Sayfa 544/651 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Evet Zamanlama mükemmeldi ben 88 binlot almıştım bu gün 48 binini 10 ila 10,18 arassı satıp alkim aldım. gerekce. küçük bir düzeltme gelebilir ihtimali + alkim düşük kaldı. Hayırlısı bakalım. Bolkazançlar.
    tebrik ederim.

Alıntı Originally Posted by ereglili Yazıyı Oku
    tebrik ederim.
    Alkimleri24 kusurden çaktım ama iyimi yaptım kötümü bilemedim.Bu seferde Petkim'de bulastim,tabi akbanklarin bir kısmını tekrar aldım. Akbankta ciddi düzeltme zannediyorum 11.6 da gelebilir Hayırlısı bakalim

3. Burası sizin işlem kişisel hesap envanterinizin paylaşım yeri mi ?
    Bu tür yazıya cevap veren arkadaşlarıda anlamak mümkün değil
    Her sefer kıymetli bir bilgi var mı düşüncesi ile forum a giren biz takipçileri boşa meşgul etmek,
    manipülasyon yapmaktan başka amacı olmayan paylaşım

usta bana bırak tahdacıyı kızdırınca yukarı sürüyor merak etme söverim tahdacıya

Alıntı Originally Posted by MTC Yazıyı Oku
    Burası sizin işlem kişisel hesap envanterinizin paylaşım yeri mi ?
    Bu tür yazıya cevap veren arkadaşlarıda anlamak mümkün değil
    Her sefer kıymetli bir bilgi var mı düşüncesi ile forum a giren biz takipçileri boşa meşgul etmek,
    manipülasyon yapmaktan başka amacı olmayan paylaşım
    Sayın MTC Alıntı;Her sefer kıymetli bir bilgi var mı düşüncesi ile forum a giren biz takipçileri boşa meşgul etmek.

Önce şunu söyliyeyim dilerseniz engellersiniz. benim verdigimde çok kıymetli bilgi idi.. öncc kelepir oldugunu bilanço rakamlarına dayanarak bir arkadaşla birlikte söyledik. ben iyi bir temelciyim ama çok iyi bir teknikciyim. buraya gerçekten aldıgım iki hisseyi söyledim fiyat teleffuz etmedim, Bazıları teknik analiz öngörüsü der bazılarıda duru görü der. İkiside tuttu. Burada manipilasyon gibi çirkin bir tanımlama ile bizlere saldırman çok çirkin

6. Bu hafta 800 milyon tl. para girişi ile tarihi zirve üzeri haftalık kapanış oldu. Arkaya yaslanıp izlemek lazım.

garanti nin 18,70 olduğu yerde akbank ın 10,50 olması komik ötesi. 15 in üzerinde olması gerekir.

bankacılık kesimi ucuz deniyor, akbank ın fiyatı bankacılık sektöründen de farklı olarak ucuz fiyatlanıyor.

Sayfa 544/651 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •