Sayfa 268/651 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Sayın Yoruk
    O zamanlar cocugu universiteye gonderirim diye akbanka yatırım yapan adamı karısı coktan bosamıstır.Cocuk da baba mısın sam babası mı belli degil diyerek babasını tanımıyordur.
    YTD

200 gunluk hareketli ortalama alti cok az hisse var. Ak bu ortalama olan 578 e cok uzak yuzde 13 ten fazla altında umarım yonetim bundan kendilerine pay cıkarır. Biz payımızı aldık. YTD

Bugun acıga satıs 181 milyon olmus.Oynaklık 6.8 . https://www.yatirimkredi.com/aciga-s...pilan-hisseler

YTD

4. Sabancı hisselerinden uzak duracaksın.. borsanın altın kuralı... bunu yıllar önce tecrübeli bir borsacı demişti... acı tecrübe oldu benim için... Sabancı ların 1 nesil daha devam edeceklerine inanmıyorum.. bu ahlaksızlar yok olmaya mahkum...

5. Teşekkürler. Bu sayfadan açığa satışları takip edebilirim. 👍

Insallah bir gun o sayfaya ihtiyac kalmaz.Son aylarda sayfa alexa verilerine gore rating patlattı.Bu tahtalarda acıkcının malını elinden alacak pisman edecek tahta hakimi ya da sahibi olmalı.Bu at oynatmaya yuksek halka acıklık ve yabancı oranı sebeb oldu.Halen yuzde 50.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Bugun acıga satıs 181 milyon olmus.Oynaklık 6.8 . https://www.yatirimkredi.com/aciga-s...pilan-hisseler
    YTD
    Link için teşekkür ederim.Faydalı bir bilgi.
    Buradaki yatırımcılardan herhangi bir hissede açığa satış yapan varmı acaba merak ettim?Varsa hangi aracı kurumla çalışıyor?Isbankla çalışıyorum öyle bir seçeneğim yok diye biliyorum.
    Birde tv reklaminda Sabancı adana camii diye reklam gösteriyor. Dönüş ancak onadir.Fazla moralinizi bozmayın.Hepimizi malesef matrix yaptılar.Ekran arkalarında ömrümüzü hayal kurarak geçirir olduk.
    Xxx cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : mpstd; 05-08-2020 saat: 02:12.

8. [QUOTE=yoruk;4644669]yabancılar(hintli,rus,ve içimizdeki irlandılardan oluşan çete) yurtdışı tl pozisyon açığını kapatmak için borsayı satıyorlar. doları tutmak adına borsayı feda etmiş durumda merkez bankası şuan. Karakterli bir şirket olsa akbank geri alım yapardı ama maalesef onlarda cibiliyetsiz.[

Yazdıklarınızda çok haklısınız. Hatta eksik bile, Sabancı Holdingin sadece adı kaldı, çocuklar darma duman herkes kendine göre holding kurdu. Herkes kendi işiyle daha çok ilgileniyor. Akbanka neden sahip çıksınlar. Turizm zayıflamış, havacılık zarar yazıyor PFSUS düşme değil artıyor...Diğer bir Konu ise "İçimizdeki İrlandalılar" dan yoğunluk olarak en fazla nerede dense ben Sabancı Topluluğu diye cevap veririm. Üniversitesinden tut herbir şirketine kadar...Herkese sağlıklı ve Bol kazançlı günler...

Sayfa 268/651 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •