Sayfa 458/651 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kingboy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar:Virüs nedeniyle,medyada ve Cumhurbaşkanının açıklamalarından,tedbirlerin artacağı ve kapanma olacağı söylemleri var.Pazartesi büyük ihtimalle kısıtlamalar hatta tam kapanma olacağa benzer....Cuma seans kapanışa doğru Bist,de Akbank da ,olan satışlar bu nedenlemidir? dahada derinleşebilirmi?Bunu 6 ay öncede yaşamıştık...Bu konuda düşüncelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.Selam ve saygılarımla...
    Kanal İstambul denen garabet tekrar gündeme geldiği için düşmüş.Bütçe ''Cep delik ,cepken delik''durumunda ,borçluluk akıl almaz seviyede,yap-işlet projeleri büyük bir borç yükü getirirken çok büyük para gerektiren kanal İstanbul projesini gündeme getirdiler. Hükümetin Katar'la ilişkisi büyük bir gizem barındırıyor.Bu ilişki normal devletler arası ilişki boyutunda değil.Zaten o yüzden önümüzü hiçbir zaman net olarak göremeyeceğiz .Bist'in %10 satıldı deniyor ama ayrıntılar yok.

2. Ne sandın youtube.com/watch?v=pqWtbeqBjUQ

3. Benim aram birkaç tık daha iyi youtube.com/watch?v=gDovusgniMM

4. İş bank unutuldu onu almayacaklar sanırım. Kanal İstanbul yapılması külfet getirmez. Yap işlet olursa o işe girerler. Ama 40-50 milyar TL ye vakıf bank Katar’a giderse biraz gürültü çıkar sonra unutulur. İyi para sıfırdan daha iyi. Başka çare var mı.

Yeterli gemi geçmezse gemiye binmeyen çemişkezekli vatandaş paradan gemi geçirmez mi. Ama vakıf aldım hemen satılsın.
    Akbank aldım Telekom satılsın.
    Oyak ç aldım kanal yapılsın.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6. Sayın Kızıldağ:Akbank,ın Telekom hisse değeri ortaklığı ne orandadır? Telekom satışı da olabilir diye bir tv kanalında izledim yorum yapıldı..Bu konuda bilgi verebilirseniz memnun olurum.Teşekkürler.selamlar..

7. Akbank 4,95 den 6,50 küsürlere geldi, Şekerbank 1,45 lerden en iyi 2,11 gördü, Ereğli 8-9 lardan 12,10 lara geldi, isdemir 7,30 lardan 9 lara geldi. Başkada bir şey yazmadım son 2 ayda. Bir kaç yazı olmaz, resim çizeceksin bilançoya bakacaksın, hayal kuracaksın, hayal kurmayan seneryo yazamayan film çekemez. Bu arada vakıf pazartesi alacağım diye önemli bir topikte yazdım. Ha ben vakıfı manüple edebilecek güçe ulaştıysam en azından muhtarlık seçimlerine katılmayı deneyeyim.

8.  Alıntı Originally Posted by kingboy Yazıyı Oku
    Sayın Kızıldağ:Akbank,ın Telekom hisse değeri ortaklığı ne orandadır? Telekom satışı da olabilir diye bir tv kanalında izledim yorum yapıldı..Bu konuda bilgi verebilirseniz memnun olurum.Teşekkürler.selamlar..
    Doğrusu bende bilmiyorum ama burada 2 milyar TL civarında bir parası var diye hatırlıyorum. Diğer bankalara göre Akbank bir tık fazla kredi vermişti.

Sayfa 458/651 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •