Sayfa 575/652 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 4,593 - 4,600 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. TEMETTÜYÜ 20 TL ÜSTÜ ÖDEME BEKLENTİSİNİ BU FORUMA NOT ETMİŞTİM.

1 BÖLGE DENEN YER 17.45-19.15 arası bölgedir. .2 yeşil barı bugün , yarın yakarsa 1. bölgeye giriş gerçekleşir.

halkbankası ve vakıfbankın tavan olması yarın da olumlu yansıyacaktır BANKALARIMIZA.. SONRA BUMERANG TİPİ BİR GRAFİKSEL OLUŞUM DA SEÇENEKLER ARASINDADIR. 20 tl değmesi ve hafif geri çekilmeler ihtimal dahilindedir. 1 bölge ana destek olmalı altında sarkmalarda 16.20 ana uzun vadeli SON destek olmalı

ÇOK SAYIDA İHTİMAL VAR 18.60 VEYA 19.15 TL TEST ETMESİ hafif ve orta geri çekilmeler ve boyuna farklı yapılar, ilginç formasyonlar söz konusudur.

endeksten bağımsız, haklı fiyatlamalara yelken açılması oldukça güzeldir.

endeks= hektaş+sasa olmuş bu artık

endeks = banka+holdinge doğru evrilecektir.

2. Sadece dönüyoruz hacimle, biriktirme yok.

Esen kalın

3. Dönemeç yerlerini yazayım.
    16.80 ile 17.49 geçilemez endeks de ani bir %5 yeşil yakarsa arkası malum olabilir ytd ..git gel marjları bir kaç kez daha genleşip daralabilir de ...ytd ( tahmini yatay piyasa volatil formasyonları )

Testere formasyonu devam edebilir.Bunun dışına çıkmak için , Sağlam bir tavan gerekebilir, ivmeli başlayan yukarı hareket dışında fake çıkışlarda nakte dönülebilir nakit (%20-80) ytd. dönüşlerde düşüşlerin %13 seviyelere kadar olabileceğini ortalamalar gösteriyor . Ytd . Sasa hektaşa ...vb pahalı hale gelmiş yan tahtalara da hedef vermek de haftaya zorlaşabilir ...Ytd .

Her tür olumlu olumsuz sıradışı habere de hazır olunmalı dolar tl den çok daha büyük operasyon , siyaset ve güvenlik riskleri de mevcut olabilir. Ytd Kolay gelsin .

Güvenli yatırımcı olmak için hisse nakit geçişlerinde doğru zamanlama şart dirençlerde çok fake hareketler olabilir ancak 5550 puana kadar bist 100 hedefi için de tetikte olunmalı 4850 yukarı kırılırsa bullish trend sertleşebilir.

Dirence dönük stratejilere ve ev ödevlerine çalışmak şarttır. Al -sat ve sat - al cılar için bu haftaya planlı , hazırlık yapmak iyidir ytd .

4. 10.000 TL faizsiz 6 ay vadeli kredi ve tanıdığını Akbank'lı yapana 300 TL para vererek, müşteri sayısını ciddi anlamda arttırdı. Diğer bankalarda özellikle İş ve Garanti'de böyle bir durum görmedim. Müşteri sayısını daha doğrusu dijital üye sayısını önemli ölçüde arttırmasının özel bir nedeni olabilir mi diye düşünüyorum. Tamam, bu şekilde sadece mobil bildirim ile bile çok iyi mevduat toplayıp yine aynı şekilde çok iyi kredi, kredi kartı hizmeti verebilir. Ama neden sadece bunu Akbank yaptı son dönemde. İşbanklarımın bir kısmını bu hafta içi Akbank ile değiştireceğim. Yukarıda bahsettiğim nedenler ve finansal rasyoları ve de yıl başından bu yana getiri olarak diğerlerinden geride kalması benim için makul sebep.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    hareket başladı devam eder mi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Her şey mümkün borsada KRİSTAL bir küre yok 2-3 yön tayini için bist 100 4900 üstü günlül kapanışlar beklenebilir .

Alıcı iştahı ve hacimler takip edilmeli ...orda da yanıltıcı işlemler olabilir .

Düzeltme veya çıkış eğrisinin konsolide olacağı bölge kararsızlığı var. Ytd

7. 2 gün önce 16.80 ve 17.49 2 adet dönemeç var demiştik. dönemeçler geçildi 17.49 dönemecinden bugün geri dönüp onay bile alındı . her şey gayet normal seyrinde ilerliyor. her gün tavan veya %5 bekleyen de boşa beklemesin ,

Şükür 2 VİRAJI da aynı gün net, şekilde sağlıklıca DÖNDÜK , ŞİMDİ 17.49 ALTI KAPANIŞLARDA tuzak şekilde mal toplanması ve 19.15 -21.50 bölgesi hedeflenmeyecekse gap bırakmadan adım adım ve sakince ilerlenerek veya hızlıca 19.15 -10.70 DÜŞÜŞÜNDEKİ GAP BÖLGELERİ sırayla hedeflenebilir.YTD ( alım tavsiyesi değildir. O YUKARDA DURAN demokles kılıcı gibi duran gap boşlukları er geç kapanacaktır. )

gelecek öngörülemeyeceğinden aralık sonuna kadar VOLATİL hareketlere de hazırlık olmak şarttır. banka hisseleri ucuz endekse dönük bir düzeltme hareketinden ne kadar etkilenirler , bu hareket ne zaman ve hangi derinlikte olur eğer gerçekleşirse burası önemli ve dikkat edelim, Bu gerçekleşirse neler olacak , bunu da merak ediyorum. Yaşanıp yaşanmayacağını kimse bilemez ve bunu kimse öngöremez .

2023 SENESİNE 1 DOLAR ÜSTÜ AKBANK İLE GİRİŞ YAPMAK HEPİMİZİN isteği ve mütevazi hedefidir, çok gerilerde kalan bir hisse 5 doları geçtik , asgari 1.1 dolara bile yaklaşamadık ki 260 dolar endeks değerinde cüce fiyatlardayız.

diğer bankalar tur bindirmiş neredeyse ensesine gelmişler fiyatlamalarda, fiyat içinde ve alımlardaki ağırlık da güzel ancak gerçekçi bir ARZ TALEP fiyatlaması değil, 6 ay öncesinden spekler akbanktan ellerine çekmiş olsalar ve DÜMDÜZ şekilde piyasaya bırakılsa hisse 25 tl üstünü fiyatlar gibi bir his var içimde ya neyse arkadaşlar... 8 tl den 17.50 tl ye gelen hisse var 4.50 tl den 12.00 tl ye giden hisse var .%50 fiyatlama cidden kayıp durumda nerede bu rakam acaba merak ediyorum. YTD

HAFTAYA GÖRÜŞMEK ÜZERE hayırlı günler dilerim faiz düşüşü POZİTİF anlam ve değerdedir.Büyümeye katkıda bulunacak bankalarımıza sahip çıkalım bu faiz ortamının avantajlarını değerlendirelim,kredi çekmekten korkmayalım ve dolar artar paranoyasına prim vermeyelim, kötümserlere kalsaydık ülkede ne kobi ne sanayici ne de tüccar kalırdı tümü malını, şirketlerini , işlerini, emeklerini yabancılara satar ülkeyi terk ederdi ,bunu görmek isteyenler anti kapitalist popülist bile değil olsa olsa salaktır. RESESYON VE KRİZ şakşakçılarına prim vermemek şart ülke ekonomisi %5-50 enflasyona ağlayacak yapıda değil, asla yumuşak karınlı değiliz, sert ve krizlere en zor şartlara aşina , tecrübeli , sürekli finansal çözümler ve yan alternatifler bulan, yeni kaynaklar bulabilen, geliştirebilen krizlere alışkın yapıda bir ekonomik modele sahibiz, agresif büyüme odaklı bir sermaye sınıfı ve kar etmeye mutlak odaklı bir girişimci nüfus var , bunlar var oldukça ekonomimiz pek de küçüleceğe benzemiyor .
    Son düzenleme : Deniz Ali; 24-11-2022 saat: 15:37.

8. Slmlar

sizin aşağıdaki paylaşımdan sonra TCMB'nin bankalara olan düzenlemesi geldi ve xbank satış yedi. bundan sonraki senaryo nedir.

syg.

Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    2 gün önce 16.80 ve 17.49 2 adet dönemeç var demiştik. dönemeçler geçildi 17.49 dönemecinden bugün geri dönüp onay bile alındı . her şey gayet normal seyrinde ilerliyor. her gün tavan veya %5 bekleyen de boşa beklemesin ,

Şükür 2 VİRAJI da aynı gün net, şekilde sağlıklıca DÖNDÜK , ŞİMDİ 17.49 ALTI KAPANIŞLARDA tuzak şekilde mal toplanması ve 19.15 -21.50 bölgesi hedeflenmeyecekse gap bırakmadan adım adım ve sakince ilerlenerek veya hızlıca 19.15 -10.70 DÜŞÜŞÜNDEKİ GAP BÖLGELERİ sırayla hedeflenebilir.YTD ( alım tavsiyesi değildir. O YUKARDA DURAN demokles kılıcı gibi duran gap boşlukları er geç kapanacaktır. )

gelecek öngörülemeyeceğinden aralık sonuna kadar VOLATİL hareketlere de hazırlık olmak şarttır. banka hisseleri ucuz endekse dönük bir düzeltme hareketinden ne kadar etkilenirler , bu hareket ne zaman ve hangi derinlikte olur eğer gerçekleşirse burası önemli ve dikkat edelim, Bu gerçekleşirse neler olacak , bunu da merak ediyorum. Yaşanıp yaşanmayacağını kimse bilemez ve bunu kimse öngöremez .

2023 SENESİNE 1 DOLAR ÜSTÜ AKBANK İLE GİRİŞ YAPMAK HEPİMİZİN isteği ve mütevazi hedefidir, çok gerilerde kalan bir hisse 5 doları geçtik , asgari 1.1 dolara bile yaklaşamadık ki 260 dolar endeks değerinde cüce fiyatlardayız.

diğer bankalar tur bindirmiş neredeyse ensesine gelmişler fiyatlamalarda, fiyat içinde ve alımlardaki ağırlık da güzel ancak gerçekçi bir ARZ TALEP fiyatlaması değil, 6 ay öncesinden spekler akbanktan ellerine çekmiş olsalar ve DÜMDÜZ şekilde piyasaya bırakılsa hisse 25 tl üstünü fiyatlar gibi bir his var içimde ya neyse arkadaşlar... 8 tl den 17.50 tl ye gelen hisse var 4.50 tl den 12.00 tl ye giden hisse var .%50 fiyatlama cidden kayıp durumda nerede bu rakam acaba merak ediyorum. YTD

HAFTAYA GÖRÜŞMEK ÜZERE hayırlı günler dilerim faiz düşüşü POZİTİF anlam ve değerdedir.Büyümeye katkıda bulunacak bankalarımıza sahip çıkalım bu faiz ortamının avantajlarını değerlendirelim,kredi çekmekten korkmayalım ve dolar artar paranoyasına prim vermeyelim, kötümserlere kalsaydık ülkede ne kobi ne sanayici ne de tüccar kalırdı tümü malını, şirketlerini , işlerini, emeklerini yabancılara satar ülkeyi terk ederdi ,bunu görmek isteyenler anti kapitalist popülist bile değil olsa olsa salaktır. RESESYON VE KRİZ şakşakçılarına prim vermemek şart ülke ekonomisi %5-50 enflasyona ağlayacak yapıda değil, asla yumuşak karınlı değiliz, sert ve krizlere en zor şartlara aşina , tecrübeli , sürekli finansal çözümler ve yan alternatifler bulan, yeni kaynaklar bulabilen, geliştirebilen krizlere alışkın yapıda bir ekonomik modele sahibiz, agresif büyüme odaklı bir sermaye sınıfı ve kar etmeye mutlak odaklı bir girişimci nüfus var , bunlar var oldukça ekonomimiz pek de küçüleceğe benzemiyor .

Sayfa 575/652 İlkİlk ... 75475525565573574575576577585625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •