeceğim aralık.4.70 altı günlük kapanış olursa yeni dipler arayabilir beklerim.
    üstü içinde hacimli bir güzel yeşil mum beklerim henüz sayın lagunanın dediği gibi baskı sürüyor.İşlem hacimleri çok düştü.
    Kısa vadeli yatay kanalı 4,53 ve 5,24 fiyatları arasında üstüne çıktığında 5,24-6,24 kanalı var.
    orta vade taşıyorsanız bence ekran izlemek insanı daha çok yıpratıyor.Kapanışa doğru açıp fiyat bakıp ona göre pozisyon almak lazım.
    Umarım bu sıkışmadan hayırlı bir yukarı hareket başlar.
    Maalesef aşağıya kırdı.
    Evet bugün 4.70 dokundu,4.72 kapadı.Bugün 4.71 den %20 daha aldım.Bugünkü düşüş hacimsizdi fakat yukarıya doğruda çok iyi tepmedi.Yarına bakacaz artık.4.70 altı harekette beklemek lazım nereye kadar gider izlemek lazım.
    4.53 tutmazsa altında 4,23 var oda tutmazsa 4,07 görünüyor.Rakamları yazarken bile utanıyorum.Tabii bu destekler yatay destekler arkadaşlar.Yükselen haftalık trend zaten kırıldı yukarıda 5,63 lerde şuanda.
    herkese bol kazançlar arkadaşlar.

6.  Alıntı Originally Posted by gino Yazıyı Oku
    Maalesef aşağıya kırdı.
    Evet bugün 4.70 dokundu,4.72 kapadı.Bugün 4.71 den %20 daha aldım.Bugünkü düşüş hacimsizdi fakat yukarıya doğruda çok iyi tepmedi.Yarına bakacaz artık.4.70 altı harekette beklemek lazım nereye kadar gider izlemek lazım.
    4.53 tutmazsa altında 4,23 var oda tutmazsa 4,07 görünüyor.Rakamları yazarken bile utanıyorum.Tabii bu destekler yatay destekler arkadaşlar.Yükselen haftalık trend zaten kırıldı yukarıda 5,63 lerde şuanda.
    herkese bol kazançlar arkadaşlar.
    Bunlar o kadar düşük seviyeler ki..
    Açın bakın çok uzun vadeli grafiğine yazık günah koskoca banka.
    Bir de enflasyonu katın hesaba, taa 2008 krizindeki dip fiyatına indi hisseler.

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Bunlar o kadar düşük seviyeler ki..
    Açın bakın çok uzun vadeli grafiğine yazık günah koskoca banka.
    Bir de enflasyonu katın hesaba, taa 2008 krizindeki dip fiyatına indi hisseler.
    sn pilavlı maalesef şuan ki trend tüm dünyada bankaları satın durumu devam ediyor.Önümüzdeki rakamlar bunlar.Bizde de durum aynı bankaların yabancı ağırlıkları çpk olduğundan satış baskısı sürüyor.
    Kaç paraya düşünce müdahale ihtiyacı duyacak yönetim bakalım.Son düşüşte aksandık 13 milyon lot aldı 4,95 ve 4.75 civarından bu sefer acı eşikleri ne kadar bakalım.

8. Bankalar iyiden iyiye yalama oldu. Teknik işlemiyor, destekler çalışmıyot, gelen vuruyor giden vuruyor. Bu dönem sadece çöp ve spor hisseleri kazandırdı. Yabancı Bist30 + 1 le milletin anasını ağlattı.

Sayfa 371/652 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •