Sayfa 381/651 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Patik.bay Yazıyı Oku
    Herkes elindekini kaptirmazsa elbet yükselecek
    İşin kötü tarafı, asıl yükseliş herkes elindekini kaptırınca geliyor

3.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Siyasetten bağımsız sadece ekonomi politik üzerine olacak, aslinda bu konuda bir kitap yazma niyetim var ama zaman olmuyor maleseff..zaman bulabilirsem tabi yarinki yazimda ..bulamazsam kisa bi cevap yazarim..iyi aksamlar dilerim
    Selamlar,

Kısa da olsa bir cevap bekliyorum.

LM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sözelciler lafı uzatır da uzatır. Ekonomi siyasetten bağımsız olacak. Kitap 1 cümle.

5. özel bankaların baş düşmanı türk varlıklarını boğmakla görevli BDDK DENİLEN KURUM ÇİFTE STANDART UYGULUMAYA DEVAM EDİYOR. AKTİF RASYODA MEVDUAT BANKALARININ ORANINI YÜZDE 90 A İNDİRİRKEN KATILIM BANKALARININ ORANINI YÜZDE 70 ÇEKTİ.İŞTE BÖYLE adaletsiz ve çirkin uygulamalar devam ediyor.

6. Bddk nın adım atması az yada çok adil yada değil faydalı görmek lazım. Zamanla faizler enflasyon üstünde, aktif rasyo ise olması gereken yerde olacaktır. Faize göre doların aynı yerine gelmesi ekonomiden sorumlu (kim bakıyorsa) bakanların gara gara düşündüğü günlere geldik. Faiz artışı azda olsa doğrunun kabulü olsu, sadece oran olarak uyumsuzluk var, buda zamanla düzelecektir. 0,25 0,50 şeklinde dengelenecek ve enflasyon seviyesine getirilecektir.

7. 5 dk lık grafiklerde boşluk dolmuş görünüyor.

Sayfa 381/651 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •