Sayfa 354/651 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by _betatrader Yazıyı Oku
    Yahu hocam usd hicbir zaman pandemi baslangici ABD tahvili haric guvrnli liman olarak gorulmemistir.. Altin guvenli limandir hatta onu da margin call yememek icin sattilar sonra yine yerine geldi.. Buradaki mesele ekonomi altyapisi yada yonetecegim diyenlere verilen prim degil serbest piyasa var deyip altin alim satimina gelen %500 luk komisyon zammi bir ara usd cekmeye zaman bunlarin disinda bankalarin acikci olarak mb garantisi ile usd shortlamalaridir.. Yahu Allah askina vatan millet sakarya diye diye kendi hatasini goremeyen millet olduk.. Bu soyledikleriniz bagnazlik.. Su formda sizin kadar sizin anlattiklariniza cevap verecek insanlar var.. Siz diyorsunuz ki ben anlarim ben gorurum siz bilmuyorsuniz zaten bu dusunceden gelmedik mi buraya ?

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Niye diyeyim arkadaşım sana yazdıklarım açık, olağan üstü bir süreçten hem biz hem dünya geçiyor, olağan üstü dönemlerde olagan dişi kararlar alınır, terörle mücadele etmek gibi, olağan üstü süreçler olağan dışı harektlere sebebiyet verebilir, doğru yanlış birbirine girmiş, bakın kefinize, kim nasıl düşünmek istiyorsanız düşünsün..Kendimizi bilelim yeter..ne söylesem ötekileştireceksiniz, hakim olmadığınız konuda ahkam kesip sonrada birisi bir şey söyleyince ben anlarım ben bilirim diyorsunuz bu düşünceden bu noktaya geldik diyorsunuz..bu son yazım bu konuda, sadece aklı hür, vicadanı hür bir yaşam diliyorum sizlere..hisse konuşalım artık lütfen..

2. bugün yukarı bir kırılma olurmu dersiniz, Yunanistanla görüşmeler var

3. Son kez yazayim.. Otekilestirme kavrami hayatimizda bile yokken olustu.. Bunu olusturanlar bu bahsettiklerinizi yapanlardir.. Bunlari konusmanin ne size ne de bana faydasi yok zira bize bunlari yasatanlarin yasamlari malum.. Tesekkurler..
     Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Niye diyeyim arkadaşım sana yazdıklarım açık, olağan üstü bir süreçten hem biz hem dünya geçiyor, olağan üstü dönemlerde olagan dişi kararlar alınır, terörle mücadele etmek gibi, olağan üstü süreçler olağan dışı harektlere sebebiyet verebilir, doğru yanlış birbirine girmiş, bakın kefinize, kim nasıl düşünmek istiyorsanız düşünsün..Kendimizi bilelim yeter..ne söylesem ötekileştireceksiniz, hakim olmadığınız konuda ahkam kesip sonrada birisi bir şey söyleyince ben anlarım ben bilirim diyorsunuz bu düşünceden bu noktaya geldik diyorsunuz..bu son yazım bu konuda, sadece aklı hür, vicadanı hür bir yaşam diliyorum sizlere..hisse konuşalım artık lütfen..

4. Her yer obo bence o 4.5xx tekrar test edilecek..
     Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    bugün yukarı bir kırılma olurmu dersiniz, Yunanistanla görüşmeler var

5.  Alıntı Originally Posted by _betatrader Yazıyı Oku
    Son kez yazayim.. Otekilestirme kavrami hayatimizda bile yokken olustu.. Bunu olusturanlar bu bahsettiklerinizi yapanlardir.. Bunlari konusmanin ne size ne de bana faydasi yok zira bize bunlari yasatanlarin yasamlari malum.. Tesekkurler..

haklı olduğunuz çok yer var katılıyorum size, ancak şimdi ve zamanı değil malesef bunları konuşmanın..

6. evet obo var veişlemez umarımm

7. Mevduat faizleri son 1-2 ay içinde % 50 arttı. 1,5 ay önce % 8 veren bankalar bugün % 13 için telefonla aradı. Full akbnk ta zaten hepsi hissede dedim.
    Mevduat faizlerinin yükselmesi yaramaz mı bunlara?

8. Hocam normalde borsa ya yarayan faizlerin dusmesidir cunku vadeliden cikan paranin borsaya girecegi dusunulur.. Ama sunu sormak istiyorum Normal birsey varmi piyasada ? Simdi de yurtdisina ayak uyduramayan ve faiz arttirmamak icin direnenler gizliden faiz yukseltiyor.. Bunu bilmeyen vatandas hala dolarda duruyor e satmadiklari icin dolar yerinde duruyor.. Yani anlam veremiyorum zaten piyasada anlam veremiyor
     Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Mevduat faizleri son 1-2 ay içinde % 50 arttı. 1,5 ay önce % 8 veren bankalar bugün % 13 için telefonla aradı. Full akbnk ta zaten hepsi hissede dedim.
    Mevduat faizlerinin yükselmesi yaramaz mı bunlara?

Sayfa 354/651 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •