Sayfa 288/651 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

İnanılır gibi değil, bakın bunlar ülkenin önemli değerlerini bir bir miç ediyor. Şuan düştüğü piyasa fiyatına şu şirketi reelde ver desen kapı tokmağını verirler. hisse özelinden bahsetmiyorum genel borsamız miç edildi. bişeyler yapılmalı ama ne bilmiyorum. Bakın bu üçgünlük mesele değil, nerden nasıl yanlış yapılarak başlandı bunu bir tespit edelim.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    ne taraftan bakarsan bak fiyasko bir gün oldu. 4,70 kapanışa karşı yarın 4,75 e yükselse bakacaksın yüzde 1 yükselmiş. o yüzden kapanış çok fiyasko rakamdan oldu.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Ukraynaya yılda 4-5 defa giderim.Onceleri 1 lira 8 grivna ederdi.Baktim az once lira 4 grivnanın altına dustu.Oraya yatırım yapsam param sabit kalsa bile 4 e katlanmıstı.Insanın basireti baglanmasın.150 bin dolar indi 45 bin dolara.YTD

4. Yarın %1-2 çıksa ne yazar? Bir düşmede bilmem kaç günlük çıkışı heba ediyor

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

TCMB ve BDDK Banka yoneticileri ile toplanacak,umarım banka genel mudurleri artık acıkca konusurlar korkmadan cekinmeden o zaman belki yukselis bankalar uzerinden olabilir.Fakat dost acı soyler misali konusmaları lazım .Belki sonuc alırlar eski gunlerdeki gibi xbank endeksi farkı kapatır bir sekilde.Fakat bankalar kar payı dagıtımı,sermaye artısı,geri alım,rasyolar vb konularda bir adım attırırsa bu surec bizim icin pozitife doner.YTD

6. Hocam umarım birşey çıkar diyecem ama, pek de ümidim yok
     Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    TCMB ve BDDK Banka yoneticileri ile toplanacak,umarım banka genel mudurleri artık acıkca konusurlar korkmadan cekinmeden o zaman belki yukselis bankalar uzerinden olabilir.Fakat dost acı soyler misali konusmaları lazım .Belki sonuc alırlar eski gunlerdeki gibi xbank endeksi farkı kapatır bir sekilde.Fakat bankalar kar payı dagıtımı,sermaye artısı,geri alım,rasyolar vb konularda bir adım attırırsa bu surec bizim icin pozitife doner.YTD
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bugünkü para çıkışı 80 milyon tl akbanktan.
    Bist genelinde En iyi satıcı uzak ara Ak yatırım 174 milyon net satış yapmış,arkasından citi menkul 54 milyon net satış yapmış.

8. likitide adımlarını görüşeceklermiş.Faiz attırmayı düşünmeleri lazım millet kredi çekip dolar alıyor.

Sayfa 288/651 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •