Special Days Image
Sayfa 71/651 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 561 - 568 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,081
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bir ara tahta - 2 milyon civarındaydı.

Ericsson GA 628 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Disconnectus Erectus

2.  Alıntı Originally Posted by broker33 Yazıyı Oku
    üstad uçur şunu çekelim halayı ....
    Valla kardesım sabah kan var dedıler geldik sabahtan beri de ucsun dıye beklıyoz ama akkız nazlana nazlana gıdıyor...

Hıc bılmedığım tahta %6 görünce dayanamadım gerci 703den az bıraz paket ettık ama hala devam

3.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku

RSİ STOS ekranın dısına cıkacak tepk tepki diye bağırıyor 5kademede mala bağladılar hısseyi o yeşil dairelere ne zaman cıkaracaklar bakalım...
     Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Hocam ben o doktora gıderım 2gunde %10 dusmus bızım yatırımcı 7.50den 780den mal alırken korkmaz elı tıtremez

ama 6.85 den ak alırken elı tıtrer korkar alamaz...

Mal alırken kazanılır satarken değil... Tabı ben vurkaccıyım en fazla 10kademe gırer stoplarım

stoplamasan ne olacak 680den ak benım ıcın ucuzdur...
    Arkadaşlar buraya 1gun mısafır olarak geldık amacımız sabah burayı okuyan varsa korkuyla malını en dıpten vermesın
    ındıkatörlet tepki diye bağırıyor dıye yazdık ama kımseyı de yanıltmayalım...
    Amaç tepkiyi yakalamaktı su havada bedelli haberıne rağmen 20kademecıkte depti..
    6.96 üzerinde kaldıkca da devamı gelir....

4.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Arkadaşlar buraya 1gun mısafır olarak geldık amacımız sabah burayı okuyan varsa korkuyla malını en dıpten vermesın
    ındıkatörlet tepki diye bağırıyor dıye yazdık ama kımseyı de yanıltmayalım...
    Amaç tepkiyi yakalamaktı su havada bedelli haberıne rağmen 20kademecıkte depti..
    6.96 üzerinde kaldıkca da devamı gelir....
    üstad seni takip etmek keyifli . günlük % 1 missss ... bana yetiyor . üstü olursa bal kaymak yıllardır birçok sattığım kağıt uçtu ama hiç arkama bakmadım . ha anlık insan kötü oluyor mu tabi ki oluyor ama ben günlüğe bakıyorum . çok yüksekten aldığın kağıdı yıllarca taşımak ta var . burada birçok arkadaşımız bundan dertli . herkese bol kazançlar .
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

5. arkadaşlar 18:30 da akbank banka analistleriyle telekonferans toplantısı yapacakmış ... fiyatlara nasıl yansır .. yorum lütfen ...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

6.  Alıntı Originally Posted by broker33 Yazıyı Oku
    arkadaşlar 18:30 da akbank banka analistleriyle telekonferans toplantısı yapacakmış ... fiyatlara nasıl yansır .. yorum lütfen ...
    etkilemez bence

7.  Alıntı Originally Posted by broker33 Yazıyı Oku
    üstad seni takip etmek keyifli . günlük % 1 missss ... bana yetiyor . üstü olursa bal kaymak yıllardır birçok sattığım kağıt uçtu ama hiç arkama bakmadım . ha anlık insan kötü oluyor mu tabi ki oluyor ama ben günlüğe bakıyorum . çok yüksekten aldığın kağıdı yıllarca taşımak ta var . burada birçok arkadaşımız bundan dertli . herkese bol kazançlar .
    Eyvallah guzel dost...
    94.37x e dokunsa daha keyıflı olacaktı amma guzel depti 26kademe az değil....
    Herkese ıyı aksamlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Söke
    Gönderi
    2,081
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Ericsson GA 628 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Disconnectus Erectus

Sayfa 71/651 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri