Sayfa 418/651 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    60 milyar TL piyasa değerine satın alıyorum. 10 yıllık kar 60 milyar TL ediyor. 10 yıl sonra banka bana amorti kalır. Olmaz defter değerine satamam, sen düz hesap 10 milyar dolar yani 82 milyar TL ver anında satayım. 10 milyar dolara başka bir sektöre geçer BDDK gibi kurumlarla uğraşmam. Zaten ben bunu kurmak İçin 10 milyar dolar da harcamadım. Nerden baksam karlıyım. Peki sen alıp ne yapacaksın. Yani benim curus gemilerim var. Liman vergileri çok yüksek, gemiler da-ha Özgür olsun diye liman almak gibi bir şey bu. Mesela.
    Amac soymak olunca, kamunun tum kurumlari BDDK.

Hukuk yok, guven yok,umut yok.

Kim bu ortamda yatirim yapar, o yuzden bir suru zengin alip dolarlarini kaciyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Amac soymak olunca, kamunun tum kurumlari BDDK.

Hukuk yok, guven yok,umut yok.

Kim bu ortamda yatirim yapar, o yuzden bir suru zengin alip dolarlarini kaciyor.
    ereğliye devletten bir müdür atanacak diye haber geldi dün, ereğlinin kasada iyi para var. işbank olmadı madem ereğliye çökelim. malasef bir süre daha bunlar yaşanacak.

Temettü yasağı gelecek yılda devam ederse o işi oldu bil.
    Oyak lav edilir korkusuyla sesini çıkaramaz.
    Sanayi Babaları da yıllardır oyaktan dertli. Arkasında kimse durmaz.
    Temettü yasağı kalkarsa 31 aralıkta korkmaya gerek olmaz.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. Şimdi saymaya kalksak içeride ve dışarıda borsayı çökertme potansiyeli ciddi olan en az 10 tane sorun çıkar. Olumlu şeyler yazmaya kalksak 2 tane bile bulamayız . Ama gelin görün ki bu, borsanın / hisselerimizin önümüzdeki dönem yukselmeyecegi anlamına gelmiyor. Yeter ki uzun vade bekleyecek gücümüz olsun. Yarın hepsi unutulur, yükseleceği varsa hiçbirini görmez gider.Nasıl ki büyük düşüşleri nerdeyse kimse öngöremiyor; hızlı yükselişler de elbette kimsenin beklemediği zamanda olacaktır. Yani sorunların arasından.
    Milletin 10 ay önce biraz düşse de alsak dediği hisseler yarı fiyatında şu an.Kârlılık devam ediyor. Olumlu birkaç gelişmede tepkisini hızlı verecek diye tahmin ediyorum. Fırtına şiddetli ama sağlam gemideyiz; geç olsa da limana varacaktır bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Şahsi düşüncelerimdir ve tahminlerimdir.

Abi sürekli limanın yerini değiştiriyor kalleşler.,

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    yarın bi tepki gelsede kaçıp kurtulsak, kimi dinledimse 4.80 lerden bahsediyor
    4.80 ide gördük şükürler olsun....

7.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Abi sürekli limanın yerini değiştiriyor kalleşler.,

Şu andaki durum aynen dediğin şekilde Sahna ortak. Küresel olumsuzluklar limanın yerini ; bizim süper bilgili karar ver (emeye) iciler de geminin yerini değiştiriyor durmadan.

8. Millet bu fiyattan almaya cesaret edemiyor. Ne cesurmuşuz be😀

Sayfa 418/651 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •