Sayfa 490/651 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 5206 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Bugunkü masal şoyle; Ak ve Garan da bir yabancı portföy mal satacak , haber önceden alınıyor,her ne hikmetse Garan 7.28 den 31 e giderken satmıyor. Akbnk da 4.95-97 den satmıyor. Akıllı amcalarda başlıyor. Bu seviyelerde acıga satıp Garan’ ı 7.22 de sattırıyorlar. Akbnk da 4.92 seviyelerden. Bu seviyeler gelince diger Bankalarıda asagı çekip panik yaptırıyorlar.Artık bu Asalaklardan bıktık. İnsider trading yaptıran ihbarcılar dan da bıktık. Ne zaman gercek Borsa olacagız. Ytd

2. akbnk günlük....

geçmişi tekrarlarsa 3 bölüm halinde dejavu yapabilir

şu an 1. bölümün sonuna gelmiş her an 2. bölüm olan genişleme bölümüne geçebilir

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

3. xbank haftalık ....

umarım elmas çalışır ....

[IMG][/IMG]
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

4. XBanka 1106 üzerinde bugunde kalacaktır. 1240-1300 bandına dogru. Düşe kalka gidecek gibi. Teknikçilerin yorumu. (Halkbnk davasında olumsuz duyumlar yada Gelişmeler olmazsa.)Sanırım Nato toplantısında kartlar masaya gelecek. Şuanda ki tek Risk bu. Ufak ufak Yabancı portföylerinde alışları var. PPK. toplantısında faiz aynı kalırsa ; Normal seyir devam eder. Ben keşke 100 Bazpuan düşerse diyorum.Bankalar o zaman uçar. Ytd

Abd endekslerde bir duzeltme gelirse buraya yansır korkusu ile bekliyorum.Dow 32 sp 4000 altına dusecek diyen uzmanlar var orada.Fakat bu kadar para basıldı genisleme var.Ortada bir durum.Bizde oradaki banka fk ları ile alakası olmayan fiyatlama var.Mesela Bank of newyork 52 haftanın zirvesinde.Bizimki 1 dolardan 58 sente inmis su an.Satsam mı bilemiyorum ya abd duzeltme gelşrse bir yandan da fiyat yerlerde.YTD

Bugun karanlık oda is c bir kademe yukarıdan bu iki kademe asagıdan kapadı. Sabah "6 kademe fark vardi

7. Arkadaşlar,MSCI Global Small Cap Endekslerinde Değişiklikler ve türk banka hisselerinde endeksten çıkarılma olacaktı,,,bu gece açıklanacaktı? bilgisi olan varmı?

Alıntı Originally Posted by kingboy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,MSCI Global Small Cap Endekslerinde Değişiklikler ve türk banka hisselerinde endeksten çıkarılma olacaktı,,,bu gece açıklanacaktı? bilgisi olan varmı?
    Ykb çıktı

16th cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 490/651 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •