Sayfa 187/651 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. akbankın baş düşmanı ak yatırımın elinde ne kadar akbank hissesi var bilgi verecek olan lütfen esirgemesin

Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    akbankın baş düşmanı ak yatırımın elinde ne kadar akbank hissesi var bilgi verecek olan lütfen esirgemesin
    sabancıların hisseleri ak yatırımda
    bilmek zor.
    451 milyon lot
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    akyatırım akbankın en azılı düşmanı hergün yüklü miktarda akyatırım satış yapıyor.yani akbankın düşmanı yine akbankın kendisi bunu anlıyamadım işte.bir kişi mantıklı bir yorum getirse memnun olurun
    yabancı girerse bankalar gider denmiyor mu... ee, ay başından beri nette yabancı girişi var; birileri satacak ki yabancı da alacak... ha ak yatırımdan satılmış ha garanti yatırımdan ha deniz yatırımdan.. ne fark eder...

kimse satmasın kimse de almasın mı istiyorsunuz anlamıyorum....
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

4. Akyatırım dolar bazında kardamıki satıyor
    Daha aşağıdanmı almayı planlıyor
    Veya ne hesabı var
    1-2 haftada anlarız

5. sayın rasit akyatırımın %100 payına sahip olan kurum ne yazıkki AKBANKtır.yani akbank dolaylı olarak kendi hissesini ucuza pazarlıyor ve durmadan satıyor,ne hikmetse?

6. A

Redmi 8A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. sayın gulahmetin paylaşımı incelenirse akyatırım akbankta ......muş gibi çılgınca mal boşaltıyor.teşekkürler gulahmet kardeşim

8.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    sayın rasit akyatırımın %100 payına sahip olan kurum ne yazıkki AKBANKtır.yani akbank dolaylı olarak kendi hissesini ucuza pazarlıyor ve durmadan satıyor,ne hikmetse?
    akyatırımın kime ait olduğunun bir önemi yok... akyatırımda hesabı olan binlerce kişi var ve satışlar bunlardan geliyor... aynı garantı bankasında garanti yatırımdan gelen satışların bbva'dan değil garanti yatırımda hesabı olanlardan veya isctr'de iş yatırımdan gelen satışların iş bankasının kendi satışının değil iş yatırımda hesabı olan binlerce yatırımcıların bazılarından geldiği gibi...

peki mesela iş bankasında iş bankasının kendi satış yapamaz mı... yapabilir.. ama o zaman hakim hissedar olarak satış yaptığı için bunu açıklamak zorundadır...

bkz. iş bankasında geçen hafta yapılan 29.2 milyon lotluk satış
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/850489

peki akbankta hakim ortak satış yapamaz mı... yapabilir.. ama bunu açıklamak zorundadır...
    bkz. Serra Sabancı'nın nisan ayındaki satışı
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/839069
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 187/651 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •