Special Days Image
Sayfa 390/651 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. ISCTR 80, AKBNK -23, GARAN -24, YKBNK -34, VAKBN -57, HALKB -58. KIZILDAG çok yaklaşmıştın.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Gün içinde dedim herhalde AKBNK -23, GARAN -24 rakamları bile söyleyecek. ISCTR deyince kıvırıyor. Çünkü onu da biliyor.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Özet güzel olmuş, aynen bunu belirtmek istedim, sektör baskısı kalkıyor, bu faiz artışı ile tescil edildi. Bir ara ekonomik kominizm mi geliyor dediler ama enflasyon faiz getirdiği görüldü artık. Enflasyon üstünde faiz yıl bitmeden görebiliriz.
    Enflasyonun faiz getirdiğini bilmek için bu ülkenin 100 milyar dolarını yakmaya gerek yoktu.

Bizim köydeki eşşeğe bi balya saman versen dile gelip söyler zaten.

Neyse.

Sağlık olsun.

100 milyar dolar dediğin nedir.

Elinin kiri.

Bizi kıskanmaya devam etsin kansızlar..

LM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. rACE Net alıcı Ziraat 3.5 Milyon, Vakıf 2.3 Milyon. KIZILDAG Tayyip değil.

6. akbank borsada en ucuz hisseler arasında ilk 5 e girecek kadar çok ucuz kaldı.işc de aynı.keşke TÜRKİYE varlık fonu borsadaki akbank hisselerini toplasa yüreğimize su serpilir zararımız olsada hiç değilse şirket ülkemizin elinde kalır.yeterki hisseleri toplasınlar.ziraat ve vakıf harekete geçmiş.sürpriz bişeyler olabilir.iki ayda CITi denilen ********in elinden 850 milyon lotu alabilirler.piyasa değerinin iki katına yakın yedek akçe de parası olan bir banka düşünün.bu para CITI denilen SOYSUZLARA neden gitsin ki.yeminliyim zaten hisse değeri sıfır da olsa ölünceye kadar alım yada satım yapmıyacağım.inadım çelikten daha kuvvetlidir.inşallah hislerimde yanılmam.

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Bankacılık endeksi için bir kaç kademe daha lazım. şuan 1140 da, 1135 rakamı tekrar kanal içine girişi sağlar, 1140 üstü rakamlar flama çalışmasına neden olur. ikinci bir 4,70 bekleyen o rakamı zor görür gibi duruyor. Tabiki trump çıkıp çamaşır suyunu yemeklerinizde kullanın dememesi gerekir.
    30 EYLÜLDE YAZMIŞIM. Twiter de dezanfektan içmek konusu trent topik olmuş bugün. Trump dünyanın başına bela.

8. Hangi indikatörle bu kadar milim biliyorsun?

Sayfa 390/651 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •