Sayfa 559/651 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Serco sergi nicki size mi ait acaba teknik yazan benzer bi arkadaş var da ..
    Yazdıklarınıza %100 katılıyorum . AĞZI olan konuşuyor aylarındayız , öyle bir ortam oluştu borsamızda.

1990 lardan bir borsacı , kazara 2022 senesine ışınlasak öyle bir gücümüz olsaydı , o kişiye şu bilanço ve rasyoları göstersek adam şaka filan sanır bizle saatlerce münakaşa ederdi :

yalancılar teknolojiniz çok üstün bana hileyle sahte borsa verileri sahte matriks seans verileri yutturıyorsunuz ..itirazını tekrarlardı o kişi...

inanılmaz bu fiyat imkansız ülke batsa o fiyata banka olmaz derdi inat ederdi bu kar rakamlarına bu fiyat piyasa değeri borsanın tarhinde ve insanlık tarihinde görülemeyecek bir ucuzluktur iddiasını defalarca yinelerdi..

Hey gidi günler heyy 1 fk banka satıyorlar vaktiyle 10-15 fk altı olmaz denirdi bankalarda .En değerli şirketlerimiz , göz bebeğimiz bankalardır denirdi.

2.  Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Serco sergi nicki size mi ait acaba teknik yazan benzer bi arkadaş var da ..
    Yazdıklarınıza %100 katılıyorum . AĞZI olan konuşuyor aylarındayız , öyle bir ortam oluştu borsamızda.

1990 lardan bir borsacı , kazara 2022 senesine ışınlasak öyle bir gücümüz olsaydı , o kişiye şu bilanço ve rasyoları göstersek adam şaka filan sanır bizle saatlerce münakaşa ederdi :

yalancılar teknolojiniz çok üstün bana hileyle sahte borsa verileri sahte matriks seans verileri yutturıyorsunuz ..itirazını tekrarlardı o kişi...

inanılmaz bu fiyat imkansız ülke batsa o fiyata banka olmaz derdi inat ederdi bu kar rakamlarına bu fiyat piyasa değeri borsanın tarhinde ve insanlık tarihinde görülemeyecek bir ucuzluktur iddiasını defalarca yinelerdi..

Hey gidi günler heyy 1 fk banka satıyorlar vaktiyle 10-15 fk altı olmaz denirdi bankalarda .En değerli şirketlerimiz , göz bebeğimiz bankalardır denirdi.
    Serco sergi inves ten bir arkadaş tanyrm oradan onu

Walla dediğiniz gibi fk diplerde geçen günkü yorumunuzu okudum 10.50-10.80 yazmssnz fed baskısı ile en kötü görebilir diye valla tebrikler ben 11.50 yi bırakın 19 düzeltmesi yüzde 30 olur en fazla, oda 13.30 ediyor. Buranın altı bana kelepir geliyor açıkçası.

Bilançoya az kaldı bu ay bittikten sonra geri sayım yaparız dolar bazlı artık 1 doların üstüne atmamız gerekiyor.ytd.

Yıl sonu,piyasa değeri kadar kar bekleniyormuş,şaka gibi

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Yıl sonu,piyasa değeri kadar kar bekleniyormuş,şaka gibi
    Erdoğan faizi daha da indirecez dedi.,,bu durumda kar piyasa değerini de geçer
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. BANKALAR 8 AYDA KARINI BEŞE KATLADI

BDDK verilerine göre bankacılık sektörü yılın ilk 8 ayında 252,2 milyar lira kar elde etti.
    Sektör 2021 yılının aynı dönemde 48,5 milyar TL kar elde etmişti.

Toplam aktifler 12,7 trilyon TL, geçen yıl aynı dönem 6,8 trilyon TL oldu.
    Toplam krediler ise bu yılın Ağustos ayında 6,66 trilyon TL, geçen yıl aynı dönem 3,91 trilyon TL oldu.

https://www.ekonomidunya.com/bankala...katladi/35698/

Alıntı Originally Posted by bence Yazıyı Oku
    BANKALAR 8 AYDA KARINI BEŞE KATLADI

BDDK verilerine göre bankacılık sektörü yılın ilk 8 ayında 252,2 milyar lira kar elde etti.
    Sektör 2021 yılının aynı dönemde 48,5 milyar TL kar elde etmişti.

Toplam aktifler 12,7 trilyon TL, geçen yıl aynı dönem 6,8 trilyon TL oldu.
    Toplam krediler ise bu yılın Ağustos ayında 6,66 trilyon TL, geçen yıl aynı dönem 3,91 trilyon TL oldu.

https://www.ekonomidunya.com/bankala...katladi/35698/
    5 kat kar artışına karşılık %61 prim artışı.,,,5 katın yarısı enflasyondan eridi diyelim,,kalır 2.5 kat,,buna göre fiyat 24 olması gerekir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Matematiksel olarak Türkiye kafayı yedi.
    Hicbisey gerçek değerinde olamıyor..
    Ya gerçek değerinden düşük kalıyor ya da gerçek değerinin çok üstüne çıkıyor..
    Hiç bı fiyata güvenmek imkansız..
    Akbank mesela 30 milyar üstü kar aciklayacak ama yürümüyor..
    Çünkü kar fiktif...normal bı bankacılık işlemiyle elde edilmiyor..
    O yüzden akbnk gerçek değerine ulaşamaz..
    Sene sonu 15 olursa ben fiyatını gayet normal karşılarım isterse 40 milyar üstü kar açıklasın..

Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Matematiksel olarak Türkiye kafayı yedi.
    Hicbisey gerçek değerinde olamıyor..
    Ya gerçek değerinden düşük kalıyor ya da gerçek değerinin çok üstüne çıkıyor..
    Hiç bı fiyata güvenmek imkansız..
    Akbank mesela 30 milyar üstü kar aciklayacak ama yürümüyor..
    Çünkü kar fiktif...normal bı bankacılık işlemiyle elde edilmiyor..
    O yüzden akbnk gerçek değerine ulaşamaz..
    Sene sonu 15 olursa ben fiyatını gayet normal karşılarım isterse 40 milyar üstü kar açıklasın..
    fiktif kar nedir? normal bankacılık işlemi nedir?

Sayfa 559/651 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •