Sayfa 460/651 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

üç aylık takas

2. Arkadaşlar,Akbank dahil,tüm bankalarda,Dolar düşmesine rağmen aşırı bi baskı ve satış geliyor;nedeni nedir? yorumlarsanız sevinirim..Selamlar.

3. ECB, bankalara %15-25 tavanda temettü ödeme izni vermeyi değerlendiriyor-El Confidencial
    03/12/2020 09:58:51

ECB, bankalara %15-25 tavanda temettü ödeme izni vermeyi değerlendiriyor.

El Confidencial'ın haberine göre, ECB yönetimi gelecek haftalarda finansal kuruluşların pandemi nedeniyle yasaklanan temettü ödemelerine yeniden izin verebilir.

Habere göre, ECB, temettü ödemelerine dağıtılabilir karın %15-25'i seviyesinde bir tavan getirmeyi ele alıyor. Kararın gelecek hafta açıklanması bekleniyor.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

DARISI BİZİM BANKAKARIN BAŞINA

4. Yabancı ‘ nın encok aldıgı Banka hissesi digeride Garanti.yıl sonu Rallisi başladığında hedef fiyatına gelecegini düşünüyorum. Bana göre; Ederi enaz bugünkü şartlarda 8.60 ve üzeri.Sabırla beklenmeli. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Yabancı ‘ nın encok aldıgı Banka hissesi digeride Garanti.yıl sonu Rallisi başladığında hedef fiyatına gelecegini düşünüyorum. Bana göre; Ederi enaz bugünkü şartlarda 8.60 ve üzeri.Sabırla beklenmeli. Ytd.
    Beklemesine bekliyoruz da.Bu Akbank'ın diğerlerine göre performans düşüklüğünü anlamadım.Acaba hangi bankaların batık kredi tutarı bilançoda sert bir yüzdelik taşıyor. Karşılık ayırdıklarını biliyoruz.Ama karı %1'den fazla götürürse bankalarla ilgili hedef fiyat havada kalır. Şahsen ben 8,00 gelirse satacağım.Şansa bak ki üç özel bankaya (AK,iş,yapıkredi) girdim sadece Garanti'ye girmedim.(Oldum olası sevmedim bu bankayı).En fazla garanti gidiyor. Gerçi Yapı kredi de iyi gitti. Sayın Doctor Finans sizi Poltekte mi,yoksa çelebiden mi hatırlıyorum. Batık kredi oranlarıyla ilgili bilgiler edinirseniz paylaşırsanız sevinirim. Bence bankacılık hisselerinin en büyük riski bu kaldı.

6. Politeknik lerim duruyor. Maliyetim 17 TL gibi. Arasıra400 TL üzeri küçük küçük satıyorum. Dogru hatırladınız. Sizlere 25-30 TL arasından önermiştim.Kalın saglıcakla. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Politeknik lerim duruyor. Maliyetim 17 TL gibi. Arasıra400 TL üzeri küçük küçük satıyorum. Dogru hatırladınız. Sizlere 25-30 TL arasından önermiştim.Kalın saglıcakla. Ytd
    Malesef ben sizin kadar sabırlı olamadım. 19 civarı maliyetim vardı. 1,5 yıl önce 62'den çıktım.Doğrusu 8 liradan arz edilmiş bir hissenin 400 'lere çıkması akıl alır gibi değil. Ama patentleri vardı. Geleceği parlak.Teknoloji üreten şirketler bu çağın yükseleni.İyi kazanmışsınız güle güle harcayınız.Riski göze alıp sabır gösterebilen elbette ödüllerin en büyüğünü alacak. Şimdi düşünüyorum da 2000 lotum vardı.Satmasaydım 800 bin tl olacaktı ki benim gibi öğretmenlik yaparak geçinen biri için hayatımı kurtarabilirdi. Rahatlıkla emekli olabilirdim. Sağlık olsun. o dönem çelebi ve politekten bir ev parası çıkartabildim yine de

8. Üflemeyin. Hedefleri, dolar bazlı grafikte arayın. Çok net her şey.

Sent from my RNE-L01 using hisse.net mobile app

Sayfa 460/651 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •