Sayfa 566/651 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Tr de yarın malsız ya da short olanlar için kolay bir gün olmayacak.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Saygıdeger salih karakaya( Ama bu sonuçlara rağmen sanki tutarlı ve istikrarlı bir ekonomi politikası izleniyormuş da ve ülkenin ekonomistlerini formatlanmış suçlamasını yönetebilmek nasıl bir kelimeyle açıklanabilir. Yazarsam kırıcı olurum.
    ‘’Düşük faiz politikası yüksek faizden para kazanacaklarda travma yaratmış.’’)Bu formatlanmış ve yüksek fayiz beklentisinde olanlarda travma yaratmış sözüm sizi çok kızdırmış. eger fayizleri yüksek tutunca herşey yoluna girecek olsaydı, herhalde öyle yaparlardı dünya büyük bir krizin içinde ve bizde olan biraz fiyat artışını dünyanın enbüyük felaketiyimiş gibi göstermek ne derece dogru bilemedim. Kırıcı olmamak adına gösterdigin zerafeti görüyorum. Sosyal olaylarda dogru birden fazladır. Dikkat ettiyseniz işin sonunun nereye varacagını bilemedigimizi söylüyorum. Bunları tartışma yeri galiba burası degil. Sizin görüşlerinizi ben anlayışla karşılıyorum. Siz benim görüşlerimi ret edebilirsiniz.Bendende selam ve saygılar
    Sizin de zerafetinizi ben görebiliyorum. En azdan konuşabilme becerisini gösterebiliyoruz. Ret etmeme gerektirecek bir duygusal zayıflığım yok. Hayırlısı olsun.

Taşınan Açıklarda artışlar olmuş, EREGL 5.4 AKBNK 6.1 YKBNK 7 EKGYO 5.7 mlyn lot taşıma olmuş, THYAO da 1.3 mlyn lotla tekrar en çok taşınanlar listesine girmeye başlamış,

5. Bu kadar açık yaptıklarına göre düşeceğini biliyorlar. Ne zaman açıklar kapanır o zaman yükselir.
    yatırım tavsiyesi değildir.

Biri açık yapar,biri fazla,sonra birbirlerinden kapatırlar,bilanço öncesi ne açığıymış bu.,hepsi kandırmaca.

Taşınan Açıklar genelde azalmış, ama EREGL 5.2 AKBNK 7.4 YKBNK 7.6 mlyn lot taşıma olmuş,

Taşınan Açıklar da genel de azalış var, AKBNK 5 EREGL 2.8 YKBNK de 5 mlyn lot taşıma olmuş,

Sayfa 566/651 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •