Sayfa 392/652 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. bu oyunuçok gördük,bazılarını hisse alması için güzel ortamlar yaratıldı,düşünsenize HES kodu olmadan postaneye bilem giremiyoruz korkmayın koskoca ak bank tlk en büyük ortagı 2 yıldır biriken kar dagıtılmayan temetüler ihtiyacınız yoksa (ben bakıyorum =) ) ekranı kaspatın heeeeç bakmayı. YTD sadece sesli düşündüm.

2. unutmadan şunu belirteyim eskiden 10,15 yıl önce her kagıdın ayrı sahibi vardı T Ycısı şimdi ise bence tek bir yerden tüm borsamız yönetiliyor o yüzden sabırla sıranın gelmesini bekleyelim ,şanslıysan ilk gelenlerden olursunuz diger gitmeyenlere geçersiziz =) NASİP. TYD sadece sesli düşündüm

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    2006 da 45 bin liraya iş yat aldım hiç bilgim yok 15 bin liraya düşürmüşüm, sonra platodato diye bir yerde oturduk okudum öğrendim, toparladım, ama eksik okumuşum 2010 da gsrayda 4 yılda kazandığım 220 bin liraya tamamen kaybettim. 2015-2017 arasında isdemirde 1,5 den alıp 5,8 ve 3 temettü ile hayata geri döndüm, yani özeti indikatör devasa batışlar oldu sanırım.
    O GSRAY da 10 numero manipülasyon yapıldı idi o sene..
    Tıpkı geçen sene ki TUPRS gibi ..
    400 küsürlarda idi sanırım her gün kıpır kıpır idi hisse
    Biraz düşer gibi oluyor hop yüzde 5+ falan.
    1000 tl olacak dedikodusu her yerde yayılmaya başlandı o zaman lar forumlar var tabi..
    USTA!! kalemler teknik analiz!! insider!! falan la karışık alın alın alın diyorlardı..
    Sonra tabi yanılmıyorsam efsane bi bedelli ile 100 tl lere mi ne düştü idi..

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    O GSRAY da 10 numero manipülasyon yapıldı idi o sene..
    Tıpkı geçen sene ki TUPRS gibi ..
    400 küsürlarda idi sanırım her gün kıpır kıpır idi hisse
    Biraz düşer gibi oluyor hop yüzde 5+ falan.
    1000 tl olacak dedikodusu her yerde yayılmaya başlandı o zaman lar forumlar var tabi..
    USTA!! kalemler teknik analiz!! insider!! falan la karışık alın alın alın diyorlardı..
    Sonra tabi yanılmıyorsam efsane bi bedelli ile 100 tl lere mi ne düştü idi..
    gsrayda başka sitede 1000 kişi izliyordu, 430 üstünü göremiyorum aylık macd sınırda satıyorum dedim sattım. o eski sitede bu yazılı, aradan iki gün gecti bir arkadaşım aradı onun gazı ile 423 den tekrar aldım, alış o alış ünal aysal %9900 bedel aldı bizden.

5. Neler anlatıyorsun. Bankacılık endeksi Macd ile kırmıyormuş. 5 dk sonra açıkla politika faizi 10,5 yaptım de.

6. Hiç sordun mu? GS kupadan eleniyor 4,17.

7. garantinin 7,20 üstünde atması şart.

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    bankacılıkta ikinci bayrak flama çalışıyor, akbank için 5,38-5,42 gibi bir rakam ikinci direğin rakamı olabilir ama oraya gelirmi garantisi yok.
    Akbank'ta kendiniz için belirlediğiniz hedef bu mu Sn.Kızıldağ ?

Sayfa 392/652 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •