Sayfa 223/651 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. ....................................
    Son düzenleme : wolf1453; 07-07-2020 saat: 20:53.

2. Akbank aldım.. Hedef değer 10 TL koydum. Çünkü birsürü zayıf hisse %100 üzeri prim yaptı. Akbank'a döviz bazında baktığımızda çok ucuz kalmış.. coronadan dolayı abd deki bankaların durumu iyi değil... yabancı yatırımcı bizim bankalarıda aynı gözle görüyor. Banka hisselerinde, yabancı yatırımcı çok olduğu için yerli yatırımcılar karşılayamıyor. Bakalım bu döngü nerede kırılacak.

Yatırım tavsiye değildir.. Kendi görüşlerimdir..

3. Citi
    Önümüzdeki 12 ay hisse senedi piyasasını çıkmazda gördüğünü
    Bu seviyelerden yükseliş kovalamak yerine sonraki dip beklenebilecegi diye açıklama yapmış.

Nasıl yorumlanmalı bu?

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by bozot Yazıyı Oku
    Citi
    Önümüzdeki 12 ay hisse senedi piyasasını çıkmazda gördüğünü
    Bu seviyelerden yükseliş kovalamak yerine sonraki dip beklenebilecegi diye açıklama yapmış.

Nasıl yorumlanmalı bu?

Sat malını bekleme diyor. Bankalar dışında kazandım parayı. Bankaların bedava hamallığınıda size yaptırdım diyor. Şimdi defter değerinin yarısına fk oranı 4 yıl olan bankaları bırakın bana diyor. Ben öyle anlıyorum.

SM-G615F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Çok doğru anlamışsınız

Alıntı Originally Posted by BİST41 Yazıyı Oku
    Sat malını bekleme diyor. Bankalar dışında kazandım parayı. Bankaların bedava hamallığınıda size yaptırdım diyor. Şimdi defter değerinin yarısına fk oranı 4 yıl olan bankaları bırakın bana diyor. Ben öyle anlıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

borsamız tarihinin en coskulu dönemlerini yaşadığımız bu günlerde kırmızılı bankamız yeşil yatay direncimizi yukarı kıramadı
    atm sine gidip para çekesim bile gelmiyor

7. Teşekkür ederim.
    Bankaların hamallığını yapanlardan biri de benim.
    Hareketini görmeden satmayı da düşünmüyorum.
    Belki 3 belki daha fazla ay bekleyecegim.
    Ytd

Alıntı Originally Posted by BİST41 Yazıyı Oku

8. Diğer hisselerdeki fırsatı kaçırdık. Mecburen bende Akbank’ı bekleyeceğim.
    Grafiğine baktığımız zaman, Akbank bir yerde en yüksek gördüğü değeri tekrar görmüş.
    Buda %50 prim ihtimali demekki, ben dolar bazı çok daha geride olduğuna inanıyorum.
    Citibank , Akbank’tan %10 hissesini 2017 yılında 1.2milyar Dolara toptan pazarda satmış.Buradan yola çıksak şirketin değeri 12milyar dolar etmesi lazım. 3 yılda elde ettiği karlar hariç..
    Yani bu satış fiyatına göre , 3 te 1 fiyatına, inşallah bizi daha fazla üzmez. Artık bankalar hisselerine sahip çıkmalı, geri alım yapmalı diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir. Kendi Görüşlerimdir..

Sayfa 223/651 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •