Sayfa 388/652 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Msci Türkiye Etf'ine eylül ayında 2019 Ekim ayından bu yana en büyük para girişi olmuş. Eylülde giren 17.1 mn $'ın 14 mn $'ı TCMB'nin faiz kararı sonrası girmiş.
    Lira’s September Swoon Is No Problem for Turkey ETF Flows ["bloomberg.com/news/articles/ Faiz kararının ne kadar önemli olduğunun bir göstergesi yukarıdaki haberden de görülebilir.
    o kadar küçük bir miktar ki...
    sembolik olarak önemli ama.

2. Özellikle halkbanka tur bindirecek. garantide çok geride kalmaz, aynı hareket ederiz ama İŞC den şüpheliyim. Çünkü onda el koyma baskısı malasef devam ediyor.

3. 1 akbank 2 halkbank ne zaman alır, sihirli soru bu.

Abi en iyi kızı kapmışsın.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Abi en iyi kızı kapmışsın.

Şahna ilk kez kendime sat al yasağı getirdim. Akbank için. Hatta sırf satıp almak vakit geçirmek için sabahın erkeninde Bimaşşşş aldım.

6. hayırdır neler olduğunu bilmek zor. yoksa geri alım mı açıklıyacaklar yada türk telokommu iyi fiyattan satılıyor bişeyler var ama biz en son duyan kişiler oluruz::::::?

7.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    hayırdır neler olduğunu bilmek zor. yoksa geri alım mı açıklıyacaklar yada türk telokommu iyi fiyattan satılıyor bişeyler var ama biz en son duyan kişiler oluruz::::::?
    ben sonradan duymadım, önceden duydum, sanırım sitede 3 yere yazdım akbank aldığımı.

Duyum çok basit, ekonomi yönetenler faizin doğru şekilde yürütülmesi gerektiğini enflasyonun faizden düşük olması gerektiğini kabul ettiler.

Ama sen erregli yide hareme atmıştın.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 388/652 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •