Sayfa 159/651 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Sabah o isi bende yaptim fakat hesaplamadigim tek sey 5.49 da kalan zincir alim emri idi.. Unuttuk mal sahibi olduk.. Saglik olsun.
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Faiz kararıyla öncesi 5.54 e gelip karardan sonra endekste 103.100 ü geçemeyince uyuz oldum sattım gitti. Şuan 102.700 de 5.48 e alım fırsatı verdiğine göre gözü yine aşağıda. Her zaman ki gibi günü kırmızı kapatma yolunda ilerliyor. 5.50 açıldı 5.50 altında 5 günlük ortalama altında kapatma uğraşındalar. Dip yada dönüşü görürsem tekrar alırım. Şimdilik nakitte bekleyelim bakalım.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayin laguna..
    Aciga satis olsaydi spek kafasina gore at kosturamaz tahtasini savunmak zorunda olurdu.. Asil sorun aciga satisin olmamasi degil mi ?
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Ters orantı devam ediyor. Endeks 103 bin direncine geldi akbank 5.48 e düştü. Endeks 106 bine giderse akbank 5.20 lere düşecek galiba. 106 binden kar satışları gelse akbank 4.50 mi olacak. Allahtan açığa satış yok. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by _betatrader Yazıyı Oku
    Sabah o isi bende yaptim fakat hesaplamadigim tek sey 5.49 da kalan zincir alim emri idi.. Unuttuk mal sahibi olduk.. Saglik olsun.

Maliyetim yukarıda olmasa trade işini bir kaç kere yapardım ama hep acaba diye diye bekledim. Faiz kararıylada lanet olsun diyip sattım. Aslında 5.60 a doğru hızlanıp mal vermelerini bekliyordum ama kademe kaldırmadan aşağı bıraktılar. Sonuçta yini 5.50 açılan gün 5,49 kırmızı mum ve 5 günlük ema altında al sinyali vermeden kapattı. 5.51 kapatsa al sinyali olacaktı yapmadılar. Açığa satış olsa zaten bunu ilk yabancı yapardı. Oyunu her zaman masa kazanır. Asıl mesele 103 bini geçemeyen borsa düzeltmeye geçerse bu bankalar ne kadar geri çekilir. 6.00 - 5.40 arası dağıtılan malı toplamak için 5 liraya kadar basarlar mı !
    Dow 24.700 ler neyse bist100 de 103 bin trendide var mısın yok musun çizgisiydi. Şimdilik ikisi de ayağa kalkamadı. Ytd
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

4.  Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    küçük yatırımcıya durmadan mal mı çakıyor bu herifler, anlamış değilim.
    Koskoca akbnk hissesi endekse rağmen yerinde sayıyor. yazıklar olsun

bıktırma bezdirme denilen iğrenç oyun kahpece oynanıyor.bu ******** adamlar böyle bir yol izliyerek kazanıyor.yoksa akbankın fiyatı bu ********leri ilgilendirmiyor.

5. Belkide atladigimiz bir konu olabilir mi. Salgin nedeniyle kapanan ve kapanacak isyerlerinin batik kredilerini fiyatliyor olabilir bankalar. Bi de burdan bakmak lazim. Salgin bitse bile ekonomilerin onca tesvige ragmen ne zaman ve nasil duzelecegini kimse kestiremiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by dealer54 Yazıyı Oku
    Belkide atladigimiz bir konu olabilir mi. Salgin nedeniyle kapanan ve kapanacak isyerlerinin batik kredilerini fiyatliyor olabilir bankalar. Bi de burdan bakmak lazim. Salgin bitse bile ekonomilerin onca tesvige ragmen ne zaman ve nasil duzelecegini kimse kestiremiyor.

batık krediler için 250 milyon karşılık ayırmış bir akbank ve buna rağmen 1,3 milyar tl kar açıklamış. kasası para dolu.yaş tahtaya basmaz özel bankalar dediğiniz korku kamu bankaları için geçerli sayın arkadaş

7.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    batık krediler için 250 milyon karşılık ayırmış bir akbank ve buna rağmen 1,3 milyar tl kar açıklamış. kasası para dolu.yaş tahtaya basmaz özel bankalar dediğiniz korku kamu bankaları için geçerli sayın arkadaş
    Sattın mı halkı Bozoklu?
    Bende buraya geçmeyi düşünüyorum.

8. halk vakıf ekonomiye katkılar yapıyorlar. tabi emir yüksek yerden geliyor ve ben buna çok memnunum.
    emir ve dolayısıyla destek gelmeseydi. inanın çok perişan olacaktı ülke, en azından vakit kazanıldı.
    geçen sene her işyeri gibi bizler de sıkıntı yaşadık. okyanusları aştık bir bardak suda boğulacaktık. iki defa akbankın kapısını çaldık. ikinci kredi faizini yaklaşık % 40-44 lerden uyguladı. bir müddet sonra
    kamular desteğiyle akbank kredisini kapattık. kamulara da borcumuz çok azaldı. hatta vergiler kamu bankalarından
    ödendiğinden , hesaplarda halkbank vadesize ağırlık veriyoruz . dün yapıştırdığım 05.01.2015 tarihli ekran görüntüsüne bakarsanız.
    halkbank 15 liralardaymış bugün 5 sene sonra 1/3 fiyatında enflasyonu değer kaybı faiz maliyeti filan hariç .
    CB emir vermeseydi, kamular destek atmasaydı. akbank bugün belki de 60-70 lira olacaktı. ama varsın olmasın.milyonlarca ağıt sesi olacağına bizler biraz zarardayız. gün gelir o da gider kara bile geçeriz. hayırlarınıza sayın bunları da

Sayfa 159/651 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •