Sayfa 425/651 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Vakbnk sayfasına yazdım. Akbnk da ve diger Bankalar dada Tskb hariç. BOFA VE YKB ROBOT SAVAŞ,’ı var. Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    bist 1700 puan yükselirken bütün senetler çıkarken bu alçak ******** kağıt neden yatay gider lütfen bilen varsa açıklasın.ALLAH belanı versin akbank yönetimi.. korana belasından telef olasınız inşallah....sabancı holdin yönetim kurulu başkanı veya akbank yöetim kurulu başkanı veya akbank genel müdürü veya BDDK başkanı gebermiş deseler kurban adadım.hisse satıp kurban alıp kesecem yeter artık canımız çok yanıyor çokk sizde Allah korkusunun zerresi yok.......BU EZİYETİ bırakın artık yada çare bulun.banka batıksa açıklayın .yoksa hisse alımıyla temettü açıklamasıyla veya gerizekalı kişilerin uydurduğu aktif rasyo uygulamasını kaldırın.binlerce insana işkence yapmayı bırakın'
    katılıyorum, teşekkürler..

3. Dolarda kırılma olmadan bankalarda yukarı yönlü hareket bence uzak ihtimal, + haziran ayındaki ucuz kredilerin geri ödemeleri de bankacılık sektörünün geleceği icin önemli. Patlak lastik kamyonu uçuruma sürükler..MB başkanlık değişimi cok kritik, 19 u beklemeden karar gelirse pozisyonlar sertlesebilir,izleyeceğiz..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Isıtılıp ısıtılıp masaya servis edilen Covid
    Dolar
    Muhteşem yöneticilerimiz
    Abd seçimi + bize ekstradan potansiyel olumsuzluğu olacak yeni başkanı
    Yerlerde gezen banka hisseleri

Bütün şartlar uygun görünmekte. Bakalım önümüzdeki günler/haftalarda neler olacak bekliyoruz.

Biden Ocak ta göreve başlayacak
    Birkaç ay masasını düzenlemekle geçer.
    Mart ta da hulk un davası yanlış hatırlamıyorsam. Bu adamın Yunan-Ermeni lobilerine yakınlığı biliniyor.Bakalım reel politik bunu lehimize dengeleyebilecek mi?

Tahminler, beklentiler,analizler.
    Ama çoğunlukla da terse yatırıp beklenmeyeni yapan borsa.Bir anda tüm tahminlerimiz çöp olur. Biz yine de yazalım da sayfa ilerlesin .

Yatırım tavsiyesi değildir,şahsi tahminlerimdir.

Beynim yandı ortak.
    Nereye dönsem bilemedim.
    Bıktım dünyanın dertlerinden usta
    Tek umudum uzaylının biri beni kaçırsa
    Elimde akbank bohçasıyla beklemekteyim.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Beynim yandı ortak.
    Nereye dönsem bilemedim.

Hahhaa haha 😃
    Sahna ortak bizde o şans da yok.
    Sıra var daha bize. 2017 de 10 liradan hulk alan bi muhterem dostumuz vardı hulk sayfasında. 1 yıldır ortada yok.Muhtemelen uzaylılar onu kaçırdı.Hisseyi incelemeye aldılar büyük ihtimal ama hiçbir şey anlayamadılar.

7.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Beynim yandı ortak.
    Nereye dönsem bilemedim.

Gerçi uzaya gitmeye de gerek kalmadı. Zihniyetimizle,sorunlara koyduğumuz teşhis ve çözümlerle biz de artık uzaylı sayılırız dünyada.Önceki haftalarda ekranda tüm dünya borsalarında tek kırmızı bizdik. Dolar ın sürekli hızla yükseldiği tek ülkeyiz. Elalem elektron teleskobuyla uğraşır; biz de afetlerden bilimsel yöntemle değil duayla korunmaya çalışırız. Şükür halimize.

8. Yabancının hisselerini satıp gitmesinin en büyük nedenlerinden biri MB nin bağımsızlıgını kaybettiği iddiasıydı...
    Artık iddia değil gerçek...
    Olumsuz....
    hele birde gelenin faiz artıracağı iddiası var enteresan...
    yarın belli olur nasıl etkileyeceği..

Sayfa 425/651 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •