Sayfa 409/651 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,265 - 3,272 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Bana öyle geliyor ki epey risk olmasına karşın yine de çarpa çarpa da olsa zig zagla da olsa yoluna devam edecektir. Xbank ve akbnk. Dolar altın emlak faiz ve de endeksten epey alacağı var.
    Sadece tahmin.

2. sayın sahna twetterdan baktığım takas bi,lgileri ile senin paylaşımın tutmuyor.twetterda Borsacı paylaşmış 11milyon 200 bin lot A1 satışta görünüyor ama sende görünmüyor hangisi doğru acaba?
    Son düzenleme : .bozoklu.; 19-10-2020 saat: 19:48.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. Xbank 1234 rakamına ulaştı bugün. 5 ekimde çizilen grafik, kar satışları yada düzeltme yada göstergelerin soğutulacağı yer flama sonrası yatay çizgi ile belirtilmiş, az üstü az altı olması mümkün.
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Xbank için aşağıdaki grafik ve salı çarşamba önemli. Karar anı.

5. özür dilerim garanla akbankı karıştırmışım.çelişki yok.

https://pbs.twimg.com/media/Eks319uW...pg&name=medium
    garanti tt olmuş.
    babanın biri a1 n açığını mı buldu acep.
    gerçi tera-a1 iki kılıksız kurum.
    benden lot istemesinler,vermem
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    12 iyimiş

5.42 ortalama maliyetle 2 aydır beklemeye devam. maalesef ilk kurşunu büyük düşüşten önce 5.91 de atma hatasında bulundum.

Halkbank da var. Ama oranı daha az. Birde TSKB var biraz.

Halkbank ı seviyorsunuz sanırım Sn.Kızıldağ ?
    TSKB halen var da keşke ağırlık onda olsa imiş . Halkbank tam fiyasko şimdilik. Seçimden önce de adam olacak gibi değil. Akbank maliyetlerime yakına geldi. TSKB 45 gündür tutmanın meyvesini verdi gibi desemde bunun tamamiyle şans olduğunu kabul etmem gerek. Darısı ağır top Akbank'ın başına

8. ahbe aklımı kaybedecem yükseliş başlamadan tskb ye geçmeye karar vermiştim bir kuruş yukardan alım emri verseydim şimdi çok mutlu bir yatırımcı olacaktım kısmet olmadı. yine ayazda kalmaya devam.akbank tskb veya işc nin pisliği bile olamaz sanırım.yanlış yere demir attık. herşey kısmet işte salaklık bende gittik bir bayanın yönettiği kör bir bankaya giriş yaptık.

Sayfa 409/651 İlkİlk ... 309359399407408409410411419459509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •