Sayfa 340/651 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. O zaman Akbanktan cikip USD almaniz daha kârlı olur bu kadar eminseniz. İnsanlari yanlis yonlendirmeyiniz lutfen.
     Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    temettü serbestisi verilmeden aktif rasyo saçmalığı kaldırılmadan hükümet elini özel bankalardan çekmeden konjektür ne olursa olsun banka fiyatlar yukarı gidemez gitmesi imkansız.yabancı çıkışa devam edecek ve dolar 10 tlye kadar yükselecek hesaplar bunun üzerine kurgulanmış görünüyor.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Pardon, bu yorumunuzu gormeden yazmışım, tez zamanda zarariniz Kara donusur insallah.
     Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    benim en büyük korkum şudur hisseleri 2-3 tl düzeyine çekip türkiye varlık fonu bu hisseleri toplamasıdır.yabancıları 2-3 tl düzeyinde satmaya zorlıyacaklar gibi bir taktik içinde olabilirler. yani bedavaya bankalara elkoymak taktiği.bu sadece benim fikrim hislerim öyle sezinliyor.bekleyip göreceğiz. ne alıyor nede satıyorum. alacak param yok satamayacak kadarda zarardayım.
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    benim en büyük korkum şudur hisseleri 2-3 tl düzeyine çekip türkiye varlık fonu bu hisseleri toplamasıdır.yabancıları 2-3 tl düzeyinde satmaya zorlıyacaklar gibi bir taktik içinde olabilirler. yani bedavaya bankalara elkoymak taktiği.bu sadece benim fikrim hislerim öyle sezinliyor.bekleyip göreceğiz. ne alıyor nede satıyorum. alacak param yok satamayacak kadarda zarardayım.
    Bence cok gercekci bir tahmin bu.

Nakit temettuyu durdurmasinin nedeni de bu olabilir.

4. Yine en çok Akbank yatırımcisını dövüyorlar. Yatırımcının her tarafı dövme oldu. Borsaymış!!! yalan. Yabancı her tarafa kükürt kokusu saldı. Rezil ettiler borsamızı, yazık.

5. Al birini vur ötekine
     Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Yine en çok Akbank yatırımcisını dövüyorlar. Yatırımcının her tarafı dövme oldu. Borsaymış!!! yalan. Yabancı her tarafa kükürt kokusu saldı. Rezil ettiler borsamızı, yazık.
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    0,66 USD
    hala pahalı

0,50 USD altı bekliyoruz.

USD mi yükselir, Akbank mı düşer, o kısmı önemli değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    banka endeksi 109,500 desteğini test etmişken akbankta 4,86 dan geçen desteği test etmiş.

bu seviyeler aşağı kırılmamalı... ytd

yine döndü dolaştı 4,87 yi gördü.. yarın 4,85 civarı destek bölgesi kırılmamalı.

bankacılık endekside iyice sıkışmış..

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8. Sayın Laguna bankalar artık hiçbir çizime riayet etmiyor. Yabancı halktan çıktı banka şu an hissesini toplamış görünüyor o bile gitmiyorsa bizlerin halı iyice harap.burada 25000 zarar var.bekleyecegiz hikayesi olmasada.

Sayfa 340/651 İlkİlk ... 240290330338339340341342350390440 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •