Sayfa 474/651 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. bu akşam saat 21:00 civarı Fed faiz kararını açıklayacak beklenti faiz artışı olmayacağı yönünde lakin orada ki duruş ve açıklamaları ABD vadelilere etki edeceği kesindir !

yanısıra yarın saat 14:00 de bizim PPK kararı açıklanacak orada beklenti ise 050 ila 100 baz puan arası bir faiz artışına gidileceği yönünde.!

durum şudur ki bizim PPK toplantısından alınanacak karar Fed toplantısı kararından bir gün sonrası olması neticesi ile.... FED den çıkacak karar ve tutuma bağlı olarak bizim ki lerinde ona göre bir yol çizeceğini düşünebilirsiniz....şayet FED'den çıkacak karar ne kadar belli de olsa orada ki açıklamalar ABD 10 yıllık vadelilere düşmesine bağlı bir açıklama oluşursa yarın bizim PPK kararından o denli faiz artışı olmaz hatta pas dahi geçilebilir.

genel endex'in teknik indikatörlerine ve bulunduğu seviye göz önüne alarak değerlendirirsek yarın ilk etapta açılışla birlikte eksiye yönelip ve sonra saat 14 de açıklanacak PPK kararı ile birlikte geri tepki alımları ile artıya dönüp ve gün sonunu da endex de yeni bir zirve ile birlikte artı kapatabileceği gözüke bilmektedir.

bu bağlamda yarın ki volatile ve momentum yüksek olacak denebilir özelliklede bankaçılık sektöründe yüksek hacimler oluşacaktır.

YTD.

2. Üstadım demek yarın düşük maliyetle mallanmak isteyene müthiş bir fırsat olacak. Ne kadar aşağıdan toplanırsa uzun vade de keyif çayı olacak. Tabi toplu değil kademeli alım mantıklı. Herkes ruh yapısına göre borsaya girmeli. Ben ne uzuncular gördüm, 5-10 sene beklerim deyip 2 seans geçmeden nefes nefese can havliyle hissesini satan. Ya da Torunlarıma alıyorum deyip % 2 kar gördü mü anında satan. Hiç boşuna yatırımcı kendinizi gazlamasın, borsada al-satları mantığımız değil, bilinçaltımız yapıyor.

Yatırım al sat tut tavsiyesi değildir.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

3. Yandı gülüm keten helva.

Bu yediği son taban olabilir, değilse 2.5'a kadar yolu olabilir. YTD. Taban çözülsünde girelim diyen çok var ama dikkatli olmak lazım. çok dikkatli hem de.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

5. Yatirimciyi sogusleme operasyonu bunlar. Ytd

Xxx cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Dolara yüklenen iki bankadan bahsediliyor, insanların tahmini garanti ve akbank galiba tabanı bozamadı

vur kaç , gömlekçilik yapayım biraz
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Sayfa 474/651 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •