Sayfa 249/651 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Borsada bankaların çıkmamasına rağmen 120000ler görülüyorsa kumar masası gibi küçükler ucuyorsa ve bizler bunu artık kaniksadiksa bilinçli yatırımcı neyi cozebilirki artık.tek umudumuz borsa çökerse 5.00 TL'den aşağı düşmez.zugurt tesellisi.

bugün garantiden çıkış fazla
    https://pbs.twimg.com/media/Ed8ds8XX...jpg&name=large
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. Oyle görünüyor niyeti bozdular iyice
     Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hakkınızı helal edin, rüzgar yapıp kafa çelmiş olabilirim belki. Hiç güzel hareketler değil bunlar. Ucuzun ucuzu dibi dibi vardır ama rezilliğin sonu yoktur bu iş rezilliği binecek gibi.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sermaye artırım gibi bir durum olabilir mi önümüzdeki dönemde.gerçi bir yıl oldu ama bu fiyatlar daki anlamsızlığa anlam veremiyorum bankalarda.......
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

5. Verilen krediler, siyasilerin bankalar üzerindeki baskısı, global banka hisselerinde ki benzer durum vs

Yani bankacılık için sıkıntılı dönemler
     Alıntı Originally Posted by drozaksoy Yazıyı Oku
    sermaye artırım gibi bir durum olabilir mi önümüzdeki dönemde.gerçi bir yıl oldu ama bu fiyatlar daki anlamsızlığa anlam veremiyorum bankalarda.......
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by drozaksoy Yazıyı Oku
    pandeminin ne zaman bitip ne kadar şirketin ve dolayısıyla kredinin batıp batmadığının ortaya çıkmasıyla belli olur ancak... akbank daha geçen sene yaptı, tekrar yapması bence düşük ihtimal ama bu fiyatlardaki bankalara bile hala öyle satışlar geliyor ki yabancı fonlardan insan acaba diyor ister istemez...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

7. Ben yazmayalı buraların canına okumuşlar. Kağıt şarampole yuvarlanmış. Yazık ettiler yatırımcıya. Millete kan kusturdular. Güvenip borsaya girenlerin ağzı çok yandı. Kolay kolay yerliyi bu saatten sonra borsaya çekemezler. 2 sıfır atılırken fırsat bilip banka kağıtlarına da tıraşladılar, 120.000 den korkan yerli 1.200 den ucuz algısıyla mı atladı !!!
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

8. Haruko abi bu adamlar milleti borsadan soğuttu, yatırımcıyı boyna sağıyorlar inek gibi

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 249/651 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •