Special Days Image
Sayfa 305/651 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gino Yazıyı Oku
    Bu hafta teknik olarak izleyeceğim fiyat haftayı 5,04 üstünde kapatması lazım haftayı.
    2009 dan gelen yükselen trendi buradan geçiyor kağıdın ilk düşüşte buradan dönmüştü bu sefer yükselen trend kanalının altına gelerek yatay destek 4.50 civarında tutundu gibi ama 11-12 yıllık yükselen trend kanalına dönmesi lazım,eğer bu hafta da bu fiyatın altında kalırsa 2 haftalık kapanışı yapmış olacak ki bu kanalı kırmış olacak.burayı test etmesi gerekiyor bu hafta kırmaya çalışması lazım.

Ek 25655
    siz belirttiğiniz rakamları beklerken arkasından bakarsınız net!

2.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    siz belirttiğiniz rakamları beklerken arkasından bakarsınız net!
    Arkasından bakarsın derken yükselecek ve alamıyacakmıyım yoksa 5 e hiç gelemeyecek ve düşecek arkasından mı bakacam anlamadım?
    4,76 kapattı 25 pips aşağıda belirttiğim yerden bu kadar uzun bir trend kanalını hiç test etmeden kırmayacağını düşünüyorum.
    Sanırım düşecek diyorsunuz orada da takip edeceğim 4.50 civarları (maliyetim 5 civarları)onuda aşağıya kırarsa nerde duracağını kestirmek zor sıkıntılı rakamlara gelebilir aşağılarda.Bu yüzden stop olurum 4.50 altında.

3.  Alıntı Originally Posted by gino Yazıyı Oku
    Arkasından bakarsın derken yükselecek ve alamıyacakmıyım yoksa 5 e hiç gelemeyecek ve düşecek arkasından mı bakacam anlamadım?
    4,76 kapattı 25 pips aşağıda belirttiğim yerden bu kadar uzun bir trend kanalını hiç test etmeden kırmayacağını düşünüyorum.
    Sanırım düşecek diyorsunuz orada da takip edeceğim 4.50 civarları (maliyetim 5 civarları)onuda aşağıya kırarsa nerde duracağını kestirmek zor sıkıntılı rakamlara gelebilir aşağılarda.Bu yüzden stop olurum 4.50 altında.
    yok benim anladığım kadarıyla bu rakamlar da beklemez gider daha alayım derken bakakalırsınız gibi demek istemiş sanırım.

YTD.

Garan toparladı biz halen eksi.Ilginc bir sey de kagıdı bize gore Mart baz alınınca yarı yarıya pozitif ayrısan Bim geri alım acıkladı 10 milyon lot ya da 700 milyon lira.Bu cephede bir sey yok degisen.Dayak son hızla devam ediyor,Garan da dinleniyorlar en azından,Bazı firmalar da yatırımcı kum torbası olmasın diye siper oluyor.YTD

5. Aktif rasyo %95 e düşürülmüş mevduat bankalarında fakat piyasa için yeterli değil sanırım çünkü hiç tepki yok.
    Pardon akkızda hiç tepki yok,Garanti ve isc de biraz da olsa tepki var.
    İşc akbank ı geçti bu arada.

6.  Alıntı Originally Posted by gino Yazıyı Oku
    Aktif rasyo %95 e düşürülmüş mevduat bankalarında fakat piyasa için yeterli değil sanırım çünkü hiç tepki yok.
    Pardon akkızda hiç tepki yok,Garanti ve isc de biraz da olsa tepki var.
    İşc akbank ı geçti bu arada.
    evet işbank geçti bizimkini, ender bir durum tarihi fiyatlara bakınca en son 2006 yazında olmuş.
    diğer uçta da akbankın işbankın fiyatını 1.7'ye katladığı fiyatlar olmuş.
    benzer büyüklükte iki banka için %70 fiyat oynaklığı fazla bence ama piyasa işte..

Isbank ile 100 kademe oynadı bu son aylarda.Bir de bu kagıt ozellikle Xbank endeksini dibe cekmekte bası cekiyor.Xbank 6 ay once bist 1200 iken 1750 idi simdi bist 100 ile xbank esitlendi 1060 gibi.Cok ilginc donemler yasanıyor.Banka sahipleri bundan ders vıkarmalı ve hisse degerini gelecekte koruyacak mekanizmalar uzerinde calısmalı.YTD

Hisseyi citmeye ant icen Citi bugun de citmeye devam ediyor.Satmalara doyamadı.YTD

Sayfa 305/651 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •