Sayfa 466/651 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    Bu forumda kimse kalmadı mı? Bari yabancı girişi ve çıkışını atabilecek bir arkadaş yok mu? Benim gibi anlık takip yapamayanlara faydanız olurdu.Bir atak yaptı.Duramadı geri.Batık kredi karşılığı gayrı menkulleri çoğalmaya devam ediyor.
    bence sadece büyükler kalmış..ağlayan yok sevinen yok..

ytd.ytd

2. 04.01.2020 den bugune kadar ;işyatırım 37 milyon lot 7.27 maliyetle. BOFA 34.5 milyon lot 7.37 maliyetle almış.Akyatırım 30.5 milyonlot 7.33 TLile ve Ünlü 7.24TL 12 milyon lot satmış. Benim anlamadıgım BOFA ZARARINA neden bugün 7.04 TL ile 5.4 mily lot satıyor adeta tek satıcı.Kesinlikle bu malları aşagıdan yerine koyacaktır.Maliyet düşürüyor gibi. Ama benim kişisel fikirlerim’ dir tabiki. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    04.01.2020 den bugune kadar ;işyatırım 37 milyon lot 7.27 maliyetle. BOFA 34.5 milyon lot 7.37 maliyetle almış.Akyatırım 30.5 milyonlot 7.33 TLile ve Ünlü 7.24TL 12 milyon lot satmış. Benim anlamadıgım BOFA ZARARINA neden bugün 7.04 TL ile 5.4 mily lot satıyor adeta tek satıcı.Kesinlikle bu malları aşagıdan yerine koyacaktır.Maliyet düşürüyor gibi. Ama benim kişisel fikirlerim’ dir tabiki. Ytd
    Akyatırım niye o kadar satıyorsa.Hissesinin ucuzluğuna inanmıyor demek ki.Bankanın durumu pek parlak değil mi nedir. Bu ara Politek aya gidecek herhalde Doctor Finance. Tesla'ya mı özendi nedir?Kazancınızı kutlarım.Amerika'da küçük bir yatırımcının 8 yıl önce Tesla alıp değeri 13 milyon dolar küsura çıkınca kendini emekli sayması gibi inanıp beklesek 19 'lardan 2000 lot aldığım Politek beni emekli edecekmişmiş. Pramit sadece Politek'ten voleyi vurdu.Ben satana kadar halka arzdan beri çoğunluğunu tutuyorlardı. Vizyonları varmış adamların.halka arza aracılık et. çoğunu kendin tut. 8 lirayı 530 lira yap. Finans kapitalizmi çalışmanın,üretmenin önemini yok etti. Politek üretimden bu kadar para kazanmıyordur.

4. HARİKA...! Beklenen haber.

BDDK temettü kısıtlamasının kaldırılmasını değerlendiriyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), 2020 temettü gelirlerinin dağıtılması için bankalara izin verilmesini değerlendiriyor.
    .
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun temettü ödeme kısıtlamasını kaldırmayı değerlendirdiği belirtildi. Bloomberg'in haberine göre bankaların Şubat'ta başlayacak genel kurulları öncesinde nihai kararın alınacağı ifade edildi.

https://www.google.com.tr/amp/s/www....or-2272999-amp

5.  Alıntı Originally Posted by bence Yazıyı Oku
    HARİKA...! Beklenen haber.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), 2020 temettü gelirlerinin dağıtılması için bankalara izin verilmesini değerlendiriyor.
    .
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun temettü ödeme kısıtlamasını kaldırmayı değerlendirdiği belirtildi. Bloomberg'in haberine göre bankaların Şubat'ta başlayacak genel kurulları öncesinde nihai kararın alınacağı ifade edildi.

Bu ortamda mümkün değil diyorum.
    Temettülerin dağıtılmayıp banka bünyesinde kalması en sağlıklısı.

6. Bankalara temettü kısıtlamasının gevşetilmesi gündemde
    BANKACILIK - 21 Ocak 2021, 11:01

Özellikle yabancı bankaların eleştirilerine neden olan temettü kısıtlaması konusunda BDDK’nın yeni adımlar atması bekleniyor.

Bankaların Şubat'ta başlayacak genel kurulları öncesinde nihai kararın alınacağı ifade edildi. Krizlere karşı malı yapılarının daha dayanıklı olması için getirilen temettü kısıtlaması bankaların yabancı ortaklarının tepkisine neden oluyor. Ayrıca temettü oranlarındaki kısıtlamanın kalkması yabancı yatırımcıların iştahını kabartacak önemli bir gelişme olarak yorumlanıyor.

https://www.finansgundem.com/haber/b...ndemde/1544270

7.  Alıntı Originally Posted by bence Yazıyı Oku
    HARİKA...! Beklenen haber.

.

bu konudaki gecikme yabancı yatırımcıyı ürkütmüştür.BDDK yine ters indikatör samimiyetsiz bir kurum olduğunu ispatlamıştır.

8. Bir kaç gündür Avrupa ve ABD de banka hisselerine çakıyorlardı bu gün yeşile dönünce ağalar da ister istemez bu doğrultuda tutum almak zorunda kaldı bunu gören açıkçılar bu gün akbank hissesinde pek yoktu

Sayfa 466/651 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •