Sayfa 389/652 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Ama sen erregli yide hareme atmıştın.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ereğli benim toplumsal sorumluğu olduğum bir hisse, kendi yönettiğim şirketin adı bile ereğli ile başlıyor, o yüzden ereğliyi takip etmeye brifing vermeye, yazmaya mecburum.

2. Şimdi bu OYAK ta deli para var, gedik yazılı kademeye satıyor, oyak ta yazılı kademeyi alıyor, yani alışa satışa yazılmadan sehven işlem yapıyorlar. Oyak ne planlıyor bilemedim. Belki yabancı adına alıyordur.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Bankacılık endeksi için bir kaç kademe daha lazım. şuan 1140 da, 1135 rakamı tekrar kanal içine girişi sağlar, 1140 üstü rakamlar flama çalışmasına neden olur. ikinci bir 4,70 bekleyen o rakamı zor görür gibi duruyor. Tabiki trump çıkıp çamaşır suyunu yemeklerinizde kullanın dememesi gerekir.
    bankacılıkta ikinci bayrak flama çalışıyor, akbank için 5,38-5,42 gibi bir rakam ikinci direğin rakamı olabilir ama oraya gelirmi garantisi yok.

4. sayın kızıldağ bu iyimserlik sürekli olamaz.bi taraftan içişleri bakanlığı bi taraftan bahçeli bi taraftan cumhurbaşkanı bir diğer taraftan vsvs . .. suyu bulandırmak için yarışa girdiler normalleşmek bu akıldışı sistemde mümkün değil.dün ekonomi proğramı açıklandı bu gün heyheyler naralar salonları çınlatıyor. ancak kral çıplak....biz bu sistemle toplum olarak yokluğa açlığa sefalete tükenmişliğe mahkumuz.susmak edeptendir ama bi türlü susmuyorlar....şimdide anayasa mahkemesi..... okyanus ötesinden birileri butona basıyor kimi oynatması gerekiyorsa öttürüyor?herkes ali kesen başkıran benim diyor.. ALLAH SONUMUZU HAYREYLEYE.ALLAH bizlere bu aziz millete bin düşünüp bir söyleyip piir söyleyen insanları başımıza taç eylesin.

Bence erğliyi varlık fonu alıyor.
    Kasa daki parayı seneye temettü olarak çekecek.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Bankaları haftalık CCI ile sıralayın. Gerçekler acıdır.

7. olabilir sayın sahna.geriye almaları çok zor iki banka var biri yapıkredi diğeri akbank.garantiyi alamazlar zaten yabancı.akbankla yapıkrediye cezayı basa basa bıktırılar iflas ettirirler.yaz 250 milyon buyruğu gelir emret padişahım diye buyruğu yerine getirler.....döviz aşağı dönmüşken bahçeli ve cumhurbaşkanı nasıl piyasaya takla attırdılar gördük......az konuş öz konuş gösterişi ve efeliği bırak bi ne olur?yok olmuyor olmuyor bir türlü olmuyor.artık kalemi kırdım. arkadaşlar hakkınızı helal edin.

8.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    olabilir sayın sahna.geriye almaları çok zor iki banka var biri yapıkredi diğeri akbank.garantiyi alamazlar zaten yabancı.akbankla yapıkrediye cezayı basa basa bıktırılar iflas ettirirler.yaz 250 milyon buyruğu gelir emret padişahım diye buyruğu yerine getirler.....döviz aşağı dönmüşken bahçeli ve cumhurbaşkanı nasıl piyasaya takla attırdılar gördük......az konuş öz konuş gösterişi ve efeliği bırak bi ne olur?yok olmuyor olmuyor bir türlü olmuyor.artık kalemi kırdım. arkadaşlar hakkınızı helal edin.
    Kalemi kirmak onemli degil bozoklu, yeter ki kafayi kirma..

Sayfa 389/652 İlkİlk ... 289339379387388389390391399439489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •