Sayfa 218/651 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. biz yabancının gelmesini beklerken onlar hala çıkıyor. her gün yabancı takası düşüyor. bist 30 hisseleri de yabancı ağırlıklı olduğu için sıkıntısı bitmeyecek. borsada artık bist 30 dışı hisseler bana daha güvenli geliyor. bütün ezberlerimiz bozuldu artık.

2. Patronnnnnnnnnnnnnnnnn
    Biraz albaraturku ORNEK ALLL
    adamlar resmen ve fiilen hissem duserse yine alima devam ederim dedi.
    SENDEN TIK YOK PATRONNNNNNNN
    Yaziktir gunahtir bu millete birak bu oyunlari.
    Milletin ahini alma .kefenin cebi yokkkkkk.

3.  Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    biz yabancının gelmesini beklerken onlar hala çıkıyor. her gün yabancı takası düşüyor. bist 30 hisseleri de yabancı ağırlıklı olduğu için sıkıntısı bitmeyecek. borsada artık bist 30 dışı hisseler bana daha güvenli geliyor. bütün ezberlerimiz bozuldu artık.
    Bist30 da bankalar dışında ereğli ve thy biraz geri ki onlarda bankalardan iyi.Bankaları saymazsak bist30 gayet iyi.

4.  Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    Bist30 da bankalar dışında ereğli ve thy biraz geri ki onlarda bankalardan iyi.Bankaları saymazsak bist30 gayet iyi.
    Bankaları sayma Ereğliyi sayma THYyi sayma Tüpraşı sayma e ne kaldı geriye ? Bunlarin hacminin toplamı bist 30un yüzde 60idir zaten

bim bakkalı say
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Bankaları sayma Ereğliyi sayma THYyi sayma Tüpraşı sayma e ne kaldı geriye ? Bunlarin hacminin toplamı bist 30un yüzde 60idir zaten
    Ykb ve tskb gayet iyi diyebiliriz.Onları kötü performans olarak sayma Peki o zaman bu endeks nasıl 116 bin oldu %60 ise ?

Alıntı Originally Posted by v**ue Yazıyı Oku
    Ykb ve tskb gayet iyi diyebiliriz.Onları kötü performans olarak sayma Peki o zaman bu endeks nasıl 116 bin oldu %60 ise ?
    tali senetlerin bitteki ağırlığını artırdılar yoksa şuan bist en baba 95kyi geçmez yoksa şu endekste ak banken az 8 lira garan 11.50 işc 7 vak 6.50 yapı kredi 3 lira olması lazım ama şuan sürünüyorlar

8. Butun spek kagitlari 3 katladi. Biz daha 6 geçemedik zoruma gidiyor. Aylardır bekle bir cop hissede akbk ve bakalar bistin cop oldu. Bu beyinsiz yabqnciya güvenip qldik 3 yilda dip ustune dip yedik.

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 218/651 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •