Sayfa 485/651 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Malesef gorunen oki bu senede Turkiye turizmini vuracaklar. Artık masa altından değil göstere göstere yapıyorlar.
    Dunyada malesef sistemler belli bir kesimin kazanması ve diğerlerini sömürmesi üzerine kurulmuş.Bunlarda kesin olarak yahudiler ve uşakları.
    Bizde umutla hisse fiyatı kalkacak ve bizde kar edeceğiz yâda zararımızı kurtaracagiz diye hergun ömrümüzden yiyoruz. Artik yarını bile kestirmek mümkün değil. Doga değişti. Tarladaki mahsuller bu günlerde dondan ve soğuktan dolayı mahvoldu.
    Bu kazalarda düşen helikopter ve uçakların düşüş tarihleri dikkat çekici. Aklıma bazı soru işaretleri geliyor.Muhtemelen çoğu insan için oyledir.Askerlerimize Allahtan rahmet diliyorum.
    Bu günlerde geçer Allahın izniyle. Yeterki biz birlik olalım. Allah bizi doğru yoldan ayırmasın
    Hissede şu an bir beklentim yok. Zararım çok.Ortalik gergin.Umarim bir gun gercek fiyatına gelecektir.Allahtan herkese sabırlar diliyorum.
    Ytd

Xxx cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzun vade korkmayın, acil ihtiyaç paralarınızı gömmeyin, daha salar mı salabilir, sabır...
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,759
    Şaka gibi.isctr 4.88 yakınca,5000 alış yazdım anında 4,91 gitti. Karanlıkta 4,93 oldu
    Aynı anda tepki gelmiş olması lazım.Yarın ak da deneyeceğim

Piyasa sığ çünkü, bu kimilerine göre büyük yıkım öncesi son sinyaller... ATIYORUM, YTD.

5. Bankalar Bist'de bomboş balon gibi. Ereğli, Petkim, şişecam gibi sanayi, beyaz ve elektrikli eşya, otomotiv şirketlerinde yatırımcı parasını 10'a 20'ye katlarken banka şirketleri yerlinin canına okudu, adeta borsadan tiksindirdi. Yıllar geçti parası pul oldu, enflasyonla beraber reel kaybı % 90 ların üstünde. Bu kadar insana kan kusturduktan sonra yeni iştahlı hevesli yerli yatırımcıyı biraz zor çekeler kendilerine.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

Valla gelen yeni yatırımcı işi biliyor sanırım, geçen bir istatistik gördüm , gelen ky'lerin çok büyük bölümü küçük tahtalara girmiş görünüyor. Bizim gibi eski kaşarlarsa işi biliyoruz ya sağlam tahtalar bist 30 peşindeyiz. oysa şurdan işgillenmeliydik; hatırlarsanız tv'lerde boy boy sağlam tahtalara girin diye reklam ve çağrı yaptı kimi deyyuslar. Bu ülkede yetkili ERK ne derse tersini yapacaksınız. Dolar satın mı dendi hemen alacan. Büyük tahtalara girin mi dediler hemen ordan tüyecen.

YTD. SALLIYORUM muz cumhuriyetindeki olaylardan, Türkiyeden değil.

dolar da da bugün bir oynaklık yok fakat bankaların gözü hala toprağa bakıyor.

8. İşkenceye devammmm.

Sayfa 485/651 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •