Sayfa 364/651 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Müslüman ülkeler arasında ki çok belirgin farkımız, ülkemizin Ataturk ilkeleri üzerine kurulmuş temelidir,bunu kaybedersek yok oluruz biz.Zenginlik bir şey ifade etmez, ortadoğuda çok zengin ülke vardır ama yaşantı sıfırdır.modern,demokratik,çağdaş bir ülke olacaksak bu ilkelerden asla vazgeçemeyiz.Herkesin birbirine tahammül etmesi çağdaş ülkelerde olur.Hukuk, adaletli işlerse o ülke güçlüdür.

2.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Müslüman ülkeler arasında ki çok belirgin farkımız, ülkemizin Ataturk ilkeleri üzerine kurulmuş temelidir,bunu kaybedersek yok oluruz biz.Zenginlik bir şey ifade etmez, ortadoğuda çok zengin ülke vardır ama yaşantı sıfırdır.modern,demokratik,çağdaş bir ülke olacaksak bu ilkelerden asla vazgeçemeyiz.Herkesin birbirine tahammül etmesi çağdaş ülkelerde olur.Hukuk, adaletli işlerse o ülke güçlüdür.

3. Yunanistan Başbakanı Miçotakis: Deniz yetki alanları konusunda Türkiye ile görüşmeye hazırız- NTV

bu haber doğrumu...

ytd.ytd...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    akbank trend baskısından hala kurtulamamış...

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    akbank trend baskısından hala kurtulamamış...

üstat sana bir soru...

ben yukarı kırılcagına inanıyorum..yukarı yada aşağı...

onlarıda bir çızsen ...yada yazssan..

muallak..

ytd..

ben gryrm..da...başka arkadaşlar için..

ytd...

zorladıysam ksr bkm..

6. (Müslüman ülkeler arasında ki çok belirgin farkımız, ülkemizin Ataturk ilkeleri üzerine kurulmuş temelidir,bunu kaybedersek yok oluruz biz.Zenginlik bir şey ifade etmez, ortadoğuda çok zengin ülke vardır ama yaşantı sıfırdır.modern,demokratik,çağdaş bir ülke olacaksak bu ilkelerden asla vazgeçemeyiz.Herkesin birbirine tahammül etmesi çağdaş ülkelerde olur.Hukuk, adaletli işlerse o ülke güçlüdür.)

ümüdim kalmadı.not hikayesi sonrası satanlar olur sonra bankalar en kötüyü geride bırakır diye düşünüyordum.ciddi ciddi alış fırsatı vermesi beni umutsuzluğa sevk ediyor.ay başı piyasada maaşlar artı bes lerde yatan yeni primlerle bile üç-beş kademe kalkmadığına göre ......
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

8.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Müslüman ülkeler arasında ki çok belirgin farkımız, ülkemizin Ataturk ilkeleri üzerine kurulmuş temelidir,bunu kaybedersek yok oluruz biz.Zenginlik bir şey ifade etmez, ortadoğuda çok zengin ülke vardır ama yaşantı sıfırdır.modern,demokratik,çağdaş bir ülke olacaksak bu ilkelerden asla vazgeçemeyiz.Herkesin birbirine tahammül etmesi çağdaş ülkelerde olur.Hukuk, adaletli işlerse o ülke güçlüdür.

değerli kardeşim dünyada müslüman gerçek müslüman kaç kişi çıkar bu SORUYA BÜYÜK ŞAİR MEHMET AKİFİN şiiriyle cevap vereyim.
    MÜSLÜMANLIK NEREDE?geçmiş insanlık bizden bile,
    adam aldatmaksa maksat aldanan yok nafile..
    kaç müslüman gördümse hepside makberdedir
    müslümanlık bilmem amma galiba göklerdedir.

diyor.günümüzde müslümanlığı üçkağıtçılığı hırsızlığı hainliği çalmayı çırpmayı soygunu kısaca bütün melanetleri örtülemek gizlemek bazanda meşru göstermek amacıyla araç olarak kullanılıyor.müslümanlığı günümüzde bu iğrenç idealler için araç olarak kullananlar ALLAHIN ZULMÜNDEN VE LANETİNDEN KURTULAMASINLAR....... ATATÜRK GERÇEK BİR MÜSLÜMANDI ONDAN SONRA GELMED MAALESEF.ONUN YOLUNDA İZİNDE YÜRÜMEYE ÇALIŞANLARIDA ÖLDÜRDÜLER.
    Son düzenleme : .bozoklu.; 15-09-2020 saat: 16:33.

Sayfa 364/651 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •