Sayfa 446/652 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 5210 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Son olarak;
    19 kasıma çok dikkat edin....
    MB bağımsızmı, rasyolar kalkacakmı,faiz artacakmı ( şu an faizler düşüyor o tarihe beklenti ne olur bilinmiyor)...
    Bu konularda bankaların istediği olmazsa sert düşüş kaçınılmaz...

piyasa ile zıtlaşırlarsa hükümete verilen son şansı hükümet boşa harcamış olur bir daha ne yaparlarsa yapsınlar kimseyi inandıramazlar.yani hükümet temelli güvenini kaybeder.piyasa ile savaşan bir siyasi lider kesinlikle geri zekalıdır.bu acziyeti piyasa affetmez ve o lideri harcar.19 kasımda piyasayı ikna edecek uzlaşmacı bir karar çıkacağına inanıyorum.aksini düşünmek bile bir cinnet halidir. ALLAH korusun.

Piyasayı 19 kasıma kadar pammık gibi yumuşatacaklar. Şu anda verdikleri gizli faizi resmileştirecekler... Şu anda piyasanın kazanmasına imkan açıyorlar. Al gülüm ver gülüm olayı. Gör beni göreyim seni zamanları. Flört zamanı

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Borsa 100 kat defter değeri olanı yada 0,30 lara düşen en büyük şirketleri gördü. Teknik hedef 1510 gibi bir yerler düşer kalkar gider. Belki kısa belki uzun sürer. Bunu bilemeyiz. Ama hükümet bırak seçimleri sırf ileride yargılanmamak için ciddi manada değişecektir. Artık daha fazla yanıtlamazlar.

merhaba arkadaşlar
    2 aylık pay vadeli pastası çok ilginç ve çok igrenç
    satan kurum yaklaşık % 80 civarı tek başına satmış ortalama satış fiyatı 4.85
    bugun sıkışmış 15699 kontratı 6.48 den almış
    bugunki pay vadeli kapanış 6.25
    vadeli piyasada bu kadar zarar sermayenin 3-4 katı dır
    satan kurum AK YATIRIM gözüküyor,belki başka birinin satışıdır ama AK YATIRIM DAN işlemler geçmiş
    4,85 ortalamayla 2 aydır satana acımam beter olsun

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Bana öyle geliyor ki epey risk olmasına karşın yine de çarpa çarpa da olsa zig zagla da olsa yoluna devam edecektir. Xbank ve akbnk. Dolar altın emlak faiz ve de endeksten epey alacağı var.
    Sadece tahmin.
    3 hafta önceki yazım. Teknik bilmem.Temele göre alırım genelde. 5.40 sat, biraz geriler sonra tekrar al dedim. O roketledi gitti. Borsada teknik temelden önce psikoloji gerek.Inanin Ocak tan bu yana 10 hisse alıp sattım teker teker. Şu an başabaş kâr zarar, aracı kurumlara çalıştık. Sabırlı olsaydım bu hisselerde şu an para 2 'ye - 3 'e katlanmisti.Sattıktan sonra en az getireni % 75 yükseldi.
    Anladım ki borsaya yapım uygun değil çünkü hep yapmayacağım dediğim hataları tekrar yapıyorum.Doğru hisseleri buluyorum ama erken satıyorum. Benim için en iyisi mevduat gibi.Getirisi yüksek değil ama olsun.
    Borsanın geleceği konusunda ise; bir çok risk zaten fiyatlanmisti. Çok önemli birşey olmadığı sürece, düzeltme yapma ihtimalinin yanısıra; Ocak-Şubat a kadar çıkış devam da edebilir. Bu aylardan sonra yakın dikkat gerekebilir. Biden ile bölgesel,askeri,siyasi ve ekonomik konularda epey zorlu başlıklar var. Malum dava var ki herşeyi ilgilendiriyor.Devlet aklı ve bürokrasi illa ki bir çözüm bulmaya çalışacaktır ancak turbulansli geçebilir 2018 benzeri. Bunu sadece not düşmek açısından yazdım; sadece bir ihtimal. Hiç olmayabilir de.
    Yatırım tavsiyesi değildir; şahsi düşüncelerimdir.

Herkese bol kazançlar dilerim.

6. Faiz artışının geliyor olması yabancı kurumlarca da belgelenmiş. Bazı gazeteler faiz lobisi iş başında diyerek, faiz artış işini lobiye bağlıyorlar. En azından bir somut hedef yok, soyut hedeflere karşı yapılan bir işlem. Aylarca beklenilen bir bant aralığındna 1-2 günde hızla kaçış insanların yanlış karar almasına neden oluyor. Borsanın doğası bu. Ancak defter değeri 5 lira olmayan taze kuruyu 100 liraya getirip, 300 lirada hala yukarı sürüyorlarsa borsada fiyatlama her zaman geçerli olur. Şimdilik bist30-50 hisseleri kıymetli olmaya devam edecek. Doların tepki verip vermeyeceği izlenmeli.

Roketimizin hedefi nedir abi.
    Maskın yeni roketi gibi olmasın.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Roketimizin hedefi nedir abi.
    Maskın yeni roketi gibi olmasın.

şekerbank gyo arzı var bedelli var, para girecek, 1,6 gecerse orta vade 4 lira olabilir. akbank telekom satılırsa 9 lira, kendisi satılırsa 19 lira. şaka bir tarafa, vobu sende okuyorsun, bir Allahın kulu yükselişe oynamadı. pandemi ikinci üçüncü dalga beraber geliyordu, birden 3-4 yerden aşı bulundu, avrupa ve japonya sipariş vermiş. trump gelse iyi olur biden bizi iki kez maffedecek denildi. demekki birileri son 3- 5aydır mal aldı, şimdide bırakmıyor. teknik 137 bin diyende var 150 bin diyende var, bence 137 bin endekse odaklanmak yanlış olmaz. değersiz tl ile her şey değiştirilir diye günde iki kez farklı yerlerde yazıp durduk.

Sayfa 446/652 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •