Sayfa 616/652 ÝlkÝlk ... 116516566606614615616617618626 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 4,921 - 4,928 arasý.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Þ.

1. Ben chp veya akp yalakasý deðilim ama Muharrem incenin KAZANIRIM iddiasýna ve adaylýðýna bölücülüðüne çok üzüldüm , Tip baþkaný erkan baþ bile vatandaþ ince yüzünden % 99 eziyet görüyor diyor ampül üyelerinden biri Erdoðan diktatör diyor polis akp olsa bile onu diktatör dedi diye gözaltýna alýyor . Memleket tiyatroya döndü dsp bile cumhur sever oldu ECEVÝT mezarda test döndü

Erkan baþ Muharrem inceye ÞAHSÝ hesabýn yüzünden 15 gün boyunca 86 milyon insanýn kul hakkýný yiyeceksin diyor , bu mealde konuþuyor , yani bence Türklüðün VE ASÝL Türk milletinin bedduasýný ince alabilir seçim sonrasý da çok ters laflar yiyebilir olup RTE denen þahsa , 15 gün ilave süre kazandýrmasý nefes aldýrmasý yüzünden bile MUHARREM ÝNCE çoktan yedi ALLAH’ýndan cezaný bulacaksýn vesaire …. Benzeri acayip dualar yemeðe baþladý .

ben de beddua ediyorum tüm kalbimle Ýnceye ADAYLIKTAN çekilmeye davet ediyorum …Muharrem inceye hakkýmý da helal etmiyorum yaptýðý adaylýk hakkýný kullanmak deðil resmen adiliktir milletimize karþý iþlediði ayýptýr , yazýktýr , günahtýr .

Rte düþmaný deðilim o da bir insandýr ama oldukça sýradan bir politikacýdýr ve ülkeye kazandýrdýðý hiç bir elle tutulur eser olduðuna da asla inanmýyorum . Boþ tartýþmalar yaþayýp duruyoruz , yok adam dehaymýþ yok asrýn lideriymiþ, Allah’ýn sevgili kuluymuþ , özel görevle gökten göndermiþler , filan gülüyorum tümüne ) Beþtepe sarayý ve tonla savurganlýkla milletin 23 senesi ziyan olmuþtur . Boþ insanlar , akýlsýz ve bilim dýþý kafalar ülkemiz idaresine el atmamalý , hatta yaðmacý , yalancý , soyguncu tipler asla yönetmemelidir .

KK Cumhurbaþkaný seçildikleri sonra , 12 ay içinde beceriksizlikler ve büyük hatalar yapsýn onu da eleþtirmek zorundayýz tüm aklýmýz ve bilgimizle onu da yanlýþlarýyla yerden yere vurmaz ve isyan etmezsek ve tepki koymazsak hepimiz de suçluyuz kimsenin gözünün yaþýna bakamayýz .

Türkiye cumhuriyetini sokakta bulmadýk arkadaþlar önüne gelene teslim edemeyiz .
    Son düzenleme : Deniz Ali; 16-04-2023 saat: 22:06.

3, günde tepki yükseliþi oldu önemli olan yükseliþ trendine dönüþmesi Akbank

3. yok alp bey bu kýsa vadeli bir tepki deðil de

BDDK VERÝ DERLEMESÝ YAPTIM UYUMADIM TÜM GECE SAHUR MODU ON oldum

gece vakti yapay zeka ilke sohbet edip aþþaðýdaki yazýnýn taslakalrýný çýkarttým matematik analizler yaptým.

Bddk rakamlarýna göre ve elon Müslüm GPT-4 yapay zekasýyla yapýlan görüþmeleri de göz önüne alarak ( þaka deðil ama meraktan ona da sorduk zekice yanýtlar verdiler kendileri )

Selçuk abi var finans sohbet kanalýnda ordan Akbank konusunda paralel düþünceler içinde olduðum Selçuk bey kanal sahibi ýsrarla 2023 ilk çeyrek Akbank 24 milyar tl net kar rakamýný cidden ýsrarla bekliyordu mart rakamlarý aylýkta henüz net olmadýðýndan kafalarda soru iþaretleri devam ediyordu oysaki

Haftalýk verilere bakmak da mesleðimin mühendislik olmasýndan ötürü sanýrým uzman olmamak ile alakalý , pek zihnimde yer etmemiþti , bddk analisti olmadýðýmdan detaylý inceleme akla gelmemiþti , Selçuk beyin son 3 videosuna denk geldim yine 24 milyar tl çeyreklik AKBANK 2023 , 1 .ÇEYREK banka karý beklediðinde ýsrar etti ya böyle bir iyimserliðin ne dayanaðý var diye düþündüm oldukça meraklandým ,düþünsenize ilk 2 ay 65 milyar tl zar zor yakalanmýþ deprem olmuþ talep dibe batmýþtý, ekonomi soðumuþtu da , kriz teyakkuzu ortay çýkmýþtý , kredi almak harcama yapmak istemeyen bir toplum vardý þubat ayýnda ...BUNUN gibi berbat 2 aylýk kar rakamlarý , gelmiþ tüm bankalar özelinde hadi 2022 kasým ve aralýk ayý yukarý giden karlar = 100 milyar olsa % 30 bir düþüþ ile ocak-þubat gerçekleþmiþti ve 65 milyar 2 aylýk net kar sýkýntýlý bir durum var anlamýna geliyordu , buradan mart ayý artýþý gelmeseydi , banka baþýna 15-16 milyar tl kadar kar rakamlarý geriler diye hesap yapýyorduk .

Mart ayýný net deðerlendirmek üzere bddk haftalýklara yöneldim ve çýkarýmlar yapýnca Selçuk beyin de haklý olabileceði rakamsal gerçekliklerle karþýlaþtým .

Bddk Haftalýk kredi ve mevduat büyümesi ile bddk aylýk kar rakamlarý karþýlaþtýrmalý analiz ettim . .

Mart 2023 rekorlar ayý mevduat lar bankacýlýkta 520 milyar tl artmýþ kredi ve kredi kart harcama hacmi ise 530 milyar tl büyümüþ ..

Martýn 5 haftasýnda toplamda açýk seçik kredi genleþmesi e mevduatlarýn çoþmasý gelirlerin katlanmasý ile geçmiþ rakamlarda inanýlmaz büyüklüklere ulaþýlmýþ mart 2023 rekorlar kýrýlmýþ verilerde …

Depremin talebi eksiltici etkisi bariz ramazan ve mart ayýnýn ise seçim harcamalarýný azdýran etkiler inanýlmaz bariz Ocak ve þubat ay toplamýný da katlamýþ geçmiþ mart ayý acayip bir artýþ var 2 ay toplamý + ilave 90 milyar tl gibi …. her iki alanda kredi ve mevduatlarda rekorlar kýrýlmýþ ! Devasa bir mart 2023 büyümesi var .

Aralýk 2022 regülasyonlarýn en net karþýlaþtýrýlacaðý mevduat faizlerine gider ödemelerine en çok pay ayrýlan aydýr . Operasyon giderleri artmýþ olsa bile aralýk ayýnda ortaya çýkan faiz gelirleri ile güncel gelirler paralel masraflarda anormal bir artýþ yok , özetle bankacýlýk kar rakamý ilk 2 ayýn net kar toplamýný muhtemelen geçiyor .

Utanç verici olan bu piyasa tarafýndan sürpriz geliþme ve þok þok þok bankalar karlýlýkta rekor ayý yakaladý denilecek Nisan sonu itibaren bddk rakamlarýnda her tür veri varken aracý kurumlarýn bu gerçekleri gizlemesi ve borsa yatýrýmýsýndan kaçýrmasýný tarih affetmez

Bankalar bilançolarý fiyatlamadý ve mart ayý müthiþ geçiyor karýn Aslan payýný mart ayý sazý eline alarak kurmuþ olacak , Akbank ve iþ bankasýnda 13 milyar 1 . Çeyrek net kar bekleyenler 18 milyar üstü hatta 21-22 -23 milyar tl karla karþýlaþýnca havadan para mý yaðýyor ? noldu lan altýn madeni mi buldu bankalar diyecekler oysa bddk da mevduat ve kredi hacminde büyüme rakamlarý ayan beyan ortadadýr

Açýk seçik veriler var , okuyan yok düþünen yok sorgulayan yok hayret edecek kadar gamsýz ve cahil ülkeyiz .
    Ben iktisatçý spk uzmaný olmadan mühendis kimliðimle bu bddk verilerini analiz ettim buraya yazdým sizler benden 10 misli iktisat okudunuz sizlerin de katkýsýný bekliyorum

Dolandýrýcý seviyesinde banka almayýn Thy Ereðli Þu bu alýn diyen aracý kurumlarý da Allah’a havale ediyorum .

Ben yanýlmýyorsam bu müthiþ karlar gelirse ve banka rallisi baþlarsa o anlý þanlý aracý kurumlar tabi ki piþkin piþkin utanmayacak kendi ceplerini düþünsünler viopta kaldýranla banka alsýnlar içerden haber akýp analis ee yaparak poz açsýnlar ohhh misss sen ben baþkasý satsýn bunlar alsýnlar !!!

insanýmýz aç açýkta yoksul kalmýþ ky kimliði iþe maðdur olmuþ kimin umrunda ! deðil mi arkadaþlar ucuzlayan banka Fk ve Pd bile yatýrýmcýya anlatýlmýyor GÝZLENÝYOR ise NEDENSE KONUÞULMUYOR ise BU BDDK rakamlarý 3-4 haftadýr ortada þeffafça dimdik duruyordu .

Bence bu kurumlarýmýzda utanma edep haya duygularý yok ben de isim vermicem kendi hisselerimi n hesaplarýnda olduðu kurumdan rahatsýz bile oldum onlarda bankalara süpee pozitif bakmýyormuþ neredeyse bana olumsuz dönüþ yaptýlar güvenmeyin diyorlar ,tek baþýna banka almayýn diyorlar , ya analist çalýþtýrmýyorlar ya da gizliyorlar gerçeði utanç verici bir konu bu banka düþmanlýðýdýr arkadaþlar spek sevdasý var adamlarda siz satýn onlar alsýn onlar kazansýn özetle dertler bu galiba

Ytd bddk Haftalýk ve aylýk verileri lütfen yorumlayýn mevduat ve kredi büyütmesine raðmen karlar patlamaz az artar da derseniz gerekçesini anlatýn arkadaþlar öðrenelim hepimiz saygýlar

mart ayý gibi nisan ayý da müthiþ geçiyor seçim yüzünden kredi ahrcamalrý kamu harcamalarýnda mayýs ayý da müthiþ geçecek bu haziran eylül arasý hafif düþüþ ivmesi yaratýr mý turizm de rekorlar gelirse gurbetçi dövizleri ve artan cirolar ile lüks tüketim ve oto satýþlarý yaz aylarýnda düþmez ivmelenirse bankalar REKOR KARLARA DEVAM EDER.

BANKA KAR REKORLARI O DERECE SAÐLIKLI BÝR BÜYÜME KÝ , bankalarýn elebaþý net karýný uçurabilir de, AKBANK 100 milyar tl den DEN 120 MÝLYAR TL NET KAR REVÝZE ETMESÝ sene içinde de olasýlýklar arasýnda VE FK YI SIKI DURUN 0.70 YAPARAK ÝNSANLIK BORSA TARÝHÝNE GEÇÝRMESÝ bile MÜMKÜN
    Son düzenleme : Deniz Ali; 17-04-2023 saat: 15:03.

4. EY PALA BEY YÜZDÜN YÜZDÜN AKBANK KARINI 2023 120 MÝLYAR TL DAYANDIRACAKSIN.

standart modellemelere göre bankalarda %60 kredi ve mevduat artýþý gerçekleþir ise 80-100 milyar tl arasý kar kaçýnýlmaz olacaktýr.

5 TRÝLYON TL KREDÝ PORTFÖY BÜYÜMESÝNÝ ve mevduat genleþmesini AÞACAK BÝR 2023 BEKLENÝLEBÝLÝR,

ihtiyatlý modelde FK =1,02 Düþer. VE FK =1 NE anlama gelir 5 dakika saygýyla düþünmeye davet ediyorum sizleri i nerede böçyle bir piyasa deðerlemesi var hangi evrende var , ne tür bir þaka bu ya !!

iyimser modelde akbank karý net 100-120 milyar tl olur , evet bu da mümkündür !

fk da= 0,82 olur DÜNYA BORSALAR TARÝHÝNDE ADINI SKANDAL PALACANIN HARFLERÝYLE YAZDIRMIÞ OLUR DÝCEM AMA orayý göstermezler imkansýz bu

bu olmayacak tabi ki deli gibi sert yabancý ve fon alýmlarý gelecek teee fk = 2-2,5 bandýna kadar ilk baþlarda bu olacak , banka muhtemelen 2023 sonbahar döneminde de 35 -45 tl olacak bunu ise merzifon eþþeði bile biliyor. YTD

bizim borsamýzdaki ky bu gerçeðin henüz farkýna varamadý saygýlar ve sevgilerimle,

ee korkmakta da haklýlar ne de olsa banka hisseleri aslýnda CASPER SEVÝMLÝ BÝRER HAYALETLER

VE GERÇEKTE MASA SANDALYE firmalarý yani o para kasalarýnda yok o kar yok herþey yalan dolan YERSEN TABÝ KÝ

insan ýrký tüm kainatta , kendi kendisine yalan söylemek ve buna inanma becerisine sahip tek memeli canlýdýr .

selçuk abi FÝNANS sohbet kanalýna TEBRÝKLERÝMÝ iletiyorum , çok baþarýlý bir alan açtý kendisi bankalara ve yatýrým arayýþýndaki insanlarýmýza ,bununla beraber akbank ve bankacýlýk rallisi öncesindeki formasyon hazýrlýðý safhasýnda ,þimdiden emeði geçen , geçecek herkese teþekkür eder ,yayýnda ve yapýmda hisse.nete katký veren hak, eþitlik, kardeþlik bilen tüm sponsor ve reklam veren sermaye gruplarýna teþekkürü borç biliriz. kendinize iyi bakýn HOÞ ÇAKALINNN !

BANKALARIMIZI YABANCILAR ÇOK SEVECEKLER , ÖYLE BÝR SEVECEKLER KÝ , BU AÞKA ÞAÞIRACAKSINIZ arkadaþlar ,ytd
    Son düzenleme : Deniz Ali; 17-04-2023 saat: 15:08.

Ýnþallah iyi olacak Ali bey.

Xbank kapanýþ 4,524 yatay piyasada Akbank iyi tepki yükseliþi yaptý.Aylardan beri testere piyasasý sabýr.

Alýntý Originally Posted by anadolulu alp Yazýyý Oku
    Akbank bugünde kötü kapattý haftayý 2 gün bitti bir hisse devamlý kafa aþaðýya düþüþ yaþamaz tepki yükseliþi yaþayacaktýr benim tahminim önümüzdeki hafta için 17 civarlarý altýna günlükte sarksa bile tepki alacaðý yönünde iyimser düþünce önümüzdeki perþembe ve Cuma bayram tatili iyimser düþüncem yok testere devam kahrolsun robotlar fakat sonuçta ucuz hisse akbank önemli olan budur.
    Düþüncem hala geçerli 17 civarlarýna sarksa bile sýkýntý yok ben bugün tepki yükseliþi beklemiyordum Akbankta.Bence daha net olsun Akbank en kötü 17 altý yoktur bugünkü kapanýþ daha net oldu.Xbank 4000 altý yok diptir þahsi düþüncem yanýlma her zaman vardýr kesinlik yoktur yarýn için akbank yükseliþine devam etmesini bekliyorum tepki iyiydi yükseliþ trendine dönüþürse þahsi düþüncem ilk hedef noktasý 20 civarlarý kalýcýlýk saðlamasýdýr sadece tahmin.

Alýntý Originally Posted by Deniz Ali Yazýyý Oku
    EY PALA BEY YÜZDÜN YÜZDÜN AKBANK KARINI 2023 120 MÝLYAR TL DAYANDIRACAKSIN.

standart modellemelere göre bankalarda %60 kredi ve mevduat artýþý gerçekleþir ise 80-100 milyar tl arasý kar kaçýnýlmaz olacaktýr.

5 TRÝLYON TL KREDÝ PORTFÖY BÜYÜMESÝNÝ ve mevduat genleþmesini AÞACAK BÝR 2023 BEKLENÝLEBÝLÝR,

ihtiyatlý modelde FK =1,02 Düþer. VE FK =1 NE anlama gelir 5 dakika saygýyla düþünmeye davet ediyorum sizleri i nerede böçyle bir piyasa deðerlemesi var hangi evrende var , ne tür bir þaka bu ya !!

iyimser modelde akbank karý net 100-120 milyar tl olur , evet bu da mümkündür !

fk da= 0,82 olur DÜNYA BORSALAR TARÝHÝNDE ADINI SKANDAL PALACANIN HARFLERÝYLE YAZDIRMIÞ OLUR DÝCEM AMA orayý göstermezler imkansýz bu

bu olmayacak tabi ki deli gibi sert yabancý ve fon alýmlarý gelecek teee fk = 2-2,5 bandýna kadar ilk baþlarda bu olacak , banka muhtemelen 2023 sonbahar döneminde de 35 -45 tl olacak bunu ise merzifon eþþeði bile biliyor. YTD

bizim borsamýzdaki ky bu gerçeðin henüz farkýna varamadý saygýlar ve sevgilerimle,

ee korkmakta da haklýlar ne de olsa banka hisseleri aslýnda CASPER SEVÝMLÝ BÝRER HAYALETLER

VE GERÇEKTE MASA SANDALYE firmalarý yani o para kasalarýnda yok o kar yok herþey yalan dolan YERSEN TABÝ KÝ

insan ýrký tüm kainatta , kendi kendisine yalan söylemek ve buna inanma becerisine sahip tek memeli canlýdýr .

selçuk abi FÝNANS sohbet kanalýna TEBRÝKLERÝMÝ iletiyorum , çok baþarýlý bir alan açtý kendisi bankalara ve yatýrým arayýþýndaki insanlarýmýza ,bununla beraber akbank ve bankacýlýk rallisi öncesindeki formasyon hazýrlýðý safhasýnda ,þimdiden emeði geçen , geçecek herkese teþekkür eder ,yayýnda ve yapýmda hisse.nete katký veren hak, eþitlik, kardeþlik bilen tüm sponsor ve reklam veren sermaye gruplarýna teþekkürü borç biliriz. kendinize iyi bakýn HOÞ ÇAKALINNN !

BANKALARIMIZI YABANCILAR ÇOK SEVECEKLER , ÖYLE BÝR SEVECEKLER KÝ , BU AÞKA ÞAÞIRACAKSINIZ arkadaþlar ,ytd
    Ali bey yorumlarýnýzý beðeniyorum fakat 2013 yýlýndan bugüne 10 yýlda dolar bazýnda düþüþ yaþayan Akbank var.Sayfalarca yazdýklarýnýz doðru fakat temel analiz yapanlarda sanayi hisseleri var Sasa yada Hektaþ büyümelerinin ve yüksek prim yapacaðýný düþünüyorlar 5 kat yada daha fazla fakat haklýlar bankalar kazandýrmadý ve kazandýrmayacaðýný düþünüyorlar zaten çöp fiyatta herkes keyifli zirve fiyatý 2013 mayýs ayýna baktýðýnda fakat ben döngünün deðiþtiðini sýranýn bankalarda olduðunu düþünüyorum sadece sohbet ve izlenimlerden düþüncemi yazdým kesinlik yok yarýn kafamýza taþ yaðmazsa Akbank seansý yeþil kapatacaktýr.

Sayfa 616/652 ÝlkÝlk ... 116516566606614615616617618626 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •