Sayfa 374/652 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gino Yazıyı Oku
    Yazacak çok bişey yok sn yoruk
    mart 1 2020 den bugüne takas oranları anlatıyor ne yaşandığını
    citi toplam 618 milyon lotu dağıtmış herkese ve işin mok yanı hala da 872 milyon lot hala elinde var.
    her gelen tepkide buna ve garantiye gömüyorlar maalesef olan budur.
    işc arkadan geldi şuanda 26 kademe üstünde,yani %5 üstünde Akbank'ın.
    Teknik olarakta 4,70 demiştim oradan döner gibi yaptı,tepkinin cılız olduğunu söylemiştim.nitekim 4,83 ten geri verdiler birde karanlık odada gömmüşler 4,76 kapattı.
    Dersen ki uzun vade bu fiyatlar akbank için ucuz,alınıp yatılır mı bence yatılır,aşağıya gider mi endeks giderse oda gider.
    endeksle de bağı kalmadı ki, endekse baksan tarihi zirvesinin yüzde on altında, fena da durmuyor, buna baksan yerle bir olmuş diplerden dip beğeniyor.

2. Citi sinekten aylardır yağ çıkarıyor. Endeksteki en ufak adrenalini satış fırsatı olarak kullanıyor. Faizler artsa da bunu satış fırsatı olarak kullanacak. Her gün kusuyor. Midesiz olunca direk bağırsaktan atıyor haliyle.

Yatırım al sat tut tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    endeksle de bağı kalmadı ki, endekse baksan tarihi zirvesinin yüzde on altında, fena da durmuyor, buna baksan yerle bir olmuş diplerden dip beğeniyor.
    Sn Pilavlı öyle demeyin düşüşlerde en önde gidiyor endeksle beraber.Amann ne olacaksa artık aşağıda kalan yer belli dediğim gibi orta uzun vade aldıysanız ekran bakmamak en iyisi.Malda yakalananlar içinde aynı şey geçerli.
    Yukarı giderse potansiyeli belli kağıdın bu fiyattan %100 yapma potansiyeli var.Bunu 2 sene içinde yapabilirmi? şartlar düzeldiğinde pekala yapabilir.ehh senede %50 kazanç bence iyidir.
    Tabi bunlar benim düşüncelerim.

4. akbankın bugümkü fiyatı 16 yıl önceki rahmetli SAKIP sabancının(nur içinde yatsın) öldüğü yıldaki fiyatla eşdeğer. hala arduygun harekete geçip binlerce küçük yatırımcıyı madur eden akbank fiyatlaması karşışında yüzünüz kızarmıyor mu sayın güler sabancı ve akbank yönetim kurulu başkanı bayan sabancı?. bitiyoruz sayenizde ve tükeniyoruz. sayın sabancı ailesi. emekli paramız tuz buz oldu.eridi sizin umarsızlığınız yüzünden . sizden çok güçlü bir geri alım kararı bekliyoruz .

bu fiyatlarda son işlemler olmasını diliyorum.artık işimize bakalım.
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

6. KARA GECTIK ..HAWAİ FİŞEK

7. 1.2.3...5.04 frmsyn tık tık

ytd ytd.

8. 1166.xxx bende endekste ....

zzt przyt

gecerse..1126 ne güzel olur diim..

ytd...

eskiden mors alfabesi vardı... ne güzel geçinip gidiyorduk..

ytd..ytd..

Sayfa 374/652 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •