Sayfa 332/651 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Petkim 24 saat geçmeden yatırımcısına 2 tavan, %20 kazandırdı, 4 günde 1 lira yükseldi, bankazedeler kağıtları 1 lira yükselsin diye kimbilir kaç çıkmaz ay bekleyecek, sürüm sürüm sürünecek. Yine günah geçisi xbank yatırımcısı oldu.

Yatırım al sat tut tavsiyesi değildir.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

2. Bunların yapacağı işi ... faiz artışı olmadığı gibi birde sürekli Z.K oranları değişiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Petkim 24 saat geçmeden yatırımcısına 2 tavan, %20 kazandırdı, 4 günde 1 lira yükseldi, bankazedeler kağıtları 1 lira yükselsin diye kimbilir kaç çıkmaz ay bekleyecek, sürüm sürüm sürünecek. Yine günah geçisi xbank yatırımcısı oldu.

Yatırım al sat tut tavsiyesi değildir.

yetkililer bankaları ve bankalara girip hisse alan yatırımcıları yok etmeden bu işin peşini bırakmamaya çok karalı görünüyorlar.merkez bankası başkanı hala aktif rasyodan dem vuruyor.ALLAHINDAN bulsunlar ALLAHIN adaleti sonsuzdur. zalimin zulmü varsa mazlumun ahı onları yakmaya yetecektir.

4. Siz faiz artisi olacak mi saniyordunuz ? Gayb-i bilmiyoruz evet ama gorunen koy klavuz istemiyor o yuzden dun 5.15 te sattim %25 5.08 den topladim

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by _betatrader Yazıyı Oku
    dun 5.15 te sattim %25 5.08 den topladim

Aferin de...Bize ne

6. Küresel olarak bankaların hali berbat hele garanın patronu BBVA batmış 20.yüzyıl fiyatların da.

7. Sen kac kisisin ? Diger arkadaslarin yorumlarindan sana ne ? Niye burdasin ?
     Alıntı Originally Posted by alavankum Yazıyı Oku
    Aferin de...Bize ne

8. Endeksin hafif artı kapattığı günde %1.55 düşüş nedir **??
    Garanti ile akbank yine şamar oğlanı olmuş.
    endeks altı getiri,endeks üstü düşüş moduna girdi yeniden işc ile tekrardan eşitlediler fiyatları.

Sayfa 332/651 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •