Sayfa 363/651 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Bozoklu ,2 tl.gercekci değil. Borsada her sey olur ama savaş vs.cikarsa 0.1 de olur buna bir şey demem.ancak söylemin iyi değil, ky.panik satışı yaptırır bu yazın neyse anlayan anladı ne demek istediğim vs. Akp iktidara geldiğinde 2002 yılında endeks 5 cent idi.simdi ise 1.3 cent ....3.70 cent kayıp var.iktidarın oturup bunu düşünmesi gerek.Keske ekonomi iyi olsa, keşke hükümet ekonomiyi güzel yönetse.Benim için kim iktidarda olursa olsun fark etmez,yeter ki Turkiye büyüsün. Ancak kazin ayağı öyle değil malesef.ekonomi hiç iç acıcı yönetilmiyor. Borsa, bir ülkenin ekonomisin aynasıdır ve gerçek bu .5 cennet 18 yılda 1.3 cente düştük.veriler yalan söylemez.
    Bozoklu'da ayni seyi soyluyor ya..

2. sayın Browjin, asla siyasetçi değilim sadece ATATÜRK İLKELERİNE BAĞLI SAMİMİ BİR TÜRK İNSANIYIM.9 ay öncesinde yaklaşık 9 tl olmuş akbank 4,5 tl ye kadar düştü mü?cevabımız yaklaşık olarak evet.bu 1-
    BDDK bankalara yazdığı cezanın yüzde 70i ne karşılık gelen 150 milyon cezayı AKBANKA BASTI VE KİMSE yarın 500 milyon cezayı basamaz diye garanti veremez.verebilir mi?herşey beklenir. kafaya koyduysa adam sebebini imal eder bulur yapar.....bu ceza ile akbank hissesi yüzde 25 değer kaybetti doğru mu buda evet!
    savaş diyorsunuz yedi düvel uydurma harita çizip akdenizde egede bizi boğmak için savaş çıkarmak için üzerimize üzerimize geliyor mu?evet geliyorlar.
    2-3 yıl önce 30-35 bin tl olan araba bu gün yaklaşık 300 bin lira oldu mu?evet!1000 tl ye alabildiğimiz sıfır bilgisayar şimdi 4-5 bin tl oldu mu?evet.asgari ücretten maaş alan gariban aç evine et götüremiyor.doğğru dürüst beslenemiyor doğru mu ?evet.kısaca gerçek enflasyon uçuşa geçti hala rakamlarla oynanıp göz boyanıyor mu bütün bunlara rağmen ekonomide uçuşa geçtik naraları yüksek sesle gözümüze baka baka bağıra bağıra nara atılıyor mu ?evet.
    muhalefetin sesi duyuluyor mu? hayır çünkü yayın yasağı var!
    herşeye rağmen ekonomi yönetimi kobilere kabaca %5-6 lardan bankaların para vermelerini zorluyormu?evet hemde bağıra bağıra.devlet bankaları veriyor ama akbank veremiyor verirsem çok zararım olur dediğide 150 milyon ceza hanbçer gibi sokuluyor mu? evet.haksızlığın adaletsizliğin hesabi soruluyor mu? bunun ncevabınıda siz verin...... daha fazla yazarsam beni tutuklarlar. ömrüm boyunca fetö ile mücadele etmiş pkk ile mücadele etmiş biri olarak yaftalanıp hasta halimde ahir ömrümü ceza evinin paslı ranzalarında geçirmek istemiyorumhepinize bu hisseden zararsız kurtulmanız dileğiyle saygılar sunarım.

3.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    sayın Browjin, asla siyasetçi değilim sadece ATATÜRK İLKELERİNE BAĞLI SAMİMİ BİR TÜRK İNSANIYIM.9 ay öncesinde yaklaşık 9 tl olmuş akbank 4,5 tl ye kadar düştü mü?cevabımız yaklaşık olarak evet.bu 1-
    BDDK bankalara yazdığı cezanın yüzde 70i ne karşılık gelen 150 milyon cezayı AKBANKA BASTI VE KİMSE yarın 500 milyon cezayı basamaz diye garanti veremez.verebilir mi?herşey beklenir. kafaya koyduysa adam sebebini imal eder bulur yapar.....bu ceza ile akbank hissesi yüzde 25 değer kaybetti doğru mu buda evet!
    savaş diyorsunuz yedi düvel uydurma harita çizip akdenizde egede bizi boğmak için savaş çıkarmak için üzerimize üzerimize geliyor mu?evet geliyorlar.
    2-3 yıl önce 30-35 bin tl olan araba bu gün yaklaşık 300 bin lira oldu mu?evet!1000 tl ye alabildiğimiz sıfır bilgisayar şimdi 4-5 bin tl oldu mu?evet.asgari ücretten maaş alan gariban aç evine et götüremiyor.doğğru dürüst beslenemiyor doğru mu ?evet.kısaca gerçek enflasyon uçuşa geçti hala rakamlarla oynanıp göz boyanıyor mu bütün bunlara rağmen ekonomide uçuşa geçtik naraları yüksek sesle gözümüze baka baka bağıra bağıra nara atılıyor mu ?evet.
    muhalefetin sesi duyuluyor mu? hayır çünkü yayın yasağı var!
    herşeye rağmen ekonomi yönetimi kobilere kabaca %5-6 lardan bankaların para vermelerini zorluyormu?evet hemde bağıra bağıra.devlet bankaları veriyor ama akbank veremiyor verirsem çok zararım olur dediğide 150 milyon ceza hanbçer gibi sokuluyor mu? evet.haksızlığın adaletsizliğin hesabi soruluyor mu? bunun ncevabınıda siz verin...... daha fazla yazarsam beni tutuklarlar. ömrüm boyunca fetö ile mücadele etmiş pkk ile mücadele etmiş biri olarak yaftalanıp hasta halimde ahir ömrümü ceza evinin paslı ranzalarında geçirmek istemiyorumhepinize bu hisseden zararsız kurtulmanız dileğiyle saygılar sunarım.

Aynen bende katılırım bu gerçek saptamaya. Ben 2 lirayı çok düşük buldum.ky.zararı olur ,korkar zararına satış yapar babında yazmıştım.aslinda aynı şeyi düşünüyoruz senle.no problem

4. turk bankalari sudan ucuz

bilancolarina bakin, uc senelik karina denk bankalarin piyasa degerleri.

boyle birsey olamaz.

citi ve doce 2 liraya birakacak soylemleri yanlistir.

boyle yumurtalari kendiniz tuketiniz baskalarina sunmayiniz.

Dolar patlar, Turkiye batar diyenlere inat sonuna dek Turk varliklarina yatirim, sonsuza dek Turkiye Cumhuriyeti...

5.  Alıntı Originally Posted by Yatirimciali Yazıyı Oku
    turk bankalari sudan ucuz

bilancolarina bakin, uc senelik karina denk bankalarin piyasa degerleri.

boyle birsey olamaz.

citi ve doce 2 liraya birakacak soylemleri yanlistir.

boyle yumurtalari kendiniz tuketiniz baskalarina sunmayiniz.

Çok ucuz olmadığını kimse söylemiyor zaten.banka hisseleri yerlerde sürünüyor.akbank 15-20 gün öncede 4.53 kadar sarktı. Ky.alirsa düşer. Ky.satarsa hisse çıkar.Her kademede oyun kurulur.Onemli olan oyuna düşmemek. Ky.uyanik ol mesajı veriyoruz .art niyetimiz yoktur.paranin hepsi ile bam diye girme ky.kademe kademe takip et hisseyi.sirtlanlara yem olma ky. Faydamız olursa ne mutlu bize

6. Değerli yatırımcı arkadaşlar kimsenin batıyor veya kaçıyor gibi haberlerine inanmayın. Bırakın Türkiyeyi dünya üzerinde akbankın 10 katı büyüklüğündeki bankaların fiyatları bile çöp durumuna gelmiş durumda. Eğer gerçek yatırımcıysanız panik yapmanın sadece ve sadece kendinize zarar vermek olduğunu unutmayın. Dünya çok özel bir dönemden geçmekte bizim ayrıca farklı farklı hikayelerimiz var Akbank şuanda nadas döneminde 6 ay gibi bir dönemde de kalıcı ve sağlıklı bir yükseliş yaşayamayacak gibi durmakta. Ancak benim kendi düşüncem 6 aydan sonra (1-2 yıla kadar)yeni bir risk çıkmazsa (savaş,ambargo...vb) çok güzel karlar bırakacağı(%100) inancındayım. Siz ne yapıyorsunuz derseniz eğer ben 4.90 altı yavaş yavaş topluyorum. Bu yazım benim şahsi düşüncem olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Herkese bol kazanç ve sağlıklı günler dilerim.

7.  Alıntı Originally Posted by muhkursad Yazıyı Oku
    Değerli yatırımcı arkadaşlar kimsenin batıyor veya kaçıyor gibi haberlerine inanmayın. Bırakın Türkiyeyi dünya üzerinde akbankın 10 katı büyüklüğündeki bankaların fiyatları bile çöp durumuna gelmiş durumda. Eğer gerçek yatırımcıysanız panik yapmanın sadece ve sadece kendinize zarar vermek olduğunu unutmayın. Dünya çok özel bir dönemden geçmekte bizim ayrıca farklı farklı hikayelerimiz var Akbank şuanda nadas döneminde 6 ay gibi bir dönemde de kalıcı ve sağlıklı bir yükseliş yaşayamayacak gibi durmakta. Ancak benim kendi düşüncem 6 aydan sonra (1-2 yıla kadar)yeni bir risk çıkmazsa (savaş,ambargo...vb) çok güzel karlar bırakacağı(%100) inancındayım. Siz ne yapıyorsunuz derseniz eğer ben 4.90 altı yavaş yavaş topluyorum. Bu yazım benim şahsi düşüncem olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Herkese bol kazanç ve sağlıklı günler dilerim.

yukarıda arkadaşların yazdıklarına da katılıyorum, ama olayın tek boyutunu irdelediği için sende haklısın, sende haklısın olayı.. 2002 ve sonrasında yaşanan süreçleri bütünsel olarak değerlendirmek gerekir, ansal bak şuan ne kadar kötü demek yanlışşsa, zamanında bak ne kadar iyi denidiğinde de yapısal yanlışları görmezden gelmekte o kadar yanlıştır..mutlak iyi yada kötü yoktur..Savaş ekononımisi ve ortamında ne oluyorsa o yaşanıyor, normal koşulların kuralları ile anormal olaylar açıklanamaz...Ama tahmininizden çok iyi olacak ve bizler bu kısa ömrümüzde bunları göreceğiz..Modern, Demokratik, Çağdaş ve Müfereffeh bir Ülke göreceğiz ben umutluyumm..

8. Yaklaşik 1 ay önce 4.94 e akbank satıp 4.83 ten alarko aldım. Keşke hepsini degistirseymişim.
    Ben bankaların diger hisseler tarafından böyle ezildigi bir dönem gormedim, gözaltı pazarı bile bist 30 dan iyi..
    Bence tüm bankaları gözaltı pazarına almalılar, temettü yok,bedelsiz yok, hisse fiyatları devamlı aşagı,hakettikler yer orası

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 363/651 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •