Sayfa 453/653 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon
Arama sonucu : 5217 madde; 3,617 - 3,624 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

piyasada faizler zaten olmuş 14-15 merkez politika fazini buraya çekmeli buraya çekerse zaten kağıt üstünde faiz artışı olacak... ve bu bir iyi gösterge olur ha üstü olursa beklenti üstü geleceği için daha güzel olur. Benim aklıma resin iki cümlesi takıldı

1. merkez bankasının arkasındayız ne karar alırsa alsın ben ( olumlu algıladım ama olumsuz da olabilir)
    2. Faiz sebep enflasyon sonuç söylemi ( bu olumsuz) yani şuan kumar oynuoruz gibi geliyor bana) ben karara göre 5,45 maliyetli malın en az yarısını satarım.)

peki merkez bankası başkanının diğer banka müdürleri ile toplantısı da önemli faiz artıracağım siz dolar satın vs demiş olabilir mi.

3. Invesco Ltd.’en bugün KAP’a yapılan açıklamada Akbank’taki pay oranının yüzde 5’i aştığı belirtildi. Açıklamada*11 Kasım 2020 tarihinde 5.73 TL fiyatından 6 milyon adet hisse alındığı*belirtildi. Bu alımla birlikte*Invesco Ltd.’nin Akbank’taki payı yüzde 5.05*oldu.

https://www.borsagundem.com/amp/habe...mpression=true

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Amerikalilar usd satip ucuza Turk bankasi bulmus yagmalamis iste.
     Alıntı Originally Posted by ahmtbey Yazıyı Oku
    Invesco Ltd.’en bugün KAP’a yapılan açıklamada Akbank’taki pay oranının yüzde 5’i aştığı belirtildi. Açıklamada*11 Kasım 2020 tarihinde 5.73 TL fiyatından 6 milyon adet hisse alındığı*belirtildi. Bu alımla birlikte*Invesco Ltd.’nin Akbank’taki payı yüzde 5.05*oldu.

https://www.borsagundem.com/amp/habe...mpression=true

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yeni ekip faiz ve rasyo kararında eski ekibin yaptıklarını yapacaksa, neden geldiler ?
    Eski ekip zaten aynı kararları alıyordu !!!
    Birşey değişmeyecekse ekip neden değişti....

Ben MB den umutlu değilim ana yukarda yazdıgım durumlar var....

MB piyasayı yine terse getirirse bu sefer çöküş daha sert olur, az buz güvenen kesim kalmıştı onlarıda kaybeder....
    Perşembe önemli, zaten kabak gibi açılmış bir MB var, bu kadar riski alırlarmı, piyasayı 3.kez terse getirme yiğitliğini gösterebilecekmi ,Bu yiğitliğin bedelini ödeyebileceklermi göreceğiz....

6.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Yeni ekip faiz ve rasyo kararında eski ekibin yaptıklarını yapacaksa, neden geldiler ?
    Eski ekip zaten aynı kararları alıyordu !!!
    Birşey değişmeyecekse ekip neden değişti....

Ben MB den umutlu değilim ana yukarda yazdıgım durumlar var....

MB piyasayı yine terse getirirse bu sefer çöküş daha sert olur, az buz güvenen kesim kalmıştı onlarıda kaybeder....
    Perşembe önemli, zaten kabak gibi açılmış bir MB var, bu kadar riski alırlarmı, piyasayı 3.kez terse getirme yiğitliğini gösterebilecekmi ,Bu yiğitliğin bedelini ödeyebileceklermi göreceğiz....
    Eski ekip faiz artırmadı diye mi gitti yani

7.  Alıntı Originally Posted by gazeteci Yazıyı Oku
    Eski ekip faiz artırmadı diye mi gitti yani
    Doları 8.50 yaptı diye gittiler ))))

Adamlar veriyor odunu, buyurun gözdağına,...
    Olacakların göstergesi....
    Kendileri bilir, biz ne desek boş....

8. 15.12.2020 vadeli repo ihalesinde faiz %15 ....

Sayfa 453/653 İlkİlk ... 353403443451452453454455463503553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •